اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نابود شدن كلى cydia از داخل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نابود شدن كلى cydia از داخل

با سلام
    من به جيلبريك براي سورس هاي خوب علاقه دارم و در صورت نبود جيلبريك احساس ميكنم دستگاه با دستگاه بقيه فرقي نميكنه
    از سورس هاي زيادي استفاده ميكنم و همين طور برنامه هاي زيادى هيچ مشكلى هم نداشتم تا وقتى كه ايپد شارژ تموم كرد بعد از اون وارد safe mode شد home power را گرفتم و بعد از بالا امدن دستگاه براى remove يك توييك به مشكل جدى برخوردم كه در صفحه اول همه توييك ها غير قابل دانلود و ديدن بود همچنين همه صفحه هاي ديگه خالي بود
    همچنين اول باز كردن cydia ارورى ديده ميشد كه در پست بعد ميگذارم
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط Sam_najian : https://i-phone.ir/forums/member/115623-sam_najian در ساعت 11-08-2014, 11:34 PM

عكس پست قبلى

عكس گفته شده
    فایل های پیوست شده

نظر

سورسهات زیاده یکی دوتا رو حذف کن

نظر

٤-٥ تا رو حذف كردم همون پيام رو ميده

نظر

Ifile رو دارم از راه اون نميشه كاري كرد؟ و اگر نميشه آيا راهب هست كه با خود cydia اپگريد كنم دستگاه رو به ٧.١ چون اون هم جيل شده

نظر

نوشته اصلی توسط Sam_najian نمایش پست ها
            Ifile رو دارم از راه اون نميشه كاري كرد؟ و اگر نميشه آيا راهب هست كه با خود cydia اپگريد كنم دستگاه رو به ٧.١ چون اون هم جيل شده

سلام
            این فیلم رو شما ببین. من خودم قبلا با راهنمایی همین فیلم مشکل گوشیم کاملا برطرف شد.
            نکته:
            - شاید سورس داخل فیلم آموزشی با سورس مورد نظر شما یکی نباشه ... ولی شما تغییرات را روی همون سورس خودتون طبق آموزش فیلم انجام بدید.
            - پیشنهاد میکنم قبل از انجام ویرایش فایلی که داخل فیلم به شما گفته میشه یک بک آپ روی سیستم تهیه کنید و بعد ادامه مراحل رو انجام بدید.

نظر

واقعاً ممنون خيلي كمك كرديد كاربر منتخب برازندتونه

نظر

خواهش میکنم دوست عزیز
                خوشحالم که مشکل شما برطرف شد
                موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
                X