اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ای کلاد در iphoto

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ای کلاد در iphoto

سلام در برنامه ای فوتو در مک ی گزینه ای کلاد داره می خواستم ببرسم وقتی اینو فعال کنیم عکس ها در همه دیواس های من شر میشه اصلا چ طور هست؟فقط تو دیواسی شر میشه ک ای فوتو توش دارم یا نهhttp://8pic.ir/images/cnrg8detu45aze6yy476.jpg

نوشته اصلی توسط ihe3am نمایش پست ها
    سلام در برنامه ای فوتو در مک ی گزینه ای کلاد داره می خواستم ببرسم وقتی اینو فعال کنیم عکس ها در همه دیواس های من شر میشه اصلا چ طور هست؟فقط تو دیواسی شر میشه ک ای فوتو توش دارم یا نهhttp://8pic.ir/images/cnrg8detu45aze6yy476.jpg
    بله با فعال كردن Photo Stream شما قادر خواهيد بود تا تا عكسهاتون رو توى تمام دوايسهايى كه از اين قابليت پشتيبانى ميكنند در دسترس داشته باشيد.
    با iCloud Photo Sharing هم ميتونيد عكسهاتون رو با افرادى شما تعيين ميكنيد به اشتراك بزاريد.
    .:amgr:.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
      بله با فعال كردن Photo Stream شما قادر خواهيد بود تا تا عكسهاتون رو توى تمام دوايسهايى كه از اين قابليت پشتيبانى ميكنند در دسترس داشته باشيد.
      با iCloud Photo Sharing هم ميتونيد عكسهاتون رو با افرادى شما تعيين ميكنيد به اشتراك بزاريد.
      قابلیت ای کلاد یا نه روی هر دیواس ای فوتو نصب باشه؟؟

نظر

قابلیت ای کلاد یا نه روی هر دیواس ای فوتو نصب باشه؟؟
        توی دوایسهای iOS نیازی نیست iPhoto تصب بشه و مستقیم در Photos به نمایش در میان.
        ولی توی مک باید iPhoto نصب بشه تا این قابلیت فعال شه و عکسها توی iPhoto به نمایش در میان.

نظر

نوشته اصلی توسط amgr نمایش پست ها
          توی دوایسهای iOS نیازی نیست iPhoto تصب بشه و مستقیم در Photos به نمایش در میان.
          ولی توی مک باید iPhoto نصب بشه تا این قابلیت فعال شه و عکسها توی iPhoto به نمایش در میان.
          ممنون از راهنماییتون فقط ی سوال این عکس ها در خود حجم ای کلاد ذخیره می شود یعنی همون ۵ گیگ؟یا نه در حافظه خود دستگاه؟؟

نظر

ممنون از راهنماییتون فقط ی سوال این عکس ها در خود حجم ای کلاد ذخیره می شود یعنی همون ۵ گیگ؟یا نه در حافظه خود دستگاه؟؟
            توی خود آیکلاد همون ۵ گیگ.

نظر

صبر کنید ..
            X