اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اطلاعات خصوصی در موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اطلاعات خصوصی در موبایل

سلام من دو هفته پیش آیفونم رو به یکی از دوستانم قرض دادم حالا که پس گرفتم شک دارم که نکنه نرم افزار یا چیزی شبیه به اون رو موبایلم ریخته باشه که بتونه به اطلاعات شخصی من دسترسی داشته باشه مثل مسیج ها و تماس ها و بعضی نرم افزارها مثل وایبر و واتس اپ ، میشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم

نوشته اصلی توسط farimahef نمایش پست ها
    سلام من دو هفته پیش آیفونم رو به یکی از دوستانم قرض دادم حالا که پس گرفتم شک دارم که نکنه نرم افزار یا چیزی شبیه به اون رو موبایلم ریخته باشه که بتونه به اطلاعات شخصی من دسترسی داشته باشه مثل مسیج ها و تماس ها و بعضی نرم افزارها مثل وایبر و واتس اپ ، میشه لطفا راهنماییم کنید ممنونم
    يعني چي؟ يعني آن برنامه اطلاعات شخصي شما را براي ايشون ارسال كند؟ اگر سوالتون همين هست ،اگر جيلبريك نيستيد مشكلي نيست.

نظر

البته بعضی از برنامه ها مثل همین وایبر نسخه دسکتاپ داره! و اگه دانلود کرده باشه برای pc و گوشی شما قبلا دستش بوده باشه خیلی راحت ثبت نام کرده و میتونه پیام هاتو بخونه
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

خب اگر من الان وایبر روی pc نصب کنم در صورتی که اون قبلا این کار رو انجام داده باشه مشخص میشه؟

نظر

چه طور باید بفهمم که جلبریک هستم یا نه؟ چون ممکنه تو همین مدت این کار رو کرده باشه

نظر

ببینید برنامه cydia رو گوشی نصب شده. اگه بله یعنی جیلبریک شده.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
            X