اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه ساخت كاتالوگ براي ايپد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه ساخت كاتالوگ براي ايپد

با سلام خدمت دوستان ... والا قرض از مزاحمت اينكه من خيلي گشتم تا يه برنامه اي پيدا كنم تا بشه با اون يه كاتالوگ ساخت براي كار بازايابي ولي پيدا نكردم . لطفا اگر كسي اپليكيشني در اين رايطه ميشناسه معرفي كنه تا ازش استفاده كنيم . پيشاپيش تشكر دارم .

نوشته اصلی توسط X_boy951 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ... والا قرض از مزاحمت اينكه من خيلي گشتم تا يه برنامه اي پيدا كنم تا بشه با اون يه كاتالوگ ساخت براي كار بازايابي ولي پيدا نكردم . لطفا اگر كسي اپليكيشني در اين رايطه ميشناسه معرفي كنه تا ازش استفاده كنيم . پيشاپيش تشكر دارم .
    لطفا کمی بیشتر توضیح داده و چه امکاناتی میخواهید در کاتالوگ خود قرار دهید؟
    اگر بصورت کاتالوگ های فیزیکی معمول که وجود دارد میخواهید باشد٬ بصورت pdf تهیه کرده و در آیپد قرار دهید. اگر هم امکانات خاصی میخواهید داشته باشد کمی بیشتر در این مورد توضیح دهید.

نظر

اگه بشه مثلا مثل اين برنامه هاي كاتالوگ كه واسه اندرويد موجوده ، كه مثلا بشه واسه اجناس قيمت تعين كرد و يا سفارش ها رو حالا يه به صورت افلاين و يا به صورت انلاين تو ايپد ثبت كرد .

نظر

نوشته اصلی توسط X_boy951 نمایش پست ها
        اگه بشه مثلا مثل اين برنامه هاي كاتالوگ كه واسه اندرويد موجوده ، كه مثلا بشه واسه اجناس قيمت تعين كرد و يا سفارش ها رو حالا يه به صورت افلاين و يا به صورت انلاين تو ايپد ثبت كرد .
        در مورد اينجور امكانات اطلاعي ندارم
        اما صرفا براي ساخت يك كاتالوگ، مي تونيد از pages استفاده كنيد
        من بروشور و كاتولوگ هاي زيادي رو باش ساختم
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط x_boy951 نمایش پست ها
          چنین اپلیکیشنی بصورت مستقل ( آفلاین ) وجود ندارد.
          سیستم های پیشرفته آنلاین بسیاری هم وجود داشته که اپلیکیشن برای مدیریت بخش ها برای آیپد هم دارد.
          کارکرد این سیستم ها هم به صورت cms ( مدیریت محتوا ) است٬ یعنی شما بخش ها و محصولات خود را در این سیستم ایجاد میکنید٬ اپلیکیشن آیپد رابط مدیریت خواهد بود.
          بخش های مختلفی هم برای مدیریت بر سیستم فروش دارند٬ بطور مثال: تعریف جزئیات محصول٬ کاتالوگ٬ دریافت نمایندگی٬ سبد خرید٬ تعریف حساب بانکی٬ مدیریت مشتری ها٬ فروشنده ها٬ پشتیبانی و …
          هزینه خدمات هم برای هر سیستمی و نوع سرویس ( شرکت یا مصرف کننده ) متفاوت خواهد بود. بین ۲۵ تا ۴۵ دلار ماهیانه متفاوت است.

نظر

صبر کنید ..
          X