اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

و هم اکنون نسل جدید اینترنت همراه اول ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• و هم اکنون نسل جدید اینترنت همراه اول ...

با توجه به اتمام انحصار 3g رایتل و شروع به کار اینترنت های نسل سوم و بالاتر اپراتور ایرانسل هم اکنون همراه اول هم شروع به کار کرد
    نوترینو اینترنت نسل جدید همراه اول بزودی....
    فایل های پیوست شده

هيچ جزيياتي ننوشته كه
    در حد همين اسمه فقط؟

همراه اول - صفحه اصلی

نظر

من دیروز برام چند دقیقه ای به این صورت 3g شد ولی خب هیچ کار خاصی نمی کرد

نظر

به نظر رقابت خوبي پيش رو داريم

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          من دیروز برام چند دقیقه ای به این صورت 3g شد ولی خب هیچ کار خاصی نمی کرد

ميشه مكان تون رو بگين؟

نظر

همراه اول و ایرانسل هردو 3g را اوردن ولی ب صورت ازمایشی ک گاهی اوقات فعال میشه و در ضمن در سرار ایران نیست
            بعدشم من شندیم ایرانسل 4g هم اورده ولی اونم ب صورت ازمایشی هست ولی من یکی از دوستانم گفت من ۳ جی ایرانسلو دارم و سرعتش عالیه ب قول خودش تا ۸ گیگ هم می دن :l

نظر

نوشته اصلی توسط ihe3am نمایش پست ها
              همراه اول و ایرانسل هردو 3g را اوردن ولی ب صورت ازمایشی ک گاهی اوقات فعال میشه و در ضمن در سرار ایران نیست
              بعدشم من شندیم ایرانسل 4g هم اورده ولی اونم ب صورت ازمایشی هست ولی من یکی از دوستانم گفت من ۳ جی ایرانسلو دارم و سرعتش عالیه ب قول خودش تا ۸ گیگ هم می دن :l
              البته دوست من منظورشون 8 مگ بوده ديگه؟!

هر چند كه من پيش بينيم اينه كه روو خطوط تلفن به هيچ عنوان پيشرفت نخواهد كرد...

نظر

من از تبريز به 3G همراه اول وصل شدم تست گرفتم ٣٠ تا ٦٠ كيلوبايت ميانگين سرعتش بود در حالي كه با ايرانسل با پينگ كمتر تا ٤٠٠ كيلوبايت هم سرعت گرفتم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
                  من از تبريز به 3G همراه اول وصل شدم تست گرفتم ٣٠ تا ٦٠ كيلوبايت ميانگين سرعتش بود در حالي كه با ايرانسل با پينگ كمتر تا ٤٠٠ كيلوبايت هم سرعت گرفتم.

Sent from my iPad using Tapatalk
                  برای اینکه همراه اول فقط سوییچ کرده و از اول شهریور مجوز سرعت رو میگیره، ایرانسل هم قطعا کاهش پیدا می کنه سرعتش و در حالت تست بسته و ... نداره

نظر

یعنی به صورت کامل در تاریخ ۱ شهریور اتوماتیک سویچ میشیم به 3g ؟

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
                      یعنی به صورت کامل در تاریخ ۱ شهریور اتوماتیک سویچ میشیم به 3g ؟
                      چند بار در همین چند پست گفته شده! بله...!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                        برای اینکه همراه اول فقط سوییچ کرده و از اول شهریور مجوز سرعت رو میگیره، ایرانسل هم قطعا کاهش پیدا می کنه سرعتش و در حالت تست بسته و ... نداره
                        سوئيچ كرده؟!!
                        مجوز سرعت رو ميگيره؟!!
                        منبعتون كجاست دوست من؟

[emoji266]

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                          سوئيچ كرده؟!!
                          مجوز سرعت رو ميگيره؟!!
                          منبعتون كجاست دوست من؟

[emoji266]
                          بله کرده، منبع گشت زنی در تهران! و البته همکارانی در همراه اول

نظر

سلام ، متاسفانه بنظرم کلا حقه بازیه برنامه !! 3g ایرانی !! نخوردیم نون گندم ، دیدیم دست مردم ایرانسل و همراه اول دقیقا مثل مراد بیگ و حسام بیگ هستند !! یه کلاه گشاد تر به اندازه یه میدون درست کردن واسه سر مردم بیچاره !! رایتل هم دزد شماره ۳ هستش که اصلا لیاقت نداره اسم روش بذاریم !! نوچ نوچ نوچ

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                              به نظر رقابت خوبي پيش رو داريم
                              سلام رفیق

من با اپراتورش صحبت کردم درمورد یه مشکلی
                              بهم گفت اونایی که سیم کارتشون ir-tci میزنه حتما باید سیم کارتاشونو عوض کنن چون سیم کارت قدیمیه و یه سری خدمات و پشتیبانی نمیکنه مخصوصا برای 3g
                              بعد از تعویض میشه ir-mci که این تعویض هم توی دفاترشون به صورت کاملا رایگان انجام میشه . من همین کارو کردم یه سری از مشکلات انتن دهی و قطع و وصلی اینترنتم حل شده تاحالا .

نظر

صبر کنید ..
                              X