اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گیر کردن روی لوگو بخاطر پاک کردن توییک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گیر کردن روی لوگو بخاطر پاک کردن توییک

با سلام خدمت دوستان
    اگه مدیران سایت محبت کنند و پست رو دوباره به دلایل مختلف پاک نمی کنند من اینجا سوالم رو مطرح کنم.البته قبلش یه سوال دیگه دارم. چرا پست هایی که به قول شما موضوع مرتبط نداره رو پاک میکنید و در نهایت تو همون پست از نویسنده نمیخواید که عنوانش رو درست کنه؟ اینکه پست رو پاک می‌کنید باعث زحمت برای امثال من که مثل شما حرفه ای سایت داری نیستند میشه.
    حالا سوال اصلی
    چند روز پیش قصد پاکسازی آیپد از برنامه های اضافی رو داشتم. چند تا توییک رو پاک کردم و مشکلی نبود. توییک imode games رو که پاک کردم سیدیا قفل کرد. یه هارد ریست کردم سیستم دیگه بالا نیومد. روی لوگو گیر میکنه. خواستم با برنامه که جیلبریکش کرده بودم recovery mode کنم، کامپیوتر ارور usb داد.This device can perform faster. با سه تا کامپیوتر مختلف تست کردم همین ارور رو داد. در حقیقت زمانی که به dfu میره و میخواد ریست کنه این ارور رو میده.با یه کابل اورجینال دیگه تست کردم باز هم نشد.در ضمن باید به این نکته هم توجه داشت که ios دستگاه من 5.1.1 یعنی آخرین ios آیپد 1 هستش و احتمال اینکه بخوام ریستور کنم و به مشکل نخورم کم هستش.فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه. اگه این مشکل ارور حل بشه فکر میکنم دستگاه بالا بیاد و مشکلی نداشته باشه.یعنی امیدوارم .حالا اگه دوستان راهنمایی استادانه ای در این ضمینه دارن واقعا خوشحال میشم که در اختیارم بزارن
    یا حق. ممنون

سلام دوست عزیز
    نباید ریست میکردید
    اگر بک آپ دارید ریستور کنید به آخرین ورژن و بعد سایر ...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

دوست عزيز !
      عنوان مناسب مي تواند خيلي بازديد كننده ها رو بيشتر كند و يك خلاصه و يك موضوع است كه كل محتوا ي تاپيك شما را در بر ميگيرد.
      هدف از از پيگيري مسئولان اين است كه كه مقدار مطالب مردود كم شود و انجمن نظم كامل را پيدا كند و هر موضوع در بخش مخصوص خود باشد
      با تشكر

نظر

دوست عزيز
        گير كردن دستگاه روي لوگوي اپل به معني پريدن سريال نامبر دستگاه مي باشد و بايد اي او اس دوباره به كلي ريخته شود
        و كل اطلاعات به كلي مي پره !
        تسليت !
        البته يك راهي هست !
        برنامه ي تانگبو راهي براي حل اين مشكل دارد به نام white apple
        ولي من باهاش كار نكردم
        ویرایش توسط s.m.r.b : https://i-phone.ir/forums/member/153415-s-m-r-b در ساعت 04-08-2014, 07:18 PM

نظر

آقا سپاسگذار از همتون. ببینیم چه میکنیم . الان میخوام با آیپد برم رو تشک ببینم کی پشت اون یکی رو خاک میکنه .با اجازه

نظر

آقا نشد. ifunbox همه دستگاه رو نشون میده. حتی توییک تنظیم نور بر اساس ساعت روز و شب روی لوگو کار میکنه. اما سیستم بالا نمیاد.به سیف مود هم نمیره.الان مشکل همینه که همه چی کار میکنه فقط بالا نمیاد.از اساتید کسی نظری نداره؟؟؟ در ضمن با white apple هم تست زدم ولی اتفاقی نیفتاد.

نظر

مشكل ممكنه از كابلتون باشه كابل يو اس بي رو عوض كنيد

نظر

اين اتفاق براي منم افتاده
                راهي نداره
                بايد اي او اس كلا عوض شه و من دو سه سال پيش به خاطر اين موضوع ٢٠٠٠٠٠ تومان پول دادم

نظر

سلام دوستان یه مشکل خیلی اساسی دارم کسی میتونه کمکم کنه من فایل های موجود در مسیر System/library/coreservices رو پاک کردم کسی اگه Ipad 1 داره میتونه برام اکسپورت کنه با itools خواهش میکنم خیلی گیرم دستگاهم بالا نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                  X