اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان در يك كلمه شاهكاره واقعا زيباست ارزش خريد داره

نظر

• دوستان قیمتش افت نکرده ؟؟

نظر

• خير افت نكرده الان ٣٠٠٠ هستش

نظر

• دوستان خوبم هر صحبتی رو که غیر علمی و بدون بررسی صحبت بشه رو قبول نکنید ، شمایی که خم شدن آیفون 6 + رو فاجعه میدونید باید عرض کنم که فرق فبلت با گوشی رو نمیدونید اگه فبلت با هر مارکی رو تو جیب بذارید و بمدت طولانی اونجا بمونه قطعا آسیب میبینه ربطی هم به اپل و غیره نداره

نظر

• این یارو که کلیپ درست کرده ایفونو خم میکنه یه نگاهی هم به هیکلش بندازین این ایفون که سهله در گاوصندوق بانک مرکزی رو هم میتونه با دستش خم کنهمن نمیدونم این دوستان هموطن چطوری تونستن خم کنن فقط اگه موفق به این کار شدید قبل از اینکه گوشیو پس بدید چند تا عکس ازش بگیرید و اپلود کنید من خودم تا الان بدون قاب و محافظ در جیبم گذاشتم و مشکلی پیش نیومده اون اقاهه هم که گذاشته بود تو جیبش خم شده بود ایشون گوشیو در جیب پشت شلوارشون قرار داده بودند وزنشون هم زیاد بوده و18 ساعت گوشی تو اون وضعیت بوده

نظر

• سلام!
              یه کلام: اپل به شدت خراب کرده!!!
              آیفون 5 اس یه چیز دیگه هست!!!
              وقتی که آیفون 5 اس رو دستت می گیری به دلیل اندازه بودنش دوست داری که همش استفاده کنی ولی آیفون 6.... دلی میخواد بذاریش زمین چون شستت درد گرفته از بس عرضش زیاده!!
              ولی خدایی سخت افزارش غوله!
              دوربینش که معرکه اس!!
              فقط اندازشه که رو مخه و نمیذاره بخرمش!!! اگه 6 مینی بیاد حله دو سوته خریدم!
              با تشکر از توجه شما!

نظر

• من تازه ۶ گرفتم...همه چیش خوبه و بهتر از ۵س ولی فقط اندازش و بدنه ی (زیبا و ظریفش) در عین حال خیلی ضعیفه انگار...
                واقعا سایز ۴ اینچ کار باهاش راحته و جمع و جور...شاید اگه اپل دو نسخه ۶ معرفی میکرد ۴اینچشو میگرفتم.

نظر

• من قبلا 4s داشتم الان ۶ گرفتم اولاش با سایزش یکم مشکل داشتم ولی الان احساس میکنم از این گوشی خوش دست تر نیست. واقعا کیفیت عالی داره و پردازنده قوی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نظرات شما درباره iPhone 6

همه چیز ۶ عالیه. من اول پلاس گرفته بودم. ولی خدارو شکر یهو نیاز به پولش پیدا کردم تو یه مقطع کوتاه و به خاطر نیاز به پولش بازش نکردم و تازگی تونستم یه ۶ بگیرم. قبلا هم 5s داشتم.

خیلی عالیه. همه چیزش. هم سایزش و هم سخت افزارش. هم دوربینش.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 11-01-2015, 10:23 PM

نظر

• عالی بی نقص خوش دست روان دوربین عالی ظریف صفحه نمایش عالی کیفیت صدای خوب

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• منم از وقتي ٦ گرفتم قدر راحتي ٥اسم را فهميدم
                        واي خوب عادت ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sirous_sus نمایش پست ها
                          منم از وقتي ٦ گرفتم قدر راحتي ٥اسم را فهميدم
                          واي خوب عادت ميشه
                          ازایفون 4 تا امروز همه ایفون ها رو خریدم و امتحان کردم
                          الان 6 پلاس برداشتم اولش یکم برام یه جوی بود الان واقعا دارم باهاش زندگی میکنم 5س برایم یه طوری شده
                          نمیخوام تو بخش 6 درباره 6 پلاس اسپم بدم اما میخوام بگم عادت میکنید دوست عزیز

نظر

• نمونه ای از مصرف باتری
                            حدود سه روز بعد از شارژ کامل و نزدیک به ۸ ساعت استفاده.
                            جیلبریک هم هست.

image.jpg
                            ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 13-01-2015, 04:31 PM
                            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                              نمونه ای از مصرف باتری
                              جیلبریک هم هست.

[ATTACH=CONFIG]20054[/ATTACH]
                              باطری شما فوق العادست

میشه توضیح بدین ترجی روشنه ویرلس چی ؟

من 8 ساعت کار 1 روز و 2 ساعت استند بای تری جی روشن وایرلس روشن نور روی 80 درصد باطریم 20% الان

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                                نمونه ای از مصرف باتری
                                جیلبریک هم هست.

[ATTACH=CONFIG]20054[/ATTACH]
                                توییک هاتون چی هست ؟
                                دمت گرم داره این باتری واقعا !

نظر

صبر کنید ..
                                X