اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب ویندوز روی مکبوک پرو ۲۹۴

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب ویندوز روی مکبوک پرو ۲۹۴

با سلام خدمت کاربران انجمن، من به تازگی یک مکبوک پرو ۲۹۴ خریدم و حالا می خوام در کنار مکینتاش ویندوز هم داشته باشم. موقع نصب ویندوز سون تو صفحه اول که برای انتخاب زبان هست مشکل پیدا می کنم یعنی نصب کننده ویندوز هیچ ورودی از من نمی گیره باید اینو چی کار کنم؟ البته هدفم نصب ویندوز سونه چون بعضی بازی ها روی ویندوز ۸ و ۸.۱ اجرا نمی شن!

نوشته اصلی توسط mav1390 نمایش پست ها
    با سلام خدمت کاربران انجمن، من به تازگی یک مکبوک پرو ۲۹۴ خریدم و حالا می خوام در کنار مکینتاش ویندوز هم داشته باشم. موقع نصب ویندوز سون تو صفحه اول که برای انتخاب زبان هست مشکل پیدا می کنم یعنی نصب کننده ویندوز هیچ ورودی از من نمی گیره باید اینو چی کار کنم؟ البته هدفم نصب ویندوز سونه چون بعضی بازی ها روی ویندوز ۸ و ۸.۱ اجرا نمی شن!
    از چی استفاده میکنید boot camp ؟ در ضمن کار عاقلانه ای نیست برای بازی کردن با مک بخواید روش ویندوز نصب کنید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

کار های دیگه هم مثل برنامه نویسی با visual studio هم دارم. از بوت کمپ استفاده کردم. فقط یه سوال دیگه: به خاطر محدودیت حجم نمی تونم درایور هارو دانلود کنم. به خاطر همین می خوام از درایور های iking استفاده کنم ولی موقع ساختن دیسک می خواد اون ۱ گیگو دانلود کنه. این یکیو چی کارش کنم؟
      راستی اگه فیکس کرک black ops 2 رو برای ویندوز ۸.۱ سراغ داشتین لینک بدین.

نظر

چرا کسی جواب نمی ده؟

نظر

سلام.
          شما برای نصب درایو ها مگه bootcamp استفاده نمی کنید.لینک دانلود ورژن جدیدش تو سایت اپل هستش. ورژن BootCamp5.1.5621

تمام بازی های در win 8.1 روی مک اجرا میشه.برای بنده که اینجوری بوده.
          ویرایش توسط Mac2013 : https://i-phone.ir/forums/member/101179-mac2013 در ساعت 02-09-2014, 10:54 AM

نظر

خب من همونو دان کردم دیگه! حالا خود بوت کمپ اسیستنت می خواد اونارو دوبارو خودش دان کنه. منم می خوام از همونا استفاده کنه! بعدش بازی black op 2 رو ویندوز ۸.۱ اجرا نمیشه. شما کرکشو دارید؟ اگه دارید لینک بدید

نظر

منم همین دستگاه رو دارم ، بهترین روش بنظر من استفاده از وی ام هست و براحتی با این برنامه مک و ویندوز رو در کنار هم همزمان داری و فایل شزینگ هم راحت انجام میشه فقط گیمهای گرافیک سه بعدی رو بهتره با خود مک انجام بدی نه رو ویندوز ، از این لینک میتونی دانلود کنی- بعد از نصب حتما (وی ام تولز) رو هم اینستال کن خودش همه درایور ها رو نصب میکنه (از منوی برنامه پیداش کن).
              ویرایش توسط atabaei : https://i-phone.ir/forums/member/508-atabaei در ساعت 02-09-2014, 08:44 PM

نظر

اگه همه چیو اماده داری، با disk utlity پارتیشن بندی کن و نصب کن.

نظر

يه سوال بي ربط ! مدل ٢٩٣ هم به اندازه اي قوي هست براي اجراي بازيها !!؟

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها

Sent from my iPhone
                    بله
                    مثلا چه بازی؟

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط tarashee نمایش پست ها

Sent from my iPhone
                      بازی های داخل خود مک اپ اسور رو راحت میکشه
                      اما اگه بخواید ویندوز نصب کنید و بازی نصب و بازی کنید میکشه اما فشار زیادی میاد روش که به مرور زمان میتونه بهش اسیب برسونه
                      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

دوستان گفتم که موقع نصب ویندوز ۷ مشکل دارم و همون اول می هنگه! راستی کسی می دونه چرا بلک آپس ۲ روی ویندوز هشت بعد از مدتی not responding می شه؟ تازه چرا رو ویندوز سی پی یو بوست نمی شه؟

نظر

یه پیشنهاد! چرا برای بازی کردن یه کنسول مثل ps4 یا xbox one نمیگیری؟ حتما که ازشون لذت بیشتری میبری تا اینکه با این دستگاه این مدل گیم هارو بخواهی بازی کنی - اینکار شما مثل این میمونه که بخوای با ps3 یه فایل اکسل رو انلاین ادیت کنی، اگه بخوای میشه ولی هر دستگاهی مورد استفادش فرق داره

نظر

صبر کنید ..
                          X