اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط tatar نمایش پست ها

اينم تست ٣جي ايرانسل تو محل ما
    من با اين سرعت
    تقريبا ١٠٠ مگ رو تو كمتر از ١ دقيقه دانلود كردم
    کدوم منطقه تست کردید ؟ و اینکه هزینش در حالت آزمایشی به چه صورت هست ؟

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
      lte دشمنتره دوست من
      عزيز اطلاع نداريد اشتباه حرف نزنيد. Lte بسيار كم مصرف تر از 3g هستش!

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
        عزيز اطلاع نداريد اشتباه حرف نزنيد. Lte بسيار كم مصرف تر از 3g هستش!
        در عمل که نیست، شما هم یه بار امتحان کنید بعد حرف بزنید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          در عمل که نیست، شما هم یه بار امتحان کنید بعد حرف بزنید
          اصولا منظور از استفاده ، استفاده ی مداوم از آیفون در یک روز هستش.
          شما مقدار مصرف 3G را در حالت استندبای و sleep نگاه کنید.
          می شه گفت حتی بعد از ۱ ساعت از شدت مصرف باتری گوشی داغ می شود در حالت استندبای!
          در حالت استفاده ی data خوب چیز طبیعی هست که LTE مصرف بیشتری دارد چون برای Data طراحی شده و رد و بدل شدن Data بیشتر هست.
          اما حداقل با LTE در حالت استندبای مصرف اونقدر افتضاح نیست ، متاسفانه من نمی دونم اسمارتفونی که یک روز به زور شارژ دهی نداره چرا اینقدر طرفدار دارد ، هرچند وضع بقیه ی اسمارتفون ها بهتر از این نیست ، شرکت ها فقط تکیه کردند بر موارد خنده دار مانند دوربین و صفحه ی نمایش (چه اندازه چه کیفیت) و حتی performance که بنده نمی دانم قصد دارند به کجا برسند؟ حداکثر استفاده ی یک فرد عادی بازی هست!

نظر

اصولا منظور از استفاده ، استفاده ی مداوم از آیفون در یک روز هستش.
            شما مقدار مصرف 3G را در حالت استندبای و sleep نگاه کنید.
            می شه گفت حتی بعد از ۱ ساعت از شدت مصرف باتری گوشی داغ می شود در حالت استندبای!
            در حالت استفاده ی data خوب چیز طبیعی هست که LTE مصرف بیشتری دارد چون برای Data طراحی شده و رد و بدل شدن Data بیشتر هست.
            اما حداقل با LTE در حالت استندبای مصرف اونقدر افتضاح نیست ، متاسفانه من نمی دونم اسمارتفونی که یک روز به زور شارژ دهی نداره چرا اینقدر طرفدار دارد ، هرچند وضع بقیه ی اسمارتفون ها بهتر از این نیست ، شرکت ها فقط تکیه کردند بر موارد خنده دار مانند دوربین و صفحه ی نمایش (چه اندازه چه کیفیت) و حتی performance که بنده نمی دانم قصد دارند به کجا برسند؟ حداکثر استفاده ی یک فرد عادی بازی هست!
            من همین چند ماه پیش حدود ۳-۴ هفته از LTE استفاده می کردم، بسیار بدتر از 3g مصرف باتری داشتم که روی رایتل با این اوضاع بود. حالا شما همین حرف خودتون رو ادامه بدین

نظر

الان ایرانسل بسته یک ماهه نتش را ده هزار تومن می ده ، رایتل رقمش خیلی بالاتر هست و تا جایی که آخرین بار استفاده کردم یک ماهه نداشت ( شاید اشتباه کنم ) ، آقای علیرضا گفتند با همون قیمت gprs که خب این خیلی عالی است ، چون رایتل برای من یک بدی داشت اونهم قیمتش بود ، از مکالمه و پیامک تا نت ، چون کاربران رایتل کم هستند و پیامک یا تماس درون شبکه خیلی کم می شه ولی ایرانسل زیاد و طرح هاش هم متنوع تر ، به نظر من خیلی اتفاق خوبی است و منتظر یک شهریورم

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
                الان ایرانسل بسته یک ماهه نتش را ده هزار تومن می ده ، رایتل رقمش خیلی بالاتر هست و تا جایی که آخرین بار استفاده کردم یک ماهه نداشت ( شاید اشتباه کنم ) ، آقای علیرضا گفتند با همون قیمت gprs که خب این خیلی عالی است ، چون رایتل برای من یک بدی داشت اونهم قیمتش بود ، از مکالمه و پیامک تا نت ، چون کاربران رایتل کم هستند و پیامک یا تماس درون شبکه خیلی کم می شه ولی ایرانسل زیاد و طرح هاش هم متنوع تر ، به نظر من خیلی اتفاق خوبی است و منتظر یک شهریورم
                عزیز قیمت برای این هستش که در زمان تست هست و تمام مشتکرین امکان استفاده ندارند.
                توجه کنید که آن زمان های اول که gprs هم راه افتاد بود تا چند ماه رایگان بود.
                مطمئن باشید با قیمت gprs برابری نخواهد کرد ، مخصوصا الان که سرعت نامحدود هستش و بسته به سطح سیگنال هست ، بعدا سرعت محدود می شود و برای کاربران عادی بیش از ۱۲۸ Kbit/s وجود نخواهد داشت (هر چند که این محدودیت فقط اسمی هست و همه راه رد شدن ازش را خوب می دانیم!!!)
                ویرایش توسط ESC Key : https://i-phone.ir/forums/member/169969-esc-key در ساعت 11-08-2014, 11:20 AM

