اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مقایسه سرعت اینترنت 3g ایرانسل و رایتل برروی iOS

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساعت ۴/۰۵

فکر می کنم همین عکسی که دوستمون گذاشتن و عکس من نشون می ده هنوز تو مرحله تست هستند و یک شهریور قرار بر راه اندازی عمومی نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط nastaran_az نمایش پست ها
      ساعت ۴/۰۵

فکر می کنم همین عکسی که دوستمون گذاشتن و عکس من نشون می ده هنوز تو مرحله تست هستند و یک شهریور قرار بر راه اندازی عمومی نیست
      مگه ساعت کاری ۱ شهریور شروع شده؟؟! حرفا می زنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        مگه ساعت کاری ۱ شهریور شروع شده؟؟! حرفا می زنید!
        البته حق با شماست
        من اینجا صحبت مدیر محترم را خوندم گفتم خب حتما از ساعت ۲۴ که فرمودند فعال می شه
        http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=962103
        الان هم روی ایرانسل و هم روی همراه اول من همون E را دارم

نظر

البته حق با شماست
          من اینجا صحبت مدیر محترم را خوندم گفتم خب حتما از ساعت ۲۴ که فرمودند فعال می شه
          http://www.i-phone.ir/forums/showpost.php?p=962103
          الان هم روی ایرانسل و هم روی همراه اول من همون E را دارم
          تعرفه فعال شده، چه ربطی به فعال شدن انتن داره؟

نظر

• خب آخه تعرفه وقتی باید فعال بشه که خدمات برای ارائه موجود باشه ولی حرف شما هم منطقی هست شاید آنتن ها با نیروی انسانی کارشون را شروع می کنند و به ساعات اداری برمی گرده ، ممنون از راه نمایی

نظر

• ببخشید آقای علی رضا می تونم توی همین تاپیک سوالی که خیلی ذهنم را مشغول کرده بپرسم ؟ اگر نیاز به تاپیک دیگه ای بود بفرمایید
              من روی آیپد گزینه 3g ندارم ولی با سیم کارت رایتل وقتی سلوار را روشن کنم 3g را دریافت می کنه ولی گزینه lte را دارم ، اما روی آیفون خیر lte را ندارم ببخشید اطلاعات من پایینه یعنی آیفون من 4g را ساپورت نمی کنه ؟ ممنونم ( آیفون ۵اس )

نظر

• ساعت ده صبح یک شهریور ، من که هنوز e دارم و از 3g خبری نیست
                توی سایت ایرانسل هم تغییری ایجاد نشده و عبارت آزمایشی هنوز هست ( تا این ساعت )

نظر

• بله منم فعلا فقط e رو دارم

نظر

• اگر تو سايت همراه اول وارد شيد ميبينيد كه توضيحات مربوط به ٣جي همراه اول حذف شده!؟!؟!
                    تا ديروز تو قسمت تازه ها اين توضيحات ديده ميشد.

نظر

• آقا چرا انقدر گرونه ؟؟؟

همینجوری مثل نوشابه از شارژ میخوره میره

نظر

• من الان یه بسته یک روزه ۲۵۰۰ تومانی گرفتم که ببینم کار میکنه یا خیر ولی فعلاً که کار نمیکنه.

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_opeth نمایش پست ها
                          من الان یه بسته یک روزه ۲۵۰۰ تومانی گرفتم که ببینم کار میکنه یا خیر ولی فعلاً که کار نمیکنه.
                          من یک ماهه 10 تومن گرفتم . کار میکنه ولی واقعا حجمش کمه یه روزه تموم میشه
                          یه بسته داره 24 گیگ یک ماه از 2 تا 8 صبح . اگه این چند روز سرعت همینجوری بالا موند اونو میخرم دانلود کنم

ps . کسی میدونه میشه دو تا بسته یا هم فعال کرد یا نه ؟ یعنی من الان یه 2 گیگی برای یک ماه دارم . اگه یه 24 گیگی 2 تا 8 هم بخرم دقیقا چه اتفاقی میفته ؟ یعنی جفتشون با هم فعال میمونن یا قبلیه لغو میشه این فعال میشه ؟

ps2 . درود بر هواداران opeth :d
                          ویرایش توسط abcdx : https://i-phone.ir/forums/member/5753-abcdx در ساعت 23-08-2014, 12:56 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط abcdx نمایش پست ها
                            من یک ماهه 10 تومن گرفتم . کار میکنه ولی واقعا حجمش کمه یه روزه تموم میشه
                            یه بسته داره 24 گیگ یک ماه از 2 تا 8 صبح . اگه این چند روز سرعت همینجوری بالا موند اونو میخرم دانلود کنم

ps . کسی میدونه میشه دو تا بسته یا هم فعال کرد یا نه ؟ یعنی من الان یه 2 گیگی برای یک ماه دارم . اگه یه 24 گیگی 2 تا 8 هم بخرم دقیقا چه اتفاقی میفته ؟ یعنی جفتشون با هم فعال میمونن یا قبلیه لغو میشه این فعال میشه ؟

ps2 . درود بر هواداران opeth :d
                            میشه توضیح مختصر بدی که بسته رو با چه کدی خریدی و این چیزا؟ محلتونو هم بگی؟
                            پ ن. مخلصیم :d

نظر

ساعت ده صبح یک شهریور ، من که هنوز e دارم و از 3g خبری نیست
                              توی سایت ایرانسل هم تغییری ایجاد نشده و عبارت آزمایشی هنوز هست ( تا این ساعت )
                              يك دكمه نيست كه بزنن و براي همه تري جي فعال بشه
                              خيلي از بي تي اس ها بايد عوض بشه كه فكر ميكنم سه ماهي حداقل طول ميكشه

[emoji266]

نظر

• چقدر طول میکشه تا فعال بشه؟ 1 شهریور شد و همچنان EDGE واسمون فعاله

نظر

صبر کنید ..
                                X