اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ماکسیمم عدد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ماکسیمم عدد

سلام خسته نباشید
    یه سوال داشتم
    فرض کنید درمورد بازی ۲۰۴۸
    یه امتیاز هست و یه رکورد یا همون (best)
    چجوری ماکسیمم امتیازو نگه دارم؟
    یعنی اگه امتیاز کوچیکتر بود همون قبلیه بمونه
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    ممنونم

نوشته اصلی توسط aliayrk نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    یه سوال داشتم
    فرض کنید درمورد بازی ۲۰۴۸
    یه امتیاز هست و یه رکورد یا همون (best)
    چجوری ماکسیمم امتیازو نگه دارم؟
    یعنی اگه امتیاز کوچیکتر بود همون قبلیه بمونه
    کسی میتونه کمکم کنه؟
    ممنونم
    که بعد از ادامش بتونید برید درسته؟
    اگه برداشت من از حرف شما همین باشه نمیشه کاری کرد.حد اقل برای 2048
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نه من یکم بد توضیح دادم
      من یه بازی دارم مینویسم و به یه چیزی شبیه score و best توی بازی ۲۰۴۸ نیاز دارم
      میخوام ببینم چجوری میشه کدشو نوشت
      که امتیاز بالا رو از اسکور بگیره بریزه توی best
      اگه امتیاز پایین بود همون best قبلی رو بذاره بمونه

نظر

این رو باید تو دیتابیس بازی تعریف کنید.
        زمانیکه قراره امتیاز ثبت بشه بره از تو دیتابیس بخونه ببینه بالاترین امتیاز چند بوده. اگه امتیاز جدید بیشتر بود تو دیتابیس جای امتیاز قبلی بنویسه. اگه کمتر بود کاری نکنه.

نظر

شما میتونید نتایج رو در یک آرایه نگه دارید. مثلا آرایه ای که best نام گرفته، بیشترین مقدار رو داره، و وقتی مقدار کنونی (موقتی یا همون Score) از بیشترین مقدار best بیشتر میشه، اون رو تغییر بده.

نظر

اگه با C++ یا objective مینویسینش برنامرو تو یه وایل نگه دارید که true باشه شرطش که برنامه تا وقتی که در حال اجرا باشه برنامه کار کنه و وقتی باخت بره از اول. بعد داخل وایل true تون یه وایل دیگه بذارین که شرط مساوی بودن best رو با score چک کنه... اگرم مساوی بود بعد وایل اولی (بین وایل اول و دوم) متغییرscore = با متغییر best قرار بدین... البته این یه راهشه... راه دیگش اینه که به عنوان مثال به if بذارین که دوباره همون دستور رو چک کنه بعد اونوخ ۱ لوپ بسه
            امیدوارم مشکلی نباشه!

نظر

نوشته اصلی توسط Bamic نمایش پست ها
              اگه با C++ یا objective مینویسینش برنامرو تو یه وایل نگه دارید که true باشه شرطش که برنامه تا وقتی که در حال اجرا باشه برنامه کار کنه و وقتی باخت بره از اول. بعد داخل وایل true تون یه وایل دیگه بذارین که شرط مساوی بودن best رو با score چک کنه... اگرم مساوی بود بعد وایل اولی (بین وایل اول و دوم) متغییرscore = با متغییر best قرار بدین... البته این یه راهشه... راه دیگش اینه که به عنوان مثال به if بذارین که دوباره همون دستور رو چک کنه بعد اونوخ ۱ لوپ بسه
              امیدوارم مشکلی نباشه!
              در واقع با این کار الگوریتم جست و جوی باینری (دودودیی) رو دارید روی اعداد انجام میدید. خیلی روش خوبیه.

نظر

صبر کنید ..
              X