اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیدا نشدن مخاطبان ذخیره شده در آیفون در هنگام جستوجو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیدا نشدن مخاطبان ذخیره شده در آیفون در هنگام جستوجو

با سلام , یه مشکل تو آیفون 4s داییم پیدا کردم که مثلا وقتی نام مخاطب برخی از افراد رو سرچ میکنم , اونو نمیاره ولی جالب اینه که وقتی شماره اون طرف رو میگیری نام اون رو هم مینویسه !! بعضی مخاطب ها این جوریه باید چیکار کرد , خیلی مهمهههه لطفا کمک کنید ( حدود 500 شماره تو گوشی هست ) چند بار هم پاک شده ولی از icloud درستش کردیم
    ویرایش توسط mahdipayeh : https://i-phone.ir/forums/member/145030-mahdipayeh در ساعت 02-08-2014, 01:03 PM

اگه تو spotlight نمیاره شاید خاموش کردی سرچ رو. برو setting>General>Spotligh search برای کانتکت رو تیک بزن.

نظر

نوشته اصلی توسط mogh نمایش پست ها
      اگه تو spotlight نمیاره شاید خاموش کردی سرچ رو. برو setting>General>Spotligh search برای کانتکت رو تیک بزن.
      از spotlight میاره , از سرچ contact نمیاره که البته فکر کنم مشکل از restrictions باشه که پسر داییم رمز گذاشته روش نمیشه وارد شد !

نظر

كنتكت به اسم فارسي اگه توش داره انگليسيش كن، ببين چي ميشه!

نظر

نوشته اصلی توسط mahdipayeh نمایش پست ها
          با سلام , یه مشکل تو آیفون 4s داییم پیدا کردم که مثلا وقتی نام مخاطب برخی از افراد رو سرچ میکنم , اونو نمیاره ولی جالب اینه که وقتی شماره اون طرف رو میگیری نام اون رو هم مینویسه !! بعضی مخاطب ها این جوریه باید چیکار کرد , خیلی مهمهههه لطفا کمک کنید ( حدود 500 شماره تو گوشی هست ) چند بار هم پاک شده ولی از icloud درستش کردیم
          احتمالا شما شماره ها رو در گروه بندی های مختلف ذخیره کردید
          در بخش شماره تلفن ها بر روی Groups بزنید. شماره تلفن ها اونجا به ترتیب icloud ٬ فیس بوک یا اکانت های دیگری مثل یاهو٬ جیمیل یا outlook ذخیره می شن
          اگر همه تک ها خورده باشه٬ به این معنی هست که می تونید همه شماره ها رو ببینید٬ در غیر اینصورت فقط شماره هایی رو می بینید که تیک اون بخش مورد نظرش خورده باشه
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من قبلا شماره هامو تو ایمیلم ذخیره کرده بودم که خیلی قدیمیه حالا اگه بخام اون شماره ها پاک و جدیدها رو میلم ذخیره بشه چیکار باید کنم ؟؟؟ مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
              من قبلا شماره هامو تو ایمیلم ذخیره کرده بودم که خیلی قدیمیه حالا اگه بخام اون شماره ها پاک و جدیدها رو میلم ذخیره بشه چیکار باید کنم ؟؟؟ مرسی
              كافيه شماره جديدهارو روي گوشيتون سيو كنيد و يك بار با آيكلود فعال به اينترنت وصل بشيد! خودش سينك ميشه و شماره هاي جديد توي ايكلود ميره!
              ميتوني بك اپ هم بگيري كه باز ميره توي آيكلود ذخيره ميشه!

نظر

نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                كافيه شماره جديدهارو روي گوشيتون سيو كنيد و يك بار با آيكلود فعال به اينترنت وصل بشيد! خودش سينك ميشه و شماره هاي جديد توي ايكلود ميره!
                ميتوني بك اپ هم بگيري كه باز ميره توي آيكلود ذخيره ميشه!
                اینکارو کردم تمام شماره های قدیمیمو اورد !!!

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                  اینکارو کردم تمام شماره های قدیمیمو اورد !!!

يه جاي كارتون اشتباهه!
                  شايد به كامپيوتر وصل مي كنيد و سينك مي كنيد و قبليا برميگرده دوباره!

آخه قانون آيكلود اينه كه شما هر تغييري بدي تو ايكلود تغيير ايجاد ميشه، نه اينكه از آيكلود بياد و شماره هاتون رو تغيير بده!

شايد اين شماره قديميها روي سيمكارتتونه اصن!
                  تو كنتكت يه نگاه به بالا كه نرشته گروپ بنداز!

نظر

نوشته اصلی توسط mamadrezaei نمایش پست ها
                    يه جاي كارتون اشتباهه!
                    شايد به كامپيوتر وصل مي كنيد و سينك مي كنيد و قبليا برميگرده دوباره!

آخه قانون آيكلود اينه كه شما هر تغييري بدي تو ايكلود تغيير ايجاد ميشه، نه اينكه از آيكلود بياد و شماره هاتون رو تغيير بده!

شايد اين شماره قديميها روي سيمكارتتونه اصن!
                    تو كنتكت يه نگاه به بالا كه نرشته گروپ بنداز!
                    لطفا به این سایت مراجعه کنید. :
                    من انجام دادم و درست شد :

این روش رو برید :
                    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
                    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

1- دکمه ی Sleep/Wake button ( دکمه خاموش روشن کنار گوشی که در مدل های 5s و ماقبل آن در بالای گوشی قرار دارد ) را سه ثانیه نگه دارید در همین حین که سه ثانیه گذشت دکمه HOME را نگهدارید. \س از گذشت 3 ثانیه گوشی ریستارت می شود . لوگوی ا\ل رو که دیدید و 20 ثانیه بعد گوشی آماده بکار میشه.
                    2- چند دقیقه بعد از بالا اومدن برید و مخاطبین رو چک کنین.
                    3- ایشالله که درست شده!‌!‌

مال من که درست شد!

این هم لینک اصلی که از سایتهای اپل و معتبر دیدم.
                    👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

iphone - No search results in the Contacts app on IOS 9 - Ask Different

نظر

من هم اين مشكل رو توي ايفون ٦اس با ورژن ١٠.٢ داشتم كه با بروزرساني به ١٠.٢.١ درست شد

نظر

صبر کنید ..
                      X