اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

و هم اکنون نسل جدید اینترنت همراه اول ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
    فعلا که برای بنده فقط علامت 3g هست و اینترنت فعال نیست کمک میکنید؟
    تقریبا همینه پوشش محدود هستش و یه سری جاها هم فقط علامتش هست خبری نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      بله فعلا برای همه ۲۵۶ هست، از مهر ماه دو بسته با سرعت های مختلف عرضه میشه
      برای همه ۱۲۸ هست...

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
        رایتل که هنوز مشکل آنتن دهی داره. خدمات و تعرفه های ایرانسل به نظرم بهتر و متنوع تر از همراه اول هست.
        البته اضافه کنم رایتل با رومینگ ملی بر این مشکل فایق اومده هر جا رایتل در آنتن دهی کم آورد میتونید(بدون تعویض سیم کارت و بدون هزینه) از همراه اول یا ایرانسل آنتن بگییرید که بعترین مزیت رایتل در حال حاضر همینه

نظر

• البته فقط برای تماس معمولی این رومینگ ملی بدرد میخوره . نه استفاده از اینترنت پر سرعت
          نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
          البته اضافه کنم رایتل با رومینگ ملی بر این مشکل فایق اومده هر جا رایتل در آنتن دهی کم آورد میتونید(بدون تعویض سیم کارت و بدون هزینه) از همراه اول یا ایرانسل آنتن بگییرید که بعترین مزیت رایتل در حال حاضر همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
            برای همه ۱۲۸ هست...
            نمی فهمم چرا همیشه سعی دارین همه جا حرف درست ثابت کنید از طرف خودتون؟ حداقل لطف می کردین یدونه اسپید تست قرار میدادین. حرف من، حرف راهبر اصلی این پروژه هست و تا پایان شهریور برای تمامی کسانی که بسته یک یا شش ماهه دارند فعال و با سرعت ۲۵۶ در دسترس هست

از اول مهر بسته های الفا و الفا+ با سرعت ۱۲۸ و یک مگ راه اندازی میشه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
              نمی فهمم چرا همیشه سعی دارین همه جا حرف درست ثابت کنید از طرف خودتون؟ حداقل لطف می کردین یدونه اسپید تست قرار میدادین. حرف من، حرف راهبر اصلی این پروژه هست و تا پایان شهریور برای تمامی کسانی که بسته یک یا شش ماهه دارند فعال و با سرعت ۲۵۶ در دسترس هست

از اول مهر بسته های الفا و الفا+ با سرعت ۱۲۸ و یک مگ راه اندازی میشه ...
              دوست من...
              من نمی دونم چرا شما هم همیشه با عصبانیت صحبت می کنید. شما فکر کنید به فرض اینکه یک یوزر اشتباه بگه... اصلا کاملا اشتباه و سعی کرده فقط در بحث شرکت کنه! راه جواب دادن اینه؟
              اگه قرار به Speedtest باشه که سرعت ۱۰ کیلوبیت بر ثانیه هم نیست! چون در اکثر نقاط تهران وقتی 3G رو روشن می کنی اصلا دیتایی رد و بدل نمیشه که بخواد سرعتی بده!
              یه سر به اطلاعات رسمی خود سایت MCI هم بزنید:
              همراه اول - نوترینو (NOTRINO)، سرویس اینترنت نسل نو همراه اول
              وقتی که میزنه برای دریافت سرعت بالاتر از ۱۲۸ باید مدارک زیر را بیارید یعنی الان چیزی که داره ارايه میشه پایین تر از اون عدد خود سایت رسمی همراه اوله...

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                دوست من...
                من نمی دونم چرا شما هم همیشه با عصبانیت صحبت می کنید. شما فکر کنید به فرض اینکه یک یوزر اشتباه بگه... اصلا کاملا اشتباه و سعی کرده فقط در بحث شرکت کنه! راه جواب دادن اینه؟
                اگه قرار به Speedtest باشه که سرعت ۱۰ کیلوبیت بر ثانیه هم نیست! چون در اکثر نقاط تهران وقتی 3G رو روشن می کنی اصلا دیتایی رد و بدل نمیشه که بخواد سرعتی بده!
                یه سر به اطلاعات رسمی خود سایت MCI هم بزنید:
                همراه اول - نوترینو (NOTRINO)، سرویس اینترنت نسل نو همراه اول
                وقتی که میزنه برای دریافت سرعت بالاتر از ۱۲۸ باید مدارک زیر را بیارید یعنی الان چیزی که داره ارايه میشه پایین تر از اون عدد خود سایت رسمی همراه اوله...
                جواب دادن من به هیچ شخصی مربوط نمیشه

بله جاهایی کلا شبکه نداره فقط علامته، ولی جایی باشه روی ۲۵۶ هست.

