اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور cannot connect to itunes store

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور cannot connect to itunes store

چجوری می تونم این مشکل و حل کنم ....سپاس از سایت خوبتون

سلام
    دوست عزیز لطفا واضح تر بفرمایید کجا و کی این پیغام رو میده ؟؟؟
    اپ استور تو گوشی ؟ یا اپ استور تو کامپیوتر ؟

ولی شما اینترنت رو چک کن ... احتمالا اینترنت نداری که این پیغام رو میده

پیروز باشید

نظر

اگه اینترنت مشکل نداره چیزپی ان رو امتحان کنید.
      .There is no knowledge that is not power

نظر

واسه منم اينجوريه ، وقتي از تو ستينگ ميخوام تو قسمت ايتونز اپل ايديمو وارد كنم كانكت نميشه ، از اپ استورم ميزنم دانلود كنه اصلا كار به اپل ايدي زدن نميرسه ، يه ويتينگ ميده بعد خودش حذف ميشه ، هيچي نميتونم دانلود كنم ، امروز اينجوري شده ، گوشيمم ٥اس هستش ، تا امروز راحت دانلود ميكردم ، با ايرانسل و نت مخابراتم تست كردم نشد ، تو كامپيوترم با جيز پي ان تست كردم به ايتونز وصل نشد مشكل چيه ؟! كسي ديگه مشكل نداره ؟! يعني مشكل از سروراي اپله ؟!
        ویرایش توسط _Shadow_ : https://i-phone.ir/forums/member/100544-_shadow_ در ساعت 21-08-2014, 03:19 PM

نظر

دوستان من هم با ایفون 4 اس ورژن 8.1 همین مشکل رو بصورت خیلی عحیب تر دارم !!!

توی کامپیوتر مشکلی ندارم و نهایت با پلنگ تر شکن میتونم کارم رو انجام بدم . اما توی گوشی هر جایی میرم و از وای فایش استفاده میکنم ایتونز باز میشه الا خونه خودمون !!!!!

همه نوع آی اس پی رو امتحان کردم و تقریبا همه باز میکنند ، آی اس پی خودمون مخابرات هست و جالب تر اینکه دوستم هم اینترنتش از مخابرات هست و توی منزل اونها هم ایتونزم بدون مشکل باز میشه !!!

هیچ راهی به ذهنم نمیرسه ! کسی پیشنهادی داره ؟

نظر

سلام

منم این مشکل برام تو IOS 8.1 زیاد اتفاق افتاد

تنها راهش اینه

General>Reset>Reset all Settings

دقت داشته باشید چیزی پاک نمیشه فقط تنظیمات به حالت diffault بر میگرده

نظر

آقا ممنون حل شد !

نظر

صبر کنید ..
              X