اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره iPhone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط FCBarcelona.ir نمایش پست ها
    دوست عزیز شکی نیست که در کوتاه مدت موفقه. بحث سر اثرات دراز مدته. وفاداری به برند اپل بسیار بالاست و این به این معنیه که هر چیزی که بدن - صرف نظر از کیفیتش - توسط اکثر کاربرای قبلی خریده میشه، چون وقتی وفاداری به برند بالاست، تصمیم گیری هم بر اساس احساساته تا فکر. آمار فروش هرگز معیار معناداری برای سنجش میزان موفق بودن سیاستهای استراتژیک یک شرکت نیست!

اینا مفاهیم علمی هستن، نتایج تحقیق و پژوهشن، نه نظرات و تعصبات شخصی. شما اگر تاریخ رو هم مطالعه کنی، می بینی که 170 میلیارد که سهله، هزار برابر این هم باشه، تضمینی برای دوام و بقا در دراز مدت نیست!

معنی دراز مدت هم حداقل چند دهه زمانه. ان شاء الله 50 سال دیگه اینجا می تونیم بگیم کدوم پیش بینی ها درست تر بوده. :d
    من با نظر شما مخالفم چون استراژیک یک شرکت جذب مشتریه و سهم بیشتری از بازاره این مهمترین هدف تمام کمپانی های است که با تولید بهترین محصول به این مهم دست یابند . کشورهای غربی مصرف کننده هستند و اگر یک برند با سلایق و خواسته های آنها در تضاد باشد جذب برند دیگری می شود.اتفاقا امار فروش نشان دهنده استقبال عمومی از یک محصول است اگر به نظر شما این نمی تونه شنان دهنده موفقیت یک کمپانی باشه پس چگونه و از چه فاکتور هایی می توان ضریب موفقیت را ارزیابی کرد .
    اپل هم باید در مسیر بازار باشه نمی تونه نسبت به اون متفاوت باشه مثل عینی آن نوکیاست ، کمپانی که تا ۱۰ سال قبل یکی از پروفشترین و سرامد همه تولید کنندگان گوشی بود به علت ساست غلط مدیران ان از ادامه رقابت در بازار جا ماند و اخر هم که مایکروسافت ان را خرید. هدف اپل جذب مشتریان تازه در کنار از دست ندادن مشتریان قدیمی است .
    این چند صفحه یک جو منفی شده و همیشه همینه . هنوز به طور رسمی محصول وارد بازار نشده پس برای آن نمی توان حکمی داد.
    ویرایش توسط mani6606 : https://i-phone.ir/forums/member/19807-mani6606 در ساعت 10-09-2014, 07:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      درسته اما مشکل اینجاست که هیچ امکان خاصی نداره این ایفون 5.5 اینچی که که اونم برمیگرده به خود ای او اس که اصلا برای همچین چیزی ساخته نشده میتونست یه نسخه خاص از ای او اس تولید کنه با یه سری بهینه سازی ها مخصوص فبلت خودش تا اینجوری کاربرارو سمت خودش بکشه
      همين كه تا حدي شبيه آيپد بتونه اپليكيشن ها رو اجرا كنه خودش فرق زيادي مي كنه و اين ميتوني در آينده خيلي سريع پيشر فت كنه
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

• نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        همين كه تا حدي شبيه آيپد بتونه اپليكيشن ها رو اجرا كنه خودش فرق زيادي مي كنه و اين ميتوني در آينده خيلي سريع پيشر فت كنه
        باید منتظر موند و دید که چی میشه همه چی بستگی به خود اپل داره چون این گوشی تا حد خیلی زیادی میتونه بازار ایپد مینی رو تحت تاثیر خودش قرار بده

