اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود آپدیت OSX Yosemite 10.10 Beta 5 با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود آپدیت OSX Yosemite 10.10 Beta 5 با لینک مستقیم

همانطور که اطلاع دارید لحظاتی پیش پنجمین نسخه آزمایشی OS X Yosemite برای برنامه نویسان عرضه شد.

جهت نصب این آپدیت باید برروی نسخه بتا ۴ باشید.

دانلود با حجم ۱.۱۲ گیگابایت به طور مستقیم:

برای من اپدیتش توی اپ استور نمیاد که اپ کنم مشکلش چیه؟ فقط Command line tools برای اپدیت اومد
    خودم از اینجا دان کنم میتونم به این ورژن آپدیت کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Destiny نمایش پست ها
      برای من اپدیتش توی اپ استور نمیاد که اپ کنم مشکلش چیه؟ فقط Command line tools برای اپدیت اومد
      خودم از اینجا دان کنم میتونم به این ورژن آپدیت کنم؟
      بله مشکلی برای آپدیت نداره.

نظر

سلام من بتای عموی رو از خود اپ استور دانلود و نصب کردم ولی الان اینی که شما میگین نمیاد برای من تو قسمت آپدیت !! درضمن از روز اول یه iTunes 12 اومد که هرکاری میکنم نصب نمیشه الکی هی میزنه جلوش Update دوباره که کلیک میکنی نصب نمیشه !! چه جوری میشه مثلا مثل ویندوز Temp رو خالی کرد که دوباره شروع کنه دانلود کردن و نصب کردن درست ؟!؟

نظر

نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
          سلام من بتای عموی رو از خود اپ استور دانلود و نصب کردم ولی الان اینی که شما میگین نمیاد برای من تو قسمت آپدیت !! درضمن از روز اول یه iTunes 12 اومد که هرکاری میکنم نصب نمیشه الکی هی میزنه جلوش Update دوباره که کلیک میکنی نصب نمیشه !! چه جوری میشه مثلا مثل ویندوز Temp رو خالی کرد که دوباره شروع کنه دانلود کردن و نصب کردن درست ؟!؟
          به دلیل اینکه Build های نسخه ها فرق میکنه توی اون بتای عمومی این نسخه نمیاد، باید به صورت دستی از پست اول دانلود و نصب کنید.

برای Temp هم کد زیر رو توی ترمینال بزنید

کد HTML:
          open $TMPDIR../C/
          فولدری که باز میشه داخلش یک فولدر دیگه به اسم com.apple.appstore هست اون رو پاک کنید

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
            به دلیل اینکه Build های نسخه ها فرق میکنه توی اون بتای عمومی این نسخه نمیاد، باید به صورت دستی از پست اول دانلود و نصب کنید.

برای Temp هم کد زیر رو توی ترمینال بزنید

کد HTML:
            open $TMPDIR../C/
            فولدری که باز میشه داخلش یک فولدر دیگه به اسم com.apple.appstore هست اون رو پاک کنید
            پاک کردم ولی نشد بازم

نظر

نوشته اصلی توسط mori.jacobi نمایش پست ها
              پاک کردم ولی نشد بازم
              دستی دانلود و نصب کنید
              http://www.i-phone.ir/forums/thread96491.html

نظر

دوستانی که بتای ۵ رو استفاده کردن میشه لطفا بگن با اومدن این آپدیت Yosemute چقدر پایدار هست ؟ یعنی میشه الان نصب کرد و به طور عادی استفاده کرد و به اررور های عجیب و قریب بر نخوریم ؟ (یا اگر هم باشه کم باشه)
                سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط farzan_vahidian نمایش پست ها
                  دوستانی که بتای ۵ رو استفاده کردن میشه لطفا بگن با اومدن این آپدیت Yosemute چقدر پایدار هست ؟ یعنی میشه الان نصب کرد و به طور عادی استفاده کرد و به اررور های عجیب و قریب بر نخوریم ؟ (یا اگر هم باشه کم باشه)
                  سپاس
                  در کل نصب نکنید بهتره، همچنان هستند مشکلاتی که اذیت کنند در استفاده روزمره

نظر

سپاس
                    دوست عزیز... من از روزاای اول
                    OS X Yosemite نصب کردم و الان که تو نسخه ۵ هستم باید بگم... نسخه به نسخه بهتر شده و کار باهاش فوق العادست... واسه کارای روزمره به مسئله ای برخورد نمی کنم...

نظر

من هم استفاده میکنم واقعا زیبا شده نمیگم بدون باگ هستش در برخی موارد مشکلات خیلی ریزی دیده میشه ولی اونقدر نیست که اذیت کنه و مانع کارهای روزمره بشه

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                        من هم استفاده میکنم واقعا زیبا شده نمیگم بدون باگ هستش در برخی موارد مشکلات خیلی ریزی دیده میشه ولی اونقدر نیست که اذیت کنه و مانع کارهای روزمره بشه
                        تعریف کارهای روزمره هر فرد با فرد دیگر فرق داره قطعا، مثلا من با Final Cut مشکل دارم همچنان که پلاگین ها لود نمیشه!

ممکنه شما مشکلی پیدا نکنی ولی فرد دیگری براش مشکل پیش بیاد.

نظر

دوستان به طور مثال با برنامه هاي Adobe مثل ps و lightroom و ... سازگار هست ؟ مخصوصا Dreamweaver و اينكه با اومدن بتاي ٥ براي iOS، ميزان استيبل بودن handoff چطور شده ؟
                          پيشاپيش سپاس

نظر

دوستان به طور مثال با برنامه هاي Adobe مثل ps و lightroom و ... سازگار هست ؟ مخصوصا Dreamweaver و اينكه با اومدن بتاي ٥ براي iOS، ميزان استيبل بودن handoff چطور شده ؟
                            پيشاپيش سپاس
                            photoshop و dreamweaver مشکلی ندارند. handoff بهتر شده ولی هنوز هم گاهی اوقات پیدا نمی کنه آیفون یا آیپد رو و برعکس

نظر

من با فتوشاپ و کلا برنامه‌های AdobeCC2014 مشکل دارم. هر عملی که با موس انجام میدم، یک قدم عقب تره، یعنی وقتی یه جایی رو select میکنم، تا یه کلیدی رو فشار ندم یا جایی کلیک نکنم، اون قسمت select نمیشه و موارد مشابه این.
                              یا اینکه وقتی در مکبوک بازه و بعد از بیکاری، صفحه خاموش میشه، دور فن یه دفعه زیاد میشه (kernel_task سی پی یو رو اشغال میکنه)
                              مورد دیگه اینه که توی پخش ویدئوهای HTML5 که بصورت فلش هم هست، بین انتخاب پلاگین‌ها قاطی میکنه و دوبار ویدئو رو لود میکنه (یه تصویر و دو صدا)
                              یا وقتی توی ویندوز هستم (با Parallels) وقتی صفحه lockscreen میاد، تا یه دقیقه Parallels همون صفحه‌ی قفل رو نشون میده (ولی ویندوز کار میکنه، مثلاً میشه آهنگ play و pause کرد)

کسی این مشکلات و داره؟

در کل به نظرم OS خوبیه، ولی با یه سری برنامه‌ها مشکل داره که باید بعد از آپدیت شدن استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
                              X