اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش دریافت لایسنس قانونی Parallels Desktop 10 به صورت رایگان

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه لایسنس نده من بیچاره میشم چون برنامه حسابداری طلا فروشی روش دارم و تریال باشه مجبور میشم بخرم برنامه را

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
      اگه لایسنس نده من بیچاره میشم چون برنامه حسابداری طلا فروشی روش دارم و تریال باشه مجبور میشم بخرم برنامه را
      بدبخت هم نمیشین! از ورژن ۹ استفاده کنید. هفته پیش آپدیت 9.0.24251 رو داد و باگهای yosemite رو پوشش داد و الان ویندوز 8.1 بوت کمپ رو بدون مشکل اجرا مکینه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
        بدبخت هم نمیشین! از ورژن ۹ استفاده کنید. هفته پیش آپدیت 9.0.24251 رو داد و باگهای yosemite رو پوشش داد و الان ویندوز 8.1 بوت کمپ رو بدون مشکل اجرا مکینه
        یعنی ورژن 9 از yosemite پشتیبانی می کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Pofa10 نمایش پست ها
          یعنی ورژن 9 از yosemite پشتیبانی می کنه؟
          ورژن های قبل 9.0.24251 تا yosemite beta 6 را ساپورت میکرد و بعد از بتا ۶ برنامه دیگه تو yosemite بالا نمیومد به سایت پارالل هدایت مینمود که باید از یک خط دستور ترمینالی هر بار استفاده میکردید تا پارالل اجرا بشه. هفته پیش اپدیت ۹ رو با شماره بیلد 9.0.24251 داد تا این مشکل ۹ هم حل بشه که تاکنون هیچ باگ یا مشکلی دیده نشده و به راحتی با Yosemite کار میکنه
          ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 10-09-2014, 11:37 AM

نظر

ورژن های قبل 9.0.24251 تا yosemite beta 6 را ساپورت میکرد و بعد از بتا ۶ برنامه دیگه تو yosemite بالا نمیومد به سایت پارالل هدایت مینمود که باید از یک خط دستور ترمینالی هر بار استفاده میکردید تا پارالل اجرا بشه. هفته پیش اپدیت ۹ رو با شماره بیلد 9.0.24251 داد تا این مشکل ۹ هم حل بشه که تاکنون هیچ باگ یا مشکلی دیده نشده و به راحتی با Yosemite کار میکنه
            دقیقا به دلیل همین مشکل من رفتم به ورژن ۱۰ نمی دونستم که مشکل برطرف شده

نظر

سلام.من حدود یه هفنه هست که این کار رو انجام دادم ولی لایسنس ای نیومده.لطفا اگه راه دیگه یا نکته جدیدی در همین مراحل پیدا کردید که تونستید لایسنس رو بگیرید اعلام کنید.مرسی

نظر

متاسفانه دیگه نمیشه سریال برای ورژن ۹ گرفت کسی از دوستان هست که یدونه سریال اضافه درست کرده باشه به من بده؟

نظر

بس رسما به فنا رفتيم

نظر

تقریبا ۷-۶ روز شد اما فعلا که خبری نیست..
                    البته خودش گفته بود ۱۰ روز کاری...
                    جایی رو نمیشناسید که اورجینالش رو بشه تهیه کرد؟
                    ممنون

نظر

نمیشه از سریالی که قبلا گرفته بودیم مجددا استفاده کنیم؟

نظر

سلام
                        براي من ايميل اومد كه چون ايميل تون با ايميل كمپاني كه انتخاب كرديد يكي نيست امكان ارسال سريال فعال سازي وجود نداره
                        چي كار بايد كرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon نمایش پست ها
                          سلام
                          براي من ايميل اومد كه چون ايميل تون با ايميل كمپاني كه انتخاب كرديد يكي نيست امكان ارسال سريال فعال سازي وجود نداره
                          چي كار بايد كرد؟
                          برای من هم با همین مضمون ایمیل اومد. مشخصاتمو همون زوری که آقا غلیرضا نوشته بود نوشته ام

- - - - - - - - - -

نظر

برای من هم با همین مضمون ایمیل اومد. مشخصاتمو همون زوری که آقا غلیرضا نوشته بود نوشته ام

- - - - - - - - - -
                            برای منم همین ایمیلی که دوستان میگن اومده!!!!

نظر

برای منم آمده ایمیل من که الان به یکی از فامیل بیرون ایران گفتم برام خرید کنه لایسنس را چون کارم حیاطی هستش

نظر

مژده مژده!!!
                                بچه های انجمن من یک راه کاملا عملی و قانونی برای گرفتن لایسنس پیدا کردم که در پست زیر قدم به قدم آموزش دادم امیدوارم خوشتون بیاد!!

http://www.i-phone.ir/forums/thread97628.html

نظر

صبر کنید ..
                                X