نظر

• بله درسته شاید چیزه خاصی تو سایز فبلت نداشته اما اینو باید در نظر بگیریم که این اولین فبلته اپل بعده اینهمه سال هستش و مطمعنا هرسال پیشرفت های فوق العاده ایی رو خواهیم دید شک نکنید اپل واسه همه اینکارا برنامه ریزی کرده یک شرکت به این بزرگی با این همه مهندسای سطحه اول تو دنیا امکان نداره برنامه ریزی واسه آینده نداشته باشن شک نکنید همین بزرگتر کردن صفحه های ایفون هم یک برنامه ریزی خاصی داره شاید در آینده شاهده خیلی چیزای شگفت انگیز در ایفون باشیم و کاملا مشخصه ایین اندازه صفحه نمایش چندین سال تغییری نیمکنه و اپل هرسال تمرکزش رو در طراحی و اضافه کردن امکانات بیشتر میذاره در کل حرفه تیم کوک که دیشب گفت همه چیز جدید و ورود به دنیای جدید کاملا درست از آب در اومد و اپل بالاخره بعده اونهمه سختگیری در سایز صفحه نمایش قدمی نو در این زمینه گذاشت و مطمعا باشید که در سری s ایفون باز هم شگفت زده خواهیم شد
          ویرایش توسط alirezamk : https://i-phone.ir/forums/member/98043-alirezamk در ساعت 10-09-2014, 07:37 PM

نظر

• دوستان فلسفه آیپد و ایفون جداس....
            درسته که ایفون جدید میتونه بازار آیپد رو تحت تاثیر قرار بده ولی هر چه باشه اون یک گوشیه و آیپد تبلت...مطمنا کسی که بخواهد یک گوشی اپل بخرد بین این مدل ها یکی رو انتخاب میکنه ولی یکی دیگه تبلت میخواد بخره نه گوشی...به نظر من فکر اشتباهیه که فکر کنیم بازار آیپد مینی به خاطر فبلت جدید خراب بشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
              دوستان فلسفه آیپد و ایفون جداس....
              درسته که ایفون جدید میتونه بازار آیپد رو تحت تاثیر قرار بده ولی هر چه باشه اون یک گوشیه و آیپد تبلت...مطمنا کسی که بخواهد یک گوشی اپل بخرد بین این مدل ها یکی رو انتخاب میکنه ولی یکی دیگه تبلت میخواد بخره نه گوشی...به نظر من فکر اشتباهیه که فکر کنیم بازار آیپد مینی به خاطر فبلت جدید خراب بشه...
              ايفون ٦ پلاس ٢ اينچ با ايپد ميني اختلاف اندازه اي داره اينجا ديگه بحث اين نيست كه فلسفه چيه بحث مقرون به صرفه بودن مياد وسط واسه كسي كه دوست داره يه دستگاه اپلي داشته باشه اما نميتونه هم ايپد بخره هم ايفون مطمين باشيد نميره ايپدي بگيره كه تازه قابليت تماس و دوربين خيلي بهتر و امكانات ديگه رو نداشته باشه كه مطمين باشيد خيلي از كاربرا همچين شرايطي دارن پس مطمين باشيد بازار ايپد ميني تحت تاثير ايفون ٦ پلاس قرار ميگيره
              ویرایش توسط darksider : https://i-phone.ir/forums/member/11258-darksider در ساعت 10-09-2014, 09:49 PM

نظر

ايفون ٦ پلاس ٢ اينچ با ايپد ميني اختلاف اندازه اي داره اينجا ديگه بحث اين نيست كه فلسفه چيه بحث مقرون به صرفه بودن مياد وسط واسه كسي كه دوست داره يه دستگاه اپلي داشته باشه اما نميتونه هم ايپد بخره هم ايفون مطمين باشيد نميره ايپدي بگيره كه تازه قابليت تماس و دوربين خيلي بهتر و امكانات ديگه رو نداشته باشه كه مطمين باشيد خيلي از كاربرا همچين شرايطي دارن پس مطمين باشيد بازار ايپد ميني تحت تاثير ايفون ٦ پلاس قرار ميگيره
                خوب بگیره !
                جای دوری میره ؟
                نه !

