اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالی و درخواست راهنمایی برای " کوچ کردن از Windows به Mac "

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالی و درخواست راهنمایی برای " کوچ کردن از Windows به Mac "

سلام و درود

دوستان بنده امروز با مشاهده ی امکانات و مزایای مک تصمیم گرفتم که به این سیستم عامل مهاجرت کنم
    ولی از آن جایی که سیستم بنده اپلی نیست و به اصطلاح x86 هست، گفتم یه راهنمایی و توضیحاتی از اساتید بگیرم

سیستم بنده بدین شرح هست

Ram : 2GB Kingston Buss 1600
    Cpu : Intel Pentium G1610
    VGA : ATi Radeon 5450 2GB

قبلا یه زمانی ابونتو کار میکردم که بنا به دلایلی محبور شدم به ویندوز برگردم
    الان هم چندین مقاله در رابطه با مک خوندم که شدیدا طرفدارش شدم و میخوام نصبش کنم

در ضمن اگر میشه بگید کدام نسخه برای سیستم بنده مناسب هست ؟ / آموزش کامل ودقیقش موجوده ؟

با تشکر ممنون میشم جواب بنده رو بدید

یا حق

نوشته اصلی توسط RiCaRoS نمایش پست ها
    سلام و درود

دوستان بنده امروز با مشاهده ی امکانات و مزایای مک تصمیم گرفتم که به این سیستم عامل مهاجرت کنم
    ولی از آن جایی که سیستم بنده اپلی نیست و به اصطلاح x86 هست، گفتم یه راهنمایی و توضیحاتی از اساتید بگیرم

سیستم بنده بدین شرح هست

Ram : 2GB Kingston Buss 1600
    Cpu : Intel Pentium G1610
    VGA : ATi Radeon 5450 2GB

قبلا یه زمانی ابونتو کار میکردم که بنا به دلایلی محبور شدم به ویندوز برگردم
    الان هم چندین مقاله در رابطه با مک خوندم که شدیدا طرفدارش شدم و میخوام نصبش کنم

در ضمن اگر میشه بگید کدام نسخه برای سیستم بنده مناسب هست ؟ / آموزش کامل ودقیقش موجوده ؟

با تشکر ممنون میشم جواب بنده رو بدید

یا حق

سلام خسته نباشید

بهتر بود اول سرچ میکردید ! نصب مک روی سیستم غیر اپل با مکینتاش می شود که در بخش مکینتاش موجود است ==>>> بخش هکینتاش

و اما در رابطه با سخت افزارتون : رمتون خیلی پایینه ! هرچند میتونید با این رم روی ورژن های Lion حساب باز کنید ولی خیلی احتمال کمی وجود داره بتونید از بهترین نسخه ی این سیستم عامل در حال حاظر به نام Mavericks بهره ببرید.

بدرود.

نظر

صبر کنید ..
    X