اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بعد از clean install

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بعد از clean install

سلام دوستان
    مک بوک ایرو clean install کردم. ولی خبر نداشتم باید فایل سیستم عاملشو داشته باشم تا دوباره مک بالا بیاد...
    الان چی کنم؟ برای ساخت فلش بوتیبل مک میخواد که اینم بالا نمیاد... با ویندوز نمیشه فلش بوتیبل ساخت؟
    یا راهی هست بدون دانلود سیستم عامل دوباره بالا بیاد؟ مرسی

نوشته اصلی توسط hmehdi81 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مک بوک ایرو clean install کردم. ولی خبر نداشتم باید فایل سیستم عاملشو داشته باشم تا دوباره مک بالا بیاد...
    الان چی کنم؟ برای ساخت فلش بوتیبل مک میخواد که اینم بالا نمیاد... با ویندوز نمیشه فلش بوتیبل ساخت؟
    یا راهی هست بدون دانلود سیستم عامل دوباره بالا بیاد؟ مرسی
    چگونه Clean Install کردید٬ در صورتی که USB Bootable و نداشتید؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
      چگونه Clean Install کردید٬ در صورتی که USB Bootable و نداشتید؟
      نداشتم...

نظر

نداشتم...
        پرسیدند که bootable نداشتید چجوری clean install کردید ؟ باید داشته باشید که برید تو مرحله نصب و فرمت کنید هارد رو

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
          پرسیدند که bootable نداشتید چجوری clean install کردید ؟ باید داشته باشید که برید تو مرحله نصب و فرمت کنید هارد رو
          چرا دیگه میشه.. هارد رو کلن اینستال کردم.

نظر

منظورتون فرمت درایو است٬ دیگه!؟
            برای نصب بصورت Clean Install نیاز به USB Bootable دارید و فقط در مک میتوانید بسازید و در ویندوز نمیشود.

نظر

کلین اینستال عبارتی هست که به نصب سیستم عامل مک میگن!

شما هارد رو فرمت کردی، چیزی کلین اینستال نکردی

نظر

عزیزان
                منم به چنین مشکلی برخوردم
                منم یوزمیت رو به طور قانونی نصب کردم ولی کلا سیستم عاملم رو نپرونده بودم. دیشب تصمیم گرفتم بی خیال ماوریکس بشم و درایو یوزمیتم که ۱۵ گیگ بود را افزایش بدم!
                حالا که درایو ماواریکس رو فرمت کردم نمیدونم این ۱۰۰ گیگ رو چطور پاکش کنم.
                حالا دوستان اکه زحمت نیست راهنمایی کنند اگه یوزمیت رو که از انجمن گرفتم رو نصب کنم بعد از انتشار نهایی میشه آپدیت کنم یا نه راه حله دیگه ای دارند
                ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط V I P نمایش پست ها
                  عزیزان
                  منم به چنین مشکلی برخوردم
                  منم یوزمیت رو به طور قانونی نصب کردم ولی کلا سیستم عاملم رو نپرونده بودم. دیشب تصمیم گرفتم بی خیال ماوریکس بشم و درایو یوزمیتم که ۱۵ گیگ بود را افزایش بدم!
                  حالا که درایو ماواریکس رو فرمت کردم نمیدونم این ۱۰۰ گیگ رو چطور پاکش کنم.
                  حالا دوستان اکه زحمت نیست راهنمایی کنند اگه یوزمیت رو که از انجمن گرفتم رو نصب کنم بعد از انتشار نهایی میشه آپدیت کنم یا نه راه حله دیگه ای دارند
                  ممنون
                  من كه منظور شما را نمي فهمم اگر مي توانيد شمرده و مرتب توضيح دهيد با كلمات مناسب من واقعا معني "پروندن" و اين موارد را نمي فهمم.

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                    من كه منظور شما را نمي فهمم اگر مي توانيد شمرده و مرتب توضيح دهيد با كلمات مناسب من واقعا معني "پروندن" و اين موارد را نمي فهمم.

خيلي هم گنگ نبود. پروندن يعني سيستم عاملشون رو از بين نبرده بودند يا به عبارتي آپديت نكرده و سيستم عامل جديد را در يك درايو ديگه اي نصب كردند...

به هر حال؛
                    پيشنهاد من اينه كه با برنامه iPartition يك بوتيبل بسازيد و با آن بالا بياييد و درايو 100 گيگي رو پاك كنيد.

نظر

سلام
                      من بصورت clean install يوزميوت رو نصب كردم و بعدش از طريق bootcamp ويندوز ٨.١ رو ولي الان مشكلي كه دارم اينه كه از ويندوز نميتونم پارتيشن مك رو ببينم در صورتي كه قبلا با ماوركس و ويندوز ٧ اين مشكل را نداشتم
                      يكي بهم گفت كه بايد برنامه paragon نصب كني رو ويندوز حالا ميخوام ببينم راه ديگه اي هست
                      ولي نياز من فقط همون ديدن پارتيشن مك هست و فقط ميخوام حالت read داشته باشم و نميخوام چيزي روش بريزم كه توانايي write بخوام حالا ميخوام ببينم راهي هست كه مثل قبل بدون استفاده از هيچ برنامه اي اين كارو كرد و اين كه اين مشكل فقط براي ويندوز ٨.١ هست ؟
                      ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                      X