اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ولی زیاد هم به این ltd امیدوار نیستم
    این 3g رو هم برای سرعتهای بالای ۱۲۸ با انواع اما و مگر میدن ( داشتن کارت دانشجویی و معرفی نامه از شرکت و....)

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
      ولی زیاد هم به این ltd امیدوار نیستم
      این 3g رو هم برای سرعتهای بالای ۱۲۸ با انواع اما و مگر میدن ( داشتن کارت دانشجویی و معرفی نامه از شرکت و....)
      امید و انتظار میره که اینطوری نباشه اما اگه باشه به صرفه ترینشون همراه اول خواهد بود برای خرید و کلی هم سود میکنه خود همراه اول

نظر

نوشته اصلی توسط bahman2006 نمایش پست ها
        دقيقا از كى ميشه از 3g استفاده كرد ؟
        در مطلب مستقیم اشاره شده ! :ابتدای شهریور

نظر

نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
          در مطلب مستقیم اشاره شده ! :ابتدای شهریور
          یعنی الان همه مناطق 3g شون روشن نیست؟!
          منظورم تهرانه
          ویرایش توسط Mr.roham : https://i-phone.ir/forums/member/84928-mr-roham در ساعت 09-08-2014, 09:38 PM

نظر

ايرانسل قطعا بخاطر پشتيباني قوي mtn و كاربران چند برابر بيشتر موفق تر خواهد بود
            اگه رايتل فكري نكنه مرگش نزديكه

نظر

نوشته اصلی توسط edrik نمایش پست ها
              ايرانسل قطعا بخاطر پشتيباني قوي mtn و كاربران چند برابر بيشتر موفق تر خواهد بود
              اگه رايتل فكري نكنه مرگش نزديكه
              متاسفانه در منطقه اي كه من زندگي ميكنم ايرانسل بدترين نوع خدمات رو ارائه ميكنه به طور مثال موقع استفاده از نت ممكن هست EDGE قطع بشه هر وقت هم دلش خواست وصل ميشه . شركت ايرانسل سرعت Gprs &EDGE رو به سرعت واقعي خودش برسونه ارائه خدمات 3G پيشكش.

نظر

نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                متاسفانه در منطقه اي كه من زندگي ميكنم ايرانسل بدترين نوع خدمات رو ارائه ميكنه به طور مثال موقع استفاده از نت ممكن هست EDGE قطع بشه هر وقت هم دلش خواست وصل ميشه . شركت ايرانسل سرعت Gprs &EDGE رو به سرعت واقعي خودش برسونه ارائه خدمات 3G پيشكش.
                GPRS که هیچی، ولی Edge نهایت سرعت که می تونه ارائه بده طبق تعریف مخابراتیش ۱۷۷ کیلوبیت هست! سیستمش هم به دلیل طراحی قدیم اینطوری هست که قطع میشه. پس اپراتور مقصر نیست در این قسمت، همه جای دنیا شبکه 2g اینطوری عمل می کنه، که البته 3g تمام این مشکلات رو حل می کنه

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
                یعنی الان همه مناطق 3g شون روشن نیست؟!
                منظورم تهرانه
                خیر، تنها برخی دانشگاه ها و ساختمان های دولتی

نظر

[QUOTE=iAlireza;959920]GPRS که هیچی، ولی Edge نهایت سرعت که می تونه ارائه بده طبق تعریف مخابراتیش ۱۷۷ کیلوبیت هست! سیستمش هم به دلیل طراحی قدیم اینطوری هست که قطع میشه. پس اپراتور مقصر نیست در این قسمت، همه جای دنیا شبکه 2g اینطوری عمل می کنه، که البته 3g تمام این مشکلات رو حل می کنه

