اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع کراش کردن 1 برنامه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع کراش کردن 1 برنامه

سلام
    .
    من برنامه whatsapp تا ديشب باهاش کار ميکردم الان که باز مي:نم ميپره بيرون بقيه برنامه ها درست کار مي کنند viber line....
    .
    همه درست هستند فقط اين برنامه بازي در مياره اين برنامه رو پاک کردم باز نصب کردم همينجري شد از تانگو هم همين از ايتيونز هم همين طور ولي همش اينجوري ميشه
    .
    چي کار کنم

نوشته اصلی توسط preux نمایش پست ها
    سلام
    .
    من برنامه whatsapp تا ديشب باهاش کار ميکردم الان که باز مي:نم ميپره بيرون بقيه برنامه ها درست کار مي کنند viber line....
    .
    همه درست هستند فقط اين برنامه بازي در مياره اين برنامه رو پاک کردم باز نصب کردم همينجري شد از تانگو هم همين از ايتيونز هم همين طور ولي همش اينجوري ميشه
    .
    چي کار کنم
    برنامه رو از مولتی تسکینگ ببندید . گوشی رو یه ریبوت کنید و یه نصف روز صبر کنید . بعد برید تو برنامه .

نظر

برنامه رو مستقیماً از App Store نصب میکنید و یا با آیتیونز دانلود میکنید و از طریق آیتیونز نصب میکنید؟
      1- برنامه را از روی آیفون به صورت دستی پاک کنید (با نگه داشتن دست روی برنامه و زدن ضربدر) و یه بار ریستارت کنید
      برنامه رو مستقیماً از App Store نصب کنید

2- برنامه رو از روی آیتیونز پاک کنید و بعد از نصب برنامه سینک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ka_zadeh نمایش پست ها
        برنامه رو مستقیماً از App Store نصب میکنید و یا با آیتیونز دانلود میکنید و از طریق آیتیونز نصب میکنید؟
        1- برنامه را از روی آیفون به صورت دستی پاک کنید (با نگه داشتن دست روی برنامه و زدن ضربدر) و یه بار ریستارت کنید
        برنامه رو مستقیماً از App Store نصب کنید

2- برنامه رو از روی آیتیونز پاک کنید و بعد از نصب برنامه سینک کنید
        این مشکل برای منم پیش اومده بود
        با اینجور کارا حل نمیشه
        فقط باید یکم صبر کنین خودش درست میشه

نظر

دوستان گوشی منم همین مشکل رو پیدا کرده
          وقتی میرم توی تانگو و قسمت پیام ها خارج میشه از برنامه
          ریست هم فایده نداشت
          کلافه شدم
          کمک کنید ممنون میشم

نظر