نظر

شديدا موافقم..اگر ميني هست دليلي براي فبلت نيست.. ٤.٧ هم سايز خيلي خوبيه و تا چند سال جواب ميده
                  ویرایش توسط o.mid : https://i-phone.ir/forums/member/28819-o-mid در ساعت 10-09-2014, 11:10 PM

نظر

• دوستان حق دارند، ارتقا ندادن ايفون تو همون سايز "4 يك حركت احمقانه بود
                    خوب بود اگه قصد داشتن همچين كار احمقانه اي انجام بدن ( معرفي ٢ گوشي با سايز هاي جديد)
                    طي ٢ مرحله اين كارو مي كردن: امسال 4 و 4.7 مي زدين، سال ديگه اون بچه غول 5.5 اينچي رو مي زدن
                    نه اينكه براي يافتن مشتري جديدكه صفحه نمايش بزرگ احتياج دارن مشتري هاي وفا دار سابق رو كه با اين سايز خو گرفتن شاكي مي كردن!!!
                    بماند كه كلي برنامه داريم كه به اين سال و روز ها با سايز هاي جديد سازگار نمي شن

نظر

• wallpaper گل بنفش كه توي كنفرانس بود رو از كجا بگيرم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        کاش یکی از دوستان بگه اپل بیشتر از این چیکار میتونست بکنه که نکرد؟؟!!!
                        همه چی‌کلا عوض شده اونوقت بعضی از دوستان میگن ما از این بیشتر انتظار داشتیم.!!!!!!!

Sent from my Moto G using Tapatalk
                        خیلی دوست داشتم لوگوی پشتش یا دایره نازک تاچ آی دی دکمه هوم لایت ( روشن ) میشد و میتونست یه جورایی خبر نوتیفیکیشن رو به کاربر بده ، هم گوشی رو باکلاس و خاص میکرد و هم کاربرد خوبی میتونست داشته باشه ، همینطور دوربین واقعا اعجاب انگیزه ، بازهم 8 ... و رم 1 گیگ !
                        درضمن اپل میتونست روی باتری بیشتر کارکنه میتونست در این زمینه انقلابی باشه که نتنها نشد ، بلکه عقب تر از سایر هست .
                        در کل از 6 خوشم اومد اما هنوز دلیلی بر فروش 4اس و خرید 6 نمیبینم . شاید برای کاربران جدید اپل ، 6 بتونه انتخاب نسبتا خوبی باشه اما کاربران قدیمی هرگز ! ( از دید منطقی و نه احساسی )

نظر

• نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
                          خیلی دوست داشتم لوگوی پشتش یا دایره نازک تاچ آی دی دکمه هوم لایت ( روشن ) میشد و میتونست یه جورایی خبر نوتیفیکیشن رو به کاربر بده ، هم گوشی رو باکلاس و خاص میکرد و هم کاربرد خوبی میتونست داشته باشه ، همینطور دوربین واقعا اعجاب انگیزه ، بازهم 8 ... و رم 1 گیگ !
                          درضمن اپل میتونست روی باتری بیشتر کارکنه میتونست در این زمینه انقلابی باشه که نتنها نشد ، بلکه عقب تر از سایر هست .
                          در کل از 6 خوشم اومد اما هنوز دلیلی بر فروش 4اس و خرید 6 نمیبینم . شاید برای کاربران جدید اپل ، 6 بتونه انتخاب نسبتا خوبی باشه اما کاربران قدیمی هرگز ! ( از دید منطقی و نه احساسی )
                          عزیزم قرار نیست منو و شما هر چی میخوایم اپل بزاره تو گوشیش چون سیاست شرکت میره زیر سوال
                          کوچیکترین تغییری که بخواد روی ایفون انجام بشه کلی مهندسی میخواد و همینجوری نمیشه گفت باید میذاشت!
                          شما نیازی به رم احساس میکنی؟؟ نمیخوام حرف های بعضی ها رو الکی باز گو کنم اما ios اندروید نیست که انقدر به رم احتیاج داشته باشه
                          شما تو 5اس کار کردی کجا کمبود رم رو حس کردی؟
                          یا دوربین جدید هم مطمئن هستم از 16 مگاپیکسلی s5 سامسونگ بهتر عمل میکنه
                          اما این یه جای کار میلنگه که شما فقط میخوای روی کاغذ برگ برنده داشته باشی نه در کارکرد!
                          باتری میتونست بهتر باشه اما نه با این بدنه باریک! اپل کیفیت رو فدا نمیکنه هیچ وقت
                          و اینکه این که معلومه و از قدیم هم گفتن هرکی هر چی داره میگه اون بهتره!
                          از نظر من که اصلا دیدتون منطقی نبود! به هیچ وجه !
                          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• راستش من خيلي متعجبم از اين همه انتقاد منفي...!!!
                            فقط يه سوال دارم...ايا تا بحال يكي از شما اپل دوستاي عزيز ديدين كه اپل چيزي رو توليد كنه و بد از كار درامده باشه؟؟؟ نه خداييش شده همچين چيزي؟؟؟
                            چرا هنوز بعد از اين همه سال بي اعتمادين؟؟؟
                            دوستان خوبم مطمئن باشين بعد از اينكه دستمون گرفتيم و از نزديك لمسش كرديم متوجه ميشيم حرفاي زيادي واسه گفتن داره...من كه خودم خيلي اميدوارم، همونطور كه واسه معرفي فايو حالم گرفته شد و بعدش ١٨٠ درجه نظرم برگشت...