- - - - - - - - - -

منظورتون رو متوجه نشدم يعني وقتي اينجايي كه بنده هستم علامت edge ميره به سيستم قديمي ربط داره پس بيست كيلومتر اون ورتر هيچ مشكلي نداره يعني اونا از سيستم جديد استفاده ميكنن چطور قبلا درست بود الان سه الي چهار ماه ميشه اينطور شده . بعد از اون اگر بر فرض هم اين خدمات رو ارائه كنن هيچ تفاوت خاصي با بقيه خدمات ارائه دهنده ها ي اينترنت نداره چون يا گرون هستن يا بعد از مدتي دچار افت سرعت ميشن.
                  ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 09-08-2014, 11:15 PM دلیل: اضافه كردن متن

نظر

منظورتون رو متوجه نشدم يعتي وقتي ابنجايي كه بنده هستم علامت edge ميره به سيستم قديمي ربط داره پس بيست كيلومتر اون ورتر هيچ مشكلي نداره . بعد از اون اگر بر فرض هم اين خدمات رو ارائه كنن هيچ تفاوت خاصي با بقيه خدمات ارائه دهنده ها ي اينترنت نداره چون يا گرون هستن يا بعد از مدتي دچار افت سرعت ميشن.
                    بله به همون ربط داره، سیستم قدیمی هست و با قدیمی بودن آنتن اینطوری پیش میاد! همه جای دنیا هم همینه! من نه طرفدار ایرانسل هم نه چیز دیگه، ولی وقتی قراره هم قیمت gprs فعلی باشه، چه بدی داره؟ و حداقل 3g هست و دائم قطع نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                      بله به همون ربط داره، سیستم قدیمی هست و با قدیمی بودن آنتن اینطوری پیش میاد! همه جای دنیا هم همینه! من نه طرفدار ایرانسل هم نه چیز دیگه، ولی وقتی قراره هم قیمت gprs فعلی باشه، چه بدی داره؟ و حداقل 3g هست و دائم قطع نمیشه
                      با اينحال منظور من اين بود خدمات هم به صورت تبعيض اميزي انجام ميشه وگرنه چرا اينقدر تفاوت وجود داره ما بين جايي كه با تهران ٤٥ كيلومتر فاصله داره .

نظر

اينهم تست سرعتي كه الان اومدم انجام بدم جالب اينجاست الان جزوه ساعات پيك مصرف نيست .عملا در حال حاضر گوشي بنده اينترنت نداره .

نظر

اينهم تست سرعتي كه الان اومدم انجام بدم جالب اينجاست الان جزوه ساعات پيك مصرف نيست .عملا در حال حاضر گوشي بنده اينترنت نداره .
                          دوست عزیزم gprs همینه هرجای دنیا هم که بخوای می تونی بری و امتحان کنی، بد نیست توضیحاتش رو هم در wikipedia مطالعه کنی

نظر

بابت آموزش و تست زیبا ممنون
                            اما به نظر خودم واقعا 3g مفید نیست یعنی اگرم هست فعلا برای آیفون نیست با این وضع باتری ، بنده رایتل دارم حالا که رومینگ ملی آمده به ایرانسل وصل می شوم و از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم ، هرچند آن هم بگیر نگیر دارد!
                            امیدوارم هر چه زود تر lte وارد ایران بشود چون 3g دشمن باتری هستش!

نظر

اينم تست ٣جي ايرانسل تو محل ما
                              من با اين سرعت
                              تقريبا ١٠٠ مگ رو تو كمتر از ١ دقيقه دانلود كردم

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                                بابت آموزش و تست زیبا ممنون
                                اما به نظر خودم واقعا 3g مفید نیست یعنی اگرم هست فعلا برای آیفون نیست با این وضع باتری ، بنده رایتل دارم حالا که رومینگ ملی آمده به ایرانسل وصل می شوم و از اینترنت ایرانسل استفاده می کنم ، هرچند آن هم بگیر نگیر دارد!
                                امیدوارم هر چه زود تر lte وارد ایران بشود چون 3g دشمن باتری هستش!
                                Lte دشمنتره دوست من

نظر

صبر کنید ..
                                X