اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان برای شما هم نمیزاره بسته فعال کنین؟! برای من اجازه نمیده میگه فعلا شبکه مورد داره...!

نظر

تو شیراز آیا جایی 3g ایرانسل فعال شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ayaz Ipod نمایش پست ها
        تو شیراز آیا جایی 3g ایرانسل فعال شده؟
        من که هرجا تاحالا رفتم همش ادج بوده اگه بود حوالی ملاصدرا فعال میشد که نشده...

نظر

از مشهد کسی خبر داره که کجاها 3g داره بریم یک تست بزنیم

نظر

اين هم سرعت من توسط مودم جيبي كه روش ايرانسل دارم

نظر

منطقه هفت تیر - میرزای شیرازی سرعت هی داره اضافه میشه. از دو روز پیش تا بعد از ظهر دیروز میشه الان دیگه ۲۵ شده
              اینم الان تست کردم ۱۰۰۰۰ تومن شارژمو خورد....!
              ویرایش توسط Mr.roham : https://i-phone.ir/forums/member/84928-mr-roham در ساعت 16-08-2014, 01:50 AM دلیل: اضافه کردن تست اخر

نظر

اینم از زنجان. دانشگاه علوم پزشکی

نظر

کرمانشاه مرکز شهر فعال شده اکثر جاها و انتن کامل میاد. سرعت هم حداکثر ۸۵۰ کیلوبایت بر ثانیه.

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                    از مشهد کسی خبر داره که کجاها 3g داره بریم یک تست بزنیم
                    کوثر و هامشیه تست شده مثل اینکه جواب میده. صبر کن یک شهریور راحت برو استفاده کن :d

نظر

رایتل از همون اولم مالی نبود... با این تعرفه های گرونش و سرعت داغونش

نظر

اگر تعرفه های ایرانسل نسل سوم مثل نسل دوم باشه که فاجعه میشه دیگه دار و ندارتو باید بدی تا یک فایل رو دانلود کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk
                        ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 17-08-2014, 03:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط masoud519 نمایش پست ها
                          اگر تعرفه های ایرانسل نسل سوم مثل نسل دوم باشه که فاجعه میشه دیگه دار و ندارتو باید بدی تا یک فایل رو دانلود کنی

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          دوست عزیز این حرفت غیر منطقه. شما الان ایرانسل طرح بخر 2 گیگ یک ماه 10 تومن!! خیلی زیاده ؟ از رایتل خیلی طرحاش بهتره که با توجه به سرعتش!

نظر

نظر

فکر کنم رایتل تا چند روز دیگه به سرنوشت تالیا دچار بشه و حتی بدتر چون بیشتر هزینه کرده الانم که با این تبلیغ های پی در پیش تو رسانه ها داره دست و پای بیخود میزنه که البته کمکاری از خودشون بوده و تو این مدت هم کیفیت سرویسشون چنگی به دل نمیزد و هم قیمتش منطقی نبود.

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
                                دوست عزیز این حرفت غیر منطقه. شما الان ایرانسل طرح بخر 2 گیگ یک ماه 10 تومن!! خیلی زیاده ؟ از رایتل خیلی طرحاش بهتره که با توجه به سرعتش!
                                دوست عزیز من کاری به طرحهای تشویقی ندارم وقتی ایرانسل هر کیلوبایت رو ۵ ریال از شارژ کم میکنه و رایتل ۰/۵ ریال این بنظر شما چه معنی میده. بنظر من ایرانسل باید نرخهای نسل سوم رو متناسب با این سیستم تغییر بده که هنوز اینکارو نکرده. نمونه اش پست یکی از دوستان هست که بابت یک تست سرعت ده هزار تومان از شارژش کم شده (پست ۸۱)
                                ویرایش توسط masoud519 : https://i-phone.ir/forums/member/18630-masoud519 در ساعت 17-08-2014, 07:20 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X