اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام

من می خوام برای آیپد ایر ۲ سیم‌ کارت بخرم. الان بین رایتل و همراه اول و ایرانسل نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم.
    ممنون می شم اگه تجربیاتتون رو به اشتراک بذارید.
    ۹۰٪ استفادم توی تهرانه و سرعت از همه چیز برام مهم تر هست.

ممنون

نظر

• دوستان برای تعویض سیم ایرانسل به ۴ جی باید چه مدارکی ببرم ؟ هیچ مدرکی ندارم :دی سیم کارتی که الان استفاده میکنم سیم کارت هدیه بوده و اصلا صاحب نداره الان من نمیتونم ۱۰ تومن بدم و با ۴ جی عوض کنم ؟ بدون مدرک و صاحب سیم و اینا ؟ تنها چیزی که ازش دارم پوکه ی سیم و خود سیم هست ! میتونم عوض کنم ؟
      ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 21-07-2015, 08:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid92 نمایش پست ها
        سلام

من می خوام برای آیپد ایر ۲ سیم‌ کارت بخرم. الان بین رایتل و همراه اول و ایرانسل نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم.
        ممنون می شم اگه تجربیاتتون رو به اشتراک بذارید.
        ۹۰٪ استفادم توی تهرانه و سرعت از همه چیز برام مهم تر هست.

ممنون
        سلام
        اگر میخوای جای ثابتی ازش استفاده کنی ببین اونجا کدام بهتر انتن میده همون را بخر اگر ایرانسل انتن بده و حجم زیاد مصرف داری ایرانسل بصرفه است. ولی اگر مد نظرت جای خاصی نیست و ممکنه هر جایی بهش احتیاج داشته باشی قطعا رایتل پوشش بهتر و پایداری خوبی داره.

Sent from my iPhone 6

نظر

• دوستان و اساتید عزیز
          راهی هست روی ایپد ایر ۲ جیلبرک شده با سیمکارت ایرانسل کاری کنیم که روی حالت e نره و فقط روی lte یا 3g بمونه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
            دوستان و اساتید عزیز
            راهی هست روی ایپد ایر ۲ جیلبرک شده با سیمکارت ایرانسل کاری کنیم که روی حالت e نره و فقط روی lte یا 3g بمونه ؟
            دوست عزیز حالت شبکه ها و به مکان و موقعیت بستگی داره. دست شما نیست که بخواید براش تعریف کنید. نمیتونید انتظار داشته باشید که مثلا وسط کوه و جنگل که پشتیبانی خوبی از اینترنت نمیشه، lte در اختیار شما گذاشته بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط amoali نمایش پست ها
              دوستان و اساتید عزیز
              Lock4glte , only3g on bigboss repo

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
              X