اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش نماندن وای فای

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش نماندن وای فای

من وقتی که کارم با اینترنت تموم میشه وای فای خاموش میکنم. دستگاهم خاموش میکنم. ولی وقتی دستگاه روش میکنم میبینم که وای فای خود به خود روشنه در حالی که من قبل از خاموش کردن دستگاه وای فای خاموش کرده بودم
    مشکل از کجاست
    باتشکر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
    من وقتی که کارم با اینترنت تموم میشه وای فای خاموش میکنم. دستگاهم خاموش میکنم. ولی وقتی دستگاه روش میکنم میبینم که وای فای خود به خود روشنه در حالی که من قبل از خاموش کردن دستگاه وای فای خاموش کرده بودم
    مشکل از کجاست
    باتشکر
    مشکل شما اینه ک وای فای دیواستون خاموش نمیشه...؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mohammad.Reza نمایش پست ها
      مشکل از کجاست
      باتشکر
      وای فای(که بهش وصل هستید) رو یکبار به طور کامل حذف کنید و دویاره ادد کنیدش
      ببینید حل میشه
      ویرایش توسط MEHDI_D12 : https://i-phone.ir/forums/member/95297-mehdi_d12 در ساعت 06-09-2014, 02:58 PM
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

تو بخش setting / wifi یه آیتم هست بنام ask to joint network اون رو تو حالت روشن بزارید یه بار دیگه همون روشن خاموش رو انجام بدین ببینید بازم وای فای روشنه ؟

نظر

خاموش نماندن وای فای

ظاهرا مشکل درمورد مک بوک هست.
          ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 06-09-2014, 01:04 PM
          .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
            طاهرا مشکل درمورد مک بوک هست.
            بله در مورد مک بوک هستش

نظر

دوستان مشکلم حل شد. ممنون از همتون .

نظر

صبر کنید ..
              X