خیلی ispهام هستن تو سایت ۱۲۸ هست به یوزر ۲ مگ میدن...

شما فکر کن الان ۱۲۸ هست. خوبه؟

نظر

• عاقا صلوات بفرستید مشکل اصلی اینه که همین اسپید تست هایی هم که ما میگیریم این سرعت هایی که نشون میده سرعتشون نسبت به سرور های داخلی عه

نظر

• این بسته ی ۶ ماه کدوم بسته است ؟! من تو سایت پیداش نمی کنم!

نظر

• نوشته اصلی توسط PouyaFR نمایش پست ها
                      این بسته ی ۶ ماه کدوم بسته است ؟! من تو سایت پیداش نمی کنم!
                      چند ماهی می شود که حذف شده است

Sent from my iPhone  using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                        دو سوال داشتم
                        الان با توجه به رومینگ ملی اگه به شبکه همراه اول وصل شیم از چه اینترنتیش میتونن رایتلی ها استفاده کنند؟
                        دومم اینکه با توجه به همین رومینگ که مشکل انتن دهی حل شده و از طرفی اول راه بودن همرا اول در نسل سوم کدوم یکی از این دو پیشنهاد میشه؟ چون امروز یه لحظه ۳جی شد ولی انگار نه انگار!!
                        کلا ایرانسل هم چه جوریه؟
                        برام اینترنت پرسرعت و اکثر جاها در دسترس و پوشش خوب مهمه!
                        ممنون
                        ویرایش توسط aasghar : https://i-phone.ir/forums/member/109201-aasghar در ساعت 03-09-2014, 09:08 PM

نظر

• رایتل اگه به رومینگ دوتای دیگه وصل بشه از همون سرعت همراه اول یا ایرانسل استفاده میکنه. دیگه سرعت رایتل رو نداره.
                          اجازه بدید یه مدت بگذره و کلا سراسری بشه تا بهتر بتونید تصمیم بگیرید. هنوز عیب و هنر شون مشخص نیست.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• متاسفانه همراه اول از دنیا عقبه اون ازون ایمسیجش که فقط رو ایرانسل فعال میشه و رو همراه اول نمیشه اینم از ۳جی که کلا دچار مشکل شد حالا شاید بعضیا بیان بگن که اول کاره ولی اگه میخواستن مثل ایرانسل میتونستن تمامه کارارو قبل گرفتن مجوز ردیف کنن اما نکردند اگه واقعا شماره چندین ساله نبود واقعا همراه اول به درد لایه جرزم نمیخوره

نظر

• سلام. دوستان برای استفاده از ۴جی همراه اول نیاز به تعویض سیمکارت نیست؟ مثل ایرانسل که باید تعویض کرد؟ همراه اول قیمت بسته های آلفا+ رو اعلام کرده و ارایه ۴ جی رو اما هیچ جا اعلام نکرده باید سیمکارت تعویض بشه و فقط گفته گوشی ۴جی رو ساپورت کنه.

نظر

• و هم اکنون نسل جدید اینترنت همراه اول ...

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                                سلام. دوستان برای استفاده از ۴جی همراه اول نیاز به تعویض سیمکارت نیست؟ مثل ایرانسل که باید تعویض کرد؟ همراه اول قیمت بسته های آلفا+ رو اعلام کرده و ارایه ۴ جی رو اما هیچ جا اعلام نکرده باید سیمکارت تعویض بشه و فقط گفته گوشی ۴جی رو ساپورت کنه.

سلام؛

برای استفاده از قابلیت نسل ۴ می بایست سیم کارت را تعویض کنید و USim بگیرید. در نمایشگاه کتاب و برخی امور مشترکین می توانید سیم کارت را تعویض فرمایید.

نظر

صبر کنید ..
                                X