اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 10 به صورت رایگان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 10 به صورت رایگان

در دو سال گذشته روشی را برای دریافت لایسنس رایگان نسخه های ۸ و ۹ برنامه محبوب Parallels Desktop ارائه دادیم که کاربران زیادی از آن استفاده کردند. حدود دو هفته از عرضه نسخه جدید این نرم افزار (۱۰) می گذرد و تا امروز راه حل قطعی جهت فعال کردن این نسخه نبوده. حال با این آموزش همراه باشید تا همچون سال های گذشته لایسنسی کاملا قانونی اینبار برای Parallels Desktop 10 را دریافت کنید و به صورت نامحدود از این برنامه استفاده کنید.

۱. به این لینک وارد شوید: سـایــت Parallels

۲. به پایین صفحه مراجعه کنید و در قسمت شماره ۱ به ترتیب نام، نام خانوادگی، اکانت توییتر (اختیاری)، ایمیل، نام شرکت (حتما عبارت MacMall را وارد کنید)، منطقه (Americas را انتخاب کنید)، ایالت (Arizona را انتخاب کنید) و سمت خود را (System Engineer) انتخاب کنید.

۳. در قسمت شماره ۲ برروی ویدئو ها کلیک کنید، لازم نیست ویدئو را مشاهده کنید و کافیست بیرون کادر سفید رنگ را کلیک کنید تا خارج شوید.

۴. در قسمت شماره ۳ به سوالات اینگونه پاسخ دهید:

سوال ۱: D: All of these

سوال ۲: B: They can use their Mac at home to run Windows programs for work

سوال ۳: A: True

سوال ۴: B: With Parallels, customers do not have to log out and reboot to open a Windows program

سوال ۵: C: Programs, files, media, and user settings such as browser favorites
    ۵. برروی دکمه Submit کلیک کنید. طی ۱ ساعت تا ۵ روز برای شما ایمیلی فرستاده می شود.

۶. به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل فرستاده شده از طرف Parallels Team را باز کنید، در ایمیل یک برای شما ارسال شده است. (برای مثال: 60ee501c09f1c9)

۷. به ایـــــن لــــیــنــک مراجعه کنید و برروی دکمه سبز رنگ Enter Code کلیک کنید.

۸. در پنجره باز شده به ترتیب: کد ارسال شده در ایمیل را وارد کنید سپس نام، نام خانوادگی، ایمیل، نام شرکت (هرچیزی می تواند باشد) را وارد کنید. قسمت State را خالی بگذارید و کشور را United States انتخاب کنید. در نهایت برروی دکمه Submit کلیک کنید.

۹. مجددا به ایمیل خود مراجعه کنید و ایمیل جدیدی از Paralles Team برای شما ارسال شده است. در این ایمیل کد اکتیویشن خود را مشاهده می کنید. برای دانلود آخرین نسخه به ایــــن لیـــــنـــک مراجعه کنید.

۱۰. بعد از دانلود کافی است کد اکتیویشن خود را در برنامه وارد کنید تا یک نسخه قانونی و معتبر Parallels Desktop 10 را برروی مک را داشته باشید.

این آموزش توسط i-Phone.ir تهیه شده است

اگر با همین روش ورژن ۹ رو فعال کرده باشیم و بخوایم بریم روی ۱۰ باید دوباره مراحل رو طی کنیم؟
    اگر نه باید ۹ رو پاک کنیم و این رو بریزیم یا خیر؟
    ممنون

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

نظر

شما میتونید از نسخه ۹ Upgrade کنید به ۱۰. موقع نصب اگه نسخه ۹ نصب باشه خودش پیشنهاد میده که جایگزین قبلی شه.
      برای Key هم باید دوباره اقدام کنید و برای نسخه ۱۰ یدونه جدید بگیرید.

نظر

من دو روز پیش از اینجا ثبت نام کردم ولی تا حالا اصلا ایمیلی نیومده (همه پوشه های ایمیلمو هم چک میکنم)
        امروز هم با یک ایمیل دیگر و با ای پی آمریکا ثبت نام کردم ولی هنوز سه ساعته باز هم چیزی نیومده.
        آقا علیرضا شما موفق شده اید کد بگیرید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          من دو روز پیش از اینجا ثبت نام کردم ولی تا حالا اصلا ایمیلی نیومده (همه پوشه های ایمیلمو هم چک میکنم)
          امروز هم با یک ایمیل دیگر و با ای پی آمریکا ثبت نام کردم ولی هنوز سه ساعته باز هم چیزی نیومده.
          آقا علیرضا شما موفق شده اید کد بگیرید؟
          بله
          ImageUploadedByTapatalk1409866912.660728.jpg

نظر

ایمیلی نیومد

نظر

براي من هم نيومد
              موقع گرفتن لايسنس ورژن ٩ ايميل تقريبا دو دقيقه بعد درخواست اومد
              اما تو اين ورژن بعد سه روز هنوز كه خبري نيست

[emoji266]

نظر

You will receive an email with a link to download your Not-For-Resale copy of Parallels Desktop® 10 for Mac in the next couple of days. Enjoy the fastest, smartest and most powerful way to run Windows applications side-by-side to Mac applications!
                Please allow 5 to 7 business days to process.

خط آخر نوشته 5 تا 7 روز كاري !!

نظر

برای من خیلی بیشتر از ورژن قبلی داغ می کنه راهی برای سبک شدنش نیس ؟؟
                  واسه این که desk top مک و ویندوز یکی نباشه چه کنیم؟
                  ویرایش توسط amir00366 : https://i-phone.ir/forums/member/48844-amir00366 در ساعت 09-09-2014, 01:16 PM

نظر

فعلا در انتظار لایسنس هر روز ایمیل چک میکنم

نظر

يه احساسي به من ميگه پارالل نميخواد لايسنس دسكتاپ دهش رو به ما بده
                      اگر ميخواست تا الان داده بود

[emoji266]

نظر

برای من که فردا ده روزه از سه تا کامپیوتر با سه تا ایمیل متفاوت ثبت کردم برای هیچ کدومش نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                          برای من که فردا ده روزه از سه تا کامپیوتر با سه تا ایمیل متفاوت ثبت کردم برای هیچ کدومش نیومده
                          موقع ثبت نام چیز پی ان نزدی واسه هیچ کدوم؟
                          واسه منم هنوز نیومده ولی من چیز پی ان نزدم. گفتم شاید اون طوری جواب بده

نظر

آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 10 به صورت رایگان

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                            من هم از چیز پی ان استفاده نکردم و هنوز نیومده!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                              تو یکی از سه ثبت نامم از چیز پی ان امریکا هم استفاده کردم فایده نداشته تاکنون

نظر

صبر کنید ..
                              X