اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه Apple Watch با دیگر ساعت های هوشمند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

والا منم دوست ندارم هر روز ساعتمو شارژ کنم !

چرا میگم هر روز؟ چون وقتی ساعتم کلی امکانات داشته باشه منم عاشق تکنولوژی و امکاناتشم پس خیلی زیاد ازش استفاده میکنم !

تازه چون میخوام خیالم راحت باشه که ساعتم تا آخر شب باتریش دوام میاره، اگه 50% هم شارژش تا صبح مونده باشه بازم مجبور میشم شارژش کنم

البته اینها همه پیش داوریه ولی تاحالا که هرچی ساعت اومده اینطوری بوده... البته بجز پبل

حالا کی قراره بیاد تو بازار؟

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
      والا منم دوست ندارم هر روز ساعتمو شارژ کنم !

چرا میگم هر روز؟ چون وقتی ساعتم کلی امکانات داشته باشه منم عاشق تکنولوژی و امکاناتشم پس خیلی زیاد ازش استفاده میکنم !

تازه چون میخوام خیالم راحت باشه که ساعتم تا آخر شب باتریش دوام میاره، اگه 50% هم شارژش تا صبح مونده باشه بازم مجبور میشم شارژش کنم

البته اینها همه پیش داوریه ولی تاحالا که هرچی ساعت اومده اینطوری بوده... البته بجز پبل

حالا کی قراره بیاد تو بازار؟
      اوایل ۲۰۱۵
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

اپل واچ در مقابل دیگر ساعت‌های هوشمند؛ آیا انتظار برای معرفی اپل واچ ارزش داشت؟
        شب گذشته اپل ساعت‌هوشمند خود را پس از دو سال انتظار معرفی کرد و چند ماه دیگر شاهد عرضه‌ی اپل‌واچ به بازار خواهیم بود. هرچند اپل‌واچ اولین ساعت‌هوشمند تولید و عرضه‌ شده به بازار نیست، اما حجم گسترده‌ی شایعات در ۲ سال اخیر، انتظارات از محصول اپل را به یک ساعت‌هوشمند افسانه‌ای تبدیل کرده بود اما آیا این محصول ارزش انتظار را داشت؟ اپل ساعت‌هوشمند خود را همراه با قابلیت‌های کاربردی زیادی سال آینده روانه‌ی بازار خواهد کرد، اما آیا به‌واقع اپل‌واچ ارزش انتظار و گذر از سایر محصولات را دارد؟ شب گذشته و دقایقی پس از معرفی این محصول، بسیاری همچنان موتو ۳۶۰ موتورولا را چشم‌نوازترین ساعت‌هوشمند بازار می‌دانستند که به‌واقع دور از واقعیت نیست. اما از نظر امکانات اپل در مقابل رقبا چه وضعیتی دارد؟ برای اطلاع از این موضوع بهتر است نگاهی به جدول زیر داشته باشیم تا امکانات و قابلیت‌های اپل‌واچ را در مقایسه با شماری از رقبا شامل گیر‌لایو سامسونگ، موتو ۳۶۰ موتورولا و استیل پبل ببینیم:
        قیمت $349 $249 $249 $199
        صفحه نمایش Retina display with sapphire screen 1.26 inch Memory LCD e-paper, 144x168 pixels 1.5 inch LCD, 320x290 pixels 1.63-inch sAMOLED, 320x320 pixels
        باتری NA 130mAh 320mAh 300mAh
        پردازنده / رم Apple S1 STM32F205RE Cortex M3; 128KB RAM TI OMAP 3; 512MB 1.2GHz quad-core Snapdragon 400; 512MB RAM
        ضد آب بله اما میزان آن مشخص نیست 5 ATM Yes, IP67-certified Yes, IP67-certified
        ابعاد / وزن 38mm and 42mm گزینه‌های دیگر در سایزهای مختلف وجود دارد 46 x 34 x 10.5mm, 56g 46 x 46 x 11.5mm, 60g 37.9 x 56.4 x 8.9mm, 59g
        Storage NA NA 4GB internal storage 4GB internal storage
        WiFi Yes None Yes Yes
        Operating System iOS Pebble OS Android Wear Android Wear
        Standout features Siri, accelerometer, heart rate monitor, Apple Pay Accelerometer Google Now, pedometer, heart rate monitor Google Now, pedometer, heart rate monitor
        فروشگاه ساعت مچی

نظر

پس احتمالا بین 1 تا 1/200 بشه قیمتش...

ولی این قیمت کدوم یکی از 3تا مدلشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alfredo نمایش پست ها
            پس احتمالا بین 1 تا 1/200 بشه قیمتش...

ولی این قیمت کدوم یکی از 3تا مدلشه ؟
            مدل معمولیش

- - - - - - - - - -

فک کنم تاپیک های این مدلی کم کم باید زیاد بشن با رقیب هایی که حرف های زیادی برا گفتن دارن !

نظر

microsoft band فراموش شده در لیست مقایسه ها

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                microsoft band فراموش شده در لیست مقایسه ها
                نخیر فراموش نشده، این تاپیک تاریخ ۹ سپتامبر ایجاد شده و مایکروسافت بند فقط ۲ روز هست که معرفی شده.

نظر

به نظر من اپل نه تنها گوشی ها هوشمندش بلکه ساعت های هوشمندشم بهترین هستن و لی به نظر من با قیمت مناسب تر میشه همین امکانات رو داشت مثلا با قیمت حدود 300 400 تومن میشه یه ساعت هوشمند با برند Sony گرفت فکر نمیکنم کارایی پایینی هم داشته باشه البته برای کسی که گوشیش اپل هست خوب ساعت هوشمند اپل مناسبه ولی برای کسانی مثل من همین ساعت های هوشمند سونی و سامسونگ به نظرم در حد امکان کار راه انداز هستن یه چند تا نمونشو توی سایت ساعت هوشمند با قیمتاش گذاشته شما هم یه نگاهی بندازید دوستان
                  موفق باشید یا حق

نظر

صبر کنید ..
                  X