اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر imei در گوشی iphone 5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر imei در گوشی iphone 5

با سلام خدمت تمام بچه ها
    می خواستم بدونم آیا با تغییر imei گوشی ( iphone 5 ) آیا میشه مشکل icloud activision رو حل کرد ؟
    اگر میشه ۱کم راهنمایی بکنید ممنون می شم

بله دوست عزیز باید سی پی یو بیس باند رو عوض کنی البته اگه بتونی پیدا کنی

نظر

نوشته اصلی توسط saeid000 نمایش پست ها
      بله دوست عزیز باید سی پی یو بیس باند رو عوض کنی البته اگه بتونی پیدا کنی
      برنامه خاصی داره ؟ ۱ برنامه هست به اسمه ziphone انگار imei رو تغییر میده ، به غیر از این یعنی باید ۱ برنامه بگیرم که بیس باند رو هم عوض کنه ؟ فقط همین ؟
      سی پی بو رو کجای دلم بزارم ؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tirip نمایش پست ها
        برنامه خاصی داره ؟ ۱ برنامه هست به اسمه ziphone انگار imei رو تغییر میده ، به غیر از این یعنی باید ۱ برنامه بگیرم که بیس باند رو هم عوض کنه ؟ فقط همین ؟
        سی پی بو رو کجای دلم بزارم ؟؟؟؟
        سی پی یو و بیس باند قطعه سخت افزاری هستند که هویت گوشی داخلشون حک شده، که اگه عوض کنی انگار گوشی دیگه خریدی که قطعا سریال نامبر و ... عوض میشه. پس به هیچ برنامه دیگه ای لازم نیست! در ضمن ziphone تا فرمور ۲.۰ روی iphone 2g فقط کار می کرد!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          سی پی یو و بیس باند قطعه سخت افزاری هستند که هویت گوشی داخلشون حک شده، که اگه عوض کنی انگار گوشی دیگه خریدی که قطعا سریال نامبر و ... عوض میشه. پس به هیچ برنامه دیگه ای لازم نیست! در ضمن ziphone تا فرمور ۲.۰ روی iphone 2g فقط کار می کرد!
          اقا ممنون بابت راهنامییت
          پس باید صبر کنیم تا این دولچی تیم ۱ برنامه بده بیرون

نظر

با سلام خدمت دوستان
            من یه گوشی آیفون 6 گرفتم که متاسفانه انتقال مالکیت نگرفتم و سریال گوشی هم کپی شده و سایت همتا میزنه سریال جعل شده
            فروشنده هم گوشی رو خاموش کرده و من موندم چیکار کنم؟؟؟
            لطفا راهنماییم کنید

نظر

صبر کنید ..
            X