نظر

نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها

درود
                  رایتل طرح یک ماهه داره با حجم ۱.۵ گیگ و سرعت ۱۲۸ میشه ۱۲۵۰۰
                  دوستان جالبه من اراکم امروز صیح ساعت ۱۱ اینا تا الان ۳g داشتم سرعت هم خوب بود

نظر

ImageUploadedByTapatalk1407748265.264551.jpg

تهران - سيدخندان

نظر

عزیز قیمت برای این هستش که در زمان تست هست و تمام مشتکرین امکان استفاده ندارند.
                      توجه کنید که آن زمان های اول که gprs هم راه افتاد بود تا چند ماه رایگان بود.
                      مطمئن باشید با قیمت gprs برابری نخواهد کرد ، مخصوصا الان که سرعت نامحدود هستش و بسته به سطح سیگنال هست ، بعدا سرعت محدود می شود و برای کاربران عادی بیش از ۱۲۸ Kbit/s وجود نخواهد داشت (هر چند که این محدودیت فقط اسمی هست و همه راه رد شدن ازش را خوب می دانیم!!!)
                      شما هم مطمئن باشید که هم قیمت خواهد بود، به جای اینکه از خودتون اطلاعات بدید بد نیست کمی هم سایت های خبری و بیانیه های ایرانسل رو مطالعه کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
                        شما هم مطمئن باشید که هم قیمت خواهد بود، به جای اینکه از خودتون اطلاعات بدید بد نیست کمی هم سایت های خبری و بیانیه های ایرانسل رو مطالعه کنید.
                        قيمت ها را سرويس دهنده تعيين نمي كند بيانيه هم بدهد قيمت را سازمان مربوطه تعيين مي كند (فكر كنم اسمش ارتباطات راديويي بود يا همين چيزا :d ). همانند كاري كه براي isp ها و قيمت اينترنت انجام مي شود. اگر هر شركت براي خودش قيمت تعيين كند سنگ روي سنگ بند نمي شود ، پس يا ايرانسل قيمتش همانند رايتل خواهد شد يا رايتل كاهش قيمت خواهد داشت. كه در اين صورت حرف من كاملا درست است قيمت دو اوپراتور برابر خواهد بود !

نظر

قيمت ها را سرويس دهنده تعيين نمي كند بيانيه هم بدهد قيمت را سازمان مربوطه تعيين مي كند (فكر كنم اسمش ارتباطات راديويي بود يا همين چيزا :d ). همانند كاري كه براي isp ها و قيمت اينترنت انجام مي شود. اگر هر شركت براي خودش قيمت تعيين كند سنگ روي سنگ بند نمي شود ، پس يا ايرانسل قيمتش همانند رايتل خواهد شد يا رايتل كاهش قيمت خواهد داشت. كه در اين صورت حرف من كاملا درست است قيمت دو اوپراتور برابر خواهد بود !
                          قیمت و تعرفه ها کاملا مطابق با تنظیم و مقررات جهانی باید هماهنگ باشه و سازمان مربوط به اپراتور ها که "سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویی" باشه صرفا یک سری فیل-تر برای مجوز هایی که به اپراتور ها داده ایجاد میکنه، مثل پهنای باند مجاز برای ارائه و ...
                          و قیمت ها هم بر اساس نوع خدمات، هر شرکتی تا یک مقدار بسیار کم میتونه بالا یا پایین نگه داره.
                          ایرانسل چیزی راجع به افزایش قیمت سرویس هاش نگفته و سرویس هاش همینطوری که الان هست خواهد ماند. الان خدمات 3g هیچ محدودیت سرعتی نداره و قیمتش هم دقیقا برابر با سایر خدماتی که ارائه میشه خواهد ماند. همانند 2g

تنها تغییری که در آینده مشاهده میکنید قرار گیری یک سری بسته ها اینترنتی هست که قیمت هاش همونطور که گفتم برابر با بسته های سرویس 2g هست.

نظر

هزینش در حالت آزمایشی به چه صورت هست ؟ اگر طرح ایرانسل فعال داشته باشیم (edge) میشه در بستر 3g ازش استفاده کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
                              هزینش در حالت آزمایشی به چه صورت هست ؟ اگر طرح ایرانسل فعال داشته باشیم (edge) میشه در بستر 3g ازش استفاده کرد ؟
                              بله از بسته gprs کم میشه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                                بله از بسته gprs کم میشه
                                مرسی سرعت پاسخگویی کمتر از ۱ دقیقه !!
                                من الان دانشجو شاهرود هستم خیلی از مناطقش رو (از جمله داشتگاه ها و ...) رو تست کردم خبری از 3G نبود ! دوستان در مشهد کدوم مناطقش 3G فعال شده ؟ کسی خبر داره ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X