اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Repairs and Service Coverage: Expired

Our records indicate that your product is not covered under Apple's Limited warranty or AppleCare Protection Plan for hardware repairs and service based on the estimated expiration date.

نظر

• نوشته اصلی توسط mn001 نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه آیفون 6 دست دو خریدم برای چک رفتم سایت https://checkcoverage.apple.com/ و بعد از این که سریال رو وارد کردم
      اینو زد

این چیو نشون می ده؟!
      يعني اينكه يكسال گارانتيش تموم شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان بهترین قیمت برای خرید دسته دوم 128 گیگ چند هست ؟
        بعد اینکه با 5s راست میگن فقط از نظر اندازه و دوربین و پردازنده تغییر کرده فقط رمشون یکی هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها

بعد اینکه با 5s راست میگن فقط از نظر اندازه و دوربین و پردازنده تغییر کرده فقط رمشون یکی هست ؟
          از نظر سخت افزاری تفاوت چشم گیری ندارن، دوربین هر دو 8 و رم 1 هست ، بزرگ ترین تفاوت همون اندازه شون هست
          با این حال بالأخره 6 یک مدل بالاتر هست و بین 6 و5s اگه علاقه به اندازه 4 اینچی نباشه قطعاً 6 انتخاب بهتری هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام

من یه 6 دارم که یکی از آشنایان از امارات برام اورده

یه فرقی داره با بقیه آیفون ها که ممنون میشم برام توضیح بدید داستانش چیه

پشت همه ی 6 ها نوشته made in chin
            اما پشت گوشی من زده made in canada
            داستانش چیه ؟
            فرقشون چیه؟
            بهتره یا بدتره ؟

نظر

• دوستان عزیز سلام

قبل از خرید یک گوشی اپل به چ چیزایی باید توجه کرد !؟

قصد خرید یک iphone 6 دست دو داشتم میخوام بدونم اگه جیلبریک شده باشه یا هر تقییر دیگه ای که کاربر قبلی انجام داده با فکتوری ریست به حالت اول بازگردانی میشه !؟
              و کلا حواسم به کجاها باشه ؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط KarimMojtahed نمایش پست ها
                دوستان عزیز سلام

قبل از خرید یک گوشی اپل به چ چیزایی باید توجه کرد !؟

قصد خرید یک iphone 6 دست دو داشتم میخوام بدونم اگه جیلبریک شده باشه یا هر تقییر دیگه ای که کاربر قبلی انجام داده با فکتوری ریست به حالت اول بازگردانی میشه !؟
                و کلا حواسم به کجاها باشه ؟!
                درود

اول چیزی که بایستی چک کنید این هست که اپل آیدی فرد روی دیوایس ست نشده باشه .
                مخصوصا قسمت iCloud - همچنین چک کنید که در قسمت iCloud گزینه Find My iPhone غیر فعال باشه .
                همچنین قبل از تحویل گرفتن دیوایس از فروشنده بخواهید که اون رو با آیتونز ریستور کنه (در حال حاظر می تونه به iOS 9.3.5 و iOS 10.0.1 ریستور کنه) بعد از
                ریستور و بالا اومدن دیوایس چک کنید که اپل آیدی فرد روی دیوایس ست نباشه .(البته اگر کارهای بالا و انجام بدید با این گزینه برخورد نخواهید کرد .)

ظاهر و سالم بودن دیوایس رو خودتون بایستی تشخیص بدید - به پیچهای انتهای دیوایس نگاه کنید و ببینید که باز نشده باشن (یکم دقت میخواهد) .
                از فروشنده مهلت تست بگیرید .

و در آخر دیوایس های جدید اپل معرفی شدن و الان وقت خوبی برای خرید دیوایس دسته دوم یا حتی نو نیست - چون قیمت ها بالا هست .

نظر

• دوستان این موضوع صحت داره که تولید آیفون 6 و 6 پلاس متوقف شده و دیگر آک هاش در بازار نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                    دوستان این موضوع صحت داره که تولید آیفون 6 و 6 پلاس متوقف شده و دیگر آک هاش در بازار نیست
                    درود
                    در سایت اپل فقط دیوایس های SE ,6S/6S Plus ,7/7 Plus هستند .
                    از قرار معلوم صحت داره .ولی مطمعناً دیوایس هایی که تولید شدند هنوز تو بازار هستند .

نظر

• نوشته اصلی توسط iKamangir نمایش پست ها
                      درود

اول چیزی که بایستی چک کنید این هست که اپل آیدی فرد روی دیوایس ست نشده باشه .
                      مخصوصا قسمت iCloud - همچنین چک کنید که در قسمت iCloud گزینه Find My iPhone غیر فعال باشه .
                      همچنین قبل از تحویل گرفتن دیوایس از فروشنده بخواهید که اون رو با آیتونز ریستور کنه (در حال حاظر می تونه به iOS 9.3.5 و iOS 10.0.1 ریستور کنه) بعد از
                      ریستور و بالا اومدن دیوایس چک کنید که اپل آیدی فرد روی دیوایس ست نباشه .(البته اگر کارهای بالا و انجام بدید با این گزینه برخورد نخواهید کرد .)

و در آخر دیوایس های جدید اپل معرفی شدن و الان وقت خوبی برای خرید دیوایس دسته دوم یا حتی نو نیست - چون قیمت ها بالا هست .
                      داداش مرسی ولی رفتم یه iphone 6 اک خریدم
                      دو روز مهلت داده
                      الان هنوز بازش نگردم چطور گارانتیشو چک کنم ؟!
                      ظاهر و سالم بودن دیوایس رو خودتون بایستی تشخیص بدید - به پیچهای انتهای دیوایس نگاه کنید و ببینید که باز نشده باشن (یکم دقت میخواهد) .

نظر

دو روز مهلت داده
                        مبارک باشه .
                        سریال نامبر گوشی رو تو سایت زیر وارد کن - اگر اکتیو شده باشه مشخصه .
                        بهت نشون میده که گارانتی ها شروع شده و در آخر صفحه می نویسه که در چه تاریخی گارانتی به اتکام میرسه .

نظر

دو روز مهلت داده
                          داداش
                          از کجا آک خریدی؟ از سایت یا فروشگاه اینترنتی ایی خریدی؟ مشخصات گوشیت و قیمتشو میگی؟
                          چند گیگ خریدی چه رنگی و چه قیمت؟ ممنون

نظر

• دوستان یه راهنمایی میخواستم فوری :
                            واقعیت قصد خرید ایفون 6 دارم. یک مدل پیدا کردم 16 gig گری که این گوشی کناره ها خش زیاد داره و هندزفری نداره به قیمت 800 تومن و یکی دیگه هم پیدا کردم 64 gig گری که لوازماش تکمیله ولی گوشه پایین سمت راست شیشه ال سی دی شکستگی داره اما روی عملکرد دستگاه تاثیری نداره به قیمت 950 تومن. به نظرتون کدومش ارزش خرید داره ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                            X