اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

و هم اکنون نسل جدید اینترنت همراه اول ...

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
    سلام رفیق

من با اپراتورش صحبت کردم درمورد یه مشکلی
    بهم گفت اونایی که سیم کارتشون ir-tci میزنه حتما باید سیم کارتاشونو عوض کنن چون سیم کارت قدیمیه و یه سری خدمات و پشتیبانی نمیکنه مخصوصا برای 3g
    بعد از تعویض میشه ir-mci که این تعویض هم توی دفاترشون به صورت کاملا رایگان انجام میشه . من همین کارو کردم یه سری از مشکلات انتن دهی و قطع و وصلی اینترنتم حل شده تاحالا .
    دوست عزیز آیفون سیم کارت های همراه اول رو ir-tci شناسایی میکنه در حالی که همون سیم کارت رو توی گوشی سامسونگی چیزی به غیر از آیفون بذارید میزنه ir-mci ...
    اگه اینطور که شما عرض میکنید باشه الان من سیم کارتم رو 3 هفته است به دلیل خرابی عوض کردم ولی ir-tci نشون میده چون آیفونه ولی در گوشیِ دیگه ir-mci ...
    موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Vani Rioter نمایش پست ها
      دوست عزیز آیفون سیم کارت های همراه اول رو ir-tci شناسایی میکنه در حالی که همون سیم کارت رو توی گوشی سامسونگی چیزی به غیر از آیفون بذارید میزنه ir-mci ...
      اگه اینطور که شما عرض میکنید باشه الان من سیم کارتم رو 3 هفته است به دلیل خرابی عوض کردم ولی ir-tci نشون میده چون آیفونه ولی در گوشیِ دیگه ir-mci ...
      موفق باشید
      بريد تو about اونجا هم لاين رو نوشته و هم كرير

[emoji266]

نظر

نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
        سلام رفیق

من با اپراتورش صحبت کردم درمورد یه مشکلی
        بهم گفت اونایی که سیم کارتشون ir-tci میزنه حتما باید سیم کارتاشونو عوض کنن چون سیم کارت قدیمیه و یه سری خدمات و پشتیبانی نمیکنه مخصوصا برای 3g
        بعد از تعویض میشه ir-mci که این تعویض هم توی دفاترشون به صورت کاملا رایگان انجام میشه . من همین کارو کردم یه سری از مشکلات انتن دهی و قطع و وصلی اینترنتم حل شده تاحالا .
        دوست عزیز این مشکل برا کساییه که سیمکارتشون خیلی خیلی قدیمیه!
        مثلا من سیم کارت بابام رو همه گوشیا ir-tci میزنه ولی از خودم که 5 - 6 سال هست حدودا خریدمش فقط رو ایفون ir-tci میزنه که اون مشکلی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
          مثلا من سیم کارت بابام رو همه گوشیا ir-tci میزنه ولی از خودم که 5 - 6 سال هست حدودا خریدمش فقط رو ایفون ir-tci میزنه که اون مشکلی نیست
          سلام ، کاملا درسته ! سیم کارت منم اینقدر قدیمیه که فقط روی ایفون ۴ کار میکنه و روی گوشی های دیگه کلا آنتن نداره !! تهدیدم هم کردن عزیزان که آقا بیا برو عوضش کن قطع میشه تازه 3g و اینترنت هم بهت نمیدیم !! گاهی وقت ها بیخود و بی جهت نه کسی میتونه بهم زنگ بزنه نه من میتونم تماس بگیرم !! البته این مشکل ir-tci یا mci براحتی با برنامه هایی مثل Fake Carrier یا Zeppelin قابل حل هستش ) مخلصیم؛)

نظر

زیپلین واقعا چه ربطی به انتن دهی داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط vani rioter نمایش پست ها
              موفق باشید
              نوشته اصلی توسط mamad-mac نمایش پست ها
              با عرض سلام مجدد

بله درسته . چون توی ایفون ir-tci میوفته
              اما خب خودشون گفته بودن که سیم کارت مورد استفاده قدیمیه و امکان استفاده از بعضی خدمات رو نداره
              من عوض کردم هنوز همینه . که حتی با اپراتور هم صحبت کردم گفت ماله خوده گوشیه و مورد نداره . توی سیستم ما سیمکارت به ورژن جدید اپدیت شده نشون میده .

اما خب این قضیه ماله سیم کارتهای 5 یا 6 سال پیش نیست . بعضی سیمکارتها هستن که حتی جدیدم هستن اما این مشکل رو دارن.
              اون اپراتور بهم گفت که روی سیمکارت یه سری کد هست که اگه اونا باشه موردی نداره غیر اون باید تعویض بشه که متاسفانه کدهاش یادم نیست

نظر

اینم اضافه کنم که امروز که با هاشون صحبت کردم گفتن تا چند روزه دیگه ماله همراه اول شروع به کار میکنه منتهی قیمت های تری جی با اینترنتی که الان داریم استفاده میکنیم متفاوت هست
                برخلاف گفته اونی که میگفت هزینه های اینترنت نسل سوم با دوم و پیشین برابره و افزایشی نداریم .

بسته هاشم تا چند وقت دیگه توی سایت یا به وسیله اس ام اس ارائه میدن .

نظر

من که هنوز موفق به تست همراه اول نشدم .. کسی تست کرده؟

نظر

الان تو سايت همراه اول توضيحات كامل واسه نوترينو اومده. ولي شهر هاي تحت پوشش مشهد نداره چرا ؟؟؟؟؟

نظر

تماس گرفتم 9990 میگه از فردا یعنی 12 شب امشب 3g .4g با هم ارایه میشه

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد هادیزاده نمایش پست ها
                        الان تو سايت همراه اول توضيحات كامل واسه نوترينو اومده. ولي شهر هاي تحت پوشش مشهد نداره چرا ؟؟؟؟؟
                        انگار فقط چهار تا شهر داره
                        اصفهان - تهران - تبريز - اهواز

[emoji266]

نظر

توضیحات همراه اول داخل سایتش به صورت خلاصه اینه :

بسته های نوترینو، در دو نوع آلفا (با سرعت ۱۲۸Kbps) و آلفا+ (با سرعت ۱Mbps) ارائه می­ شوند.
                          برای استفاده از آلفا+ همانند رایتل باید مدارک لازم (تقریبا مثل رایتل) ارائه بشه.

برای اطلاعات از بسته ها و اطلاعات کامل: همراه اول - نوترینو (NOTRINO)، سرویس اینترنت نسل نو همراه اول

مناطق تحت پوشش: همراه اول - پوشش شبکه اینترنت نسل نو همراه اول (نوترینو)

نظر

ايرانسل كه خيلي بهتره اگه همراه اول بخواد اينجوري باشه ، ايرانسل مداركه اضافه نمي خواد قيمتاشم يكيه با Edge ولي من بلخره نفهميدم اينا 4g هم مي خوان بزارن يا نه

نظر

الان همراه اول هزينه بسته هاي نوترينو رو اعلام كرده، اين هزينه ها علاوه بر هزينه بسته هاي GPRS هست ؟؟؟؟؟
                              ميشه با هر دو تا ( gprs و 3G ) كار كرد ؟؟؟

نظر

خیلی گرونه

30 روز فقط یک گیگ 10 تومن ؟؟؟

یک گیگ چیکار میشه کرد آخه

نظر

صبر کنید ..
                                X