شك نكنيم اقايون شك نكنيم...فقط اميدوار باشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• از نظر من، در حال حاضر مهمترین ضعف ایفون و سایر اسمارت فون ها مشکل باطری هست.
                              وقتی یک کمپانی چینی میتونه Huawei Ascend P7‎ رو با ضخامتی کمتر از ایفون۶ و با باطری 2500 mAh تولید کنه، اپل نمیتونه فکری بحال این مشکل بکنه؟
                              قصد مقایسه ندارم و صرفا میخوام بگم همچین انتظاری از طرف یوزرها غیر منطقی و دور از واقعیت نیست

من نمیدونم که اپل نمیخواد یا نمیتونه،
                              ولیکن تا زمانی که مشکل باطری ایفون به صورت درست حسابی حل نشه، من از همین ایفونی که دارم استفاده میکنم و واسه اپدیت کردن گوشیم پولی هزنه نمیکنم..

نظر

• نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                                راستش من خيلي متعجبم از اين همه انتقاد منفي...!!!
                                فقط يه سوال دارم...ايا تا بحال يكي از شما اپل دوستاي عزيز ديدين كه اپل چيزي رو توليد كنه و بد از كار درامده باشه؟؟؟ نه خداييش شده همچين چيزي؟؟؟
                                چرا هنوز بعد از اين همه سال بي اعتمادين؟؟؟
                                دوستان خوبم مطمئن باشين بعد از اينكه دستمون گرفتيم و از نزديك لمسش كرديم متوجه ميشيم حرفاي زيادي واسه گفتن داره...من كه خودم خيلي اميدوارم، همونطور كه واسه معرفي فايو حالم گرفته شد و بعدش ١٨٠ درجه نظرم برگشت...

شك نكنيم اقايون شك نكنيم...فقط اميدوار باشيم

Sent from my iPhone using Tapatalk
                                همونطور که روزبه عزیز تو چندین پست قبلش گفت واقعا همونطوره
                                بعد از هر معرفی محصولی کلی ازش انتققاد میشه که اپل نابود شد اما برعکس میشه و موفق ترین محصول بازار میشه دوباره
                                یکم داخل نت بگردید میبینید که واقعا مردم خیلی زیادی هستند که بتونن تو پیش فروش سفارش بدن و نظر همه راجب این محصول مثبته و منم کاملا مطمئن هستم این محصول به شکل شگفت انگیزی دوباره رکورد میزنه
                                شرکت های دیگه مطمئن باشید دچار ضرردهی میشن
                                من هیچ رو نمیگم بهترین حتی انسان هم تو نوع خودش بهترین نیست و ما که انسانیم نقص داریم و از محصولی که به دست بشر ساخته شده نمیشه انتظار داشت که که همه چی بی نقص باشه
                                این حرفا از طرف کاربران اپل یا غیر اپل همیشه دیده شده ولی اخرش به این رسیده که باز هم اونا وقتی با محصول کار میکنن نظرشون کاملا عوض میشه و میخرن
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X