اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید کتاب از ibook

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید کتاب از ibook

سلام دوستان من میخام یه کتاب از ای بوک بخرم.ایا راهی داره اون رو بتونم روی کامپیوتر داشته باشم و بخونم؟یا تبدیل به pdf کنم؟اخه انگار قفل دارن و چندتا رایگان رو که دانلود کردم در pc باز نمیشه

نوشته اصلی توسط milad67a نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخام یه کتاب از ای بوک بخرم.ایا راهی داره اون رو بتونم روی کامپیوتر داشته باشم و بخونم؟یا تبدیل به pdf کنم؟اخه انگار قفل دارن و چندتا رایگان رو که دانلود کردم در pc باز نمیشه
    نرم افزار هايي هستند كه قفل كتاب هاي آيتونز استور رو مي تونن باز كنن كه البته من تا حالا باشون كار نكردم اما در نهايت اين كار شدني هست
    بعد از اون مي تونيد با نرم افزار هاي زيادي فايل epub كه پسوند كتاب ها هستند رو در ويندوز باز كنيد يا به pdf تبديلشون كنيد
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

در تکمیل٬ میتوانید بصورت آنلاین و یا آفلاین کتابی که از iBooks Store دریافت میکنید ( epub )٬ به فایل PDF تبدیل کنید.

به عنوان مثال :
      ۱. به سایت Zamzar مراجعه کنید.

۲. در قسمت Convert Files کتاب ( epub ) و انتخاب کنید.

۳. نوع فایل برای تبدیل ( PDF ) و بعد ایمیل ( برای ارسال لینک فایل تبدیل شده ) و در آخر بر روی Convert کلیک کنید.

۴. با توجه به حجم کتاب و سرعت اینترنت٬ زمانی طول خواهد کشید. لینک کتاب تبدیل شده به ایمیل شما فرستاده و میتوانید دانلود کنید.

کتاب تبدیل شده به PDF
      The Swift

سرویس های آفلاین و آنلاین بسیاری وجود دارد که برای نمونه عملکرد٬ سیستم Zamzar توضیح داده شده است.

نظر

صبر کنید ..
      X