اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد پارت نامبر ایفون 5c

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد پارت نامبر ایفون 5c

سلام دوستان
    من تمام تاپیک های مربوط به پارت نامبررو خوندم که هیچ از گوگل و برتامه ایتولز و یکی دو تا دیگه هم به نتیجه نرسیدم!
    دو روز پیش یه ایفون 5c گرفتم که این MF092FB/A پارت نامبرشه
    چون فروشنده اشناست میخام بدونم این پارت نامبر مال کجاست اگه غیر از انگلیس و امریکا ماله جای دیگه باشه گوشی رو پسش میدم تا برام عوض کنه !
    بخاطر همین اینجا سوال رو میپرسم اگه این پارت نامبر انگلیسه اون f قبله b/a جریانش چیه ؟ اگه برنامه خاصی هست واسه چک کردنه پارت نامبر و زمان اغاز گارانتی که بدونم گوشی اکبند بوده یانه لطفامعرفی کنید . ممنون .

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تمام تاپیک های مربوط به پارت نامبررو خوندم که هیچ از گوگل و برتامه ایتولز و یکی دو تا دیگه هم به نتیجه نرسیدم!
    دو روز پیش یه ایفون 5c گرفتم که این MF092FB/A پارت نامبرشه
    چون فروشنده اشناست میخام بدونم این پارت نامبر مال کجاست اگه غیر از انگلیس و امریکا ماله جای دیگه باشه گوشی رو پسش میدم تا برام عوض کنه !
    بخاطر همین اینجا سوال رو میپرسم اگه این پارت نامبر انگلیسه اون f قبله b/a جریانش چیه ؟ اگه برنامه خاصی هست واسه چک کردنه پارت نامبر و زمان اغاز گارانتی که بدونم گوشی اکبند بوده یانه لطفامعرفی کنید . ممنون .
    برای کشور فرانسه است.

نظر

برای تست کردن زمان اغاز گارانتی یا زمان اکتیو شدن به سایت زیر برید و سریال نامبر رو وارد کنید
      https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y

نظر

باید 5c 32GB سفید رنگ باشه
        اگه اینطوریه نباید این F رو داشته باشه!
        میتونی از توی خود سایت اپل با وارد کردن سیرال گوشی ببینی اولین بار کی فعال شده

نظر

بچه ها مرسی من رفتم سایت اپل این رو نوشته :
          Valid Purchase Date

A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.
          Telephone Technical Support: Active

Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.
          Estimated Expiration Date: November 12, 2014
          More about complimentary support
          Contact Apple Support
          Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
          Estimated Expiration Date: August 13, 2015
          بچه ها با توجه به اینکه من سیم کارت رو همین پنج شنبه پریروز وارد گوشی کردم و اکتیو کردم ایا ایت تاریخا درسته ؟ زمان گارانتی و اینا رو میگم گوشی 5c 32gig سفید هست.

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
            بچه ها مرسی من رفتم سایت اپل این رو نوشته :
            Valid Purchase Date

A validated purchase date lets Apple quickly find your product and provide the help you need.
            Telephone Technical Support: Active

Your product is eligible for complimentary telephone technical support during the first 90 days.
            Estimated Expiration Date: November 12, 2014
            More about complimentary support
            Contact Apple Support
            Repairs and Service Coverage: Active

Your product is covered for eligible hardware repairs and service under Apple's Limited Warranty.
            Estimated Expiration Date: August 13, 2015
            بچه ها با توجه به اینکه من سیم کارت رو همین پنج شنبه پریروز وارد گوشی کردم و اکتیو کردم ایا ایت تاریخا درسته ؟ زمان گارانتی و اینا رو میگم گوشی 5c 32gig سفید هست.
            بله٬ درست است.

نظر

با توجه به این که نوشته مدت گارانتی 90 روز بله درسته

نظر

نوشته اصلی توسط Mediaportal نمایش پست ها
                با توجه به این که نوشته مدت گارانتی 90 روز بله درسته
                نوشته نشده مدت گارانتی ۹۰ روز٬ عنوان شده در طول ۹۰ روز اول پشتیبانی فنی تلفنی خواهد شد.
                برای تشخیص زمان فعال سازی هم باید از تاریخ اول ( ۹۰ روز پشتیبانی فنی تلفنی ) November 12, 2014 سه ماه به عقب برگشت یا از تاریخ دوم August 13, 2015 ( یک سال گارانتی ) یک سال به عقب برگشت. در هر دو صورت به تاریخ فعال سازی خواهیم رسید.

نظر

صبر کنید ..
                X