اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل کانورسیشن در مسیجینگ، در iOS7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل کانورسیشن در مسیجینگ، در iOS7

سلام دوستان
    من آیفون 5 اس ورژن 7.1.2 دارم. مشکل اساسی که باش برخورد کردم عدم ادغام کانورسیشن ها در مسیجینگ از طرف دو شماره مختلف از یک کانتکت است. در اینترنت سرچ کردم خیلی ها هم از این موضوع شاکی بودن. برنامه Merge از سایدیا گرفتم که فقط برای iOS 5 کار میکنه. biteSMS هم نصب کردم (با Merge و بدون Merge) باز هم همونطور بود. این مسئله واقعا دیوونه کننده ست. کسی راه حلی پیشنهاد نداره؟

یعنی هیچ کس متوجه این مشکل نشده؟ کسی سعی نکرده برطرف کنه؟

نظر

الان اينا كه گفتيد را به نظرتون كسي هم متوجه ميشه؟

خب چنتا عكس بزاريد يه مثال بزنيد

نظر

راستش فکر نکنم بشه بهش مشکل گفت. برا منم همینطوره و مسج هم از دو شماره یک کانتکت با هم ادغام نمیشن.
        باید پیشفرض همین باشه.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
          راستش فکر نکنم بشه بهش مشکل گفت. برا منم همینطوره و مسج هم از دو شماره یک کانتکت با هم ادغام نمیشن.
          باید پیشفرض همین باشه.
          درسته، پیش فرض همینه. اما در iOS4 اینجوری نیست. راه حلهایی برای iOS5 بود مثل توئیک merge اما در او اس 7 کار نمیکنه. این پیش فرض خیلی مسخره و روی اعصابه. هیچ سیستم عاملی همچین کاری نمیکنه. در خدابیامرز ویندوزموبایل شماره های مختلف از یک کانتکت در یک کانورسیشن میمود (بماند که در ورژن CE2003 و ویندوزموبایل 5 اصلا کانورسیشنی در کار نبود. البته در نسخه های آخر 5 اینطور شده بود. در 6 هم کانورسیشن بود. 7 هم از ویندوز مویایل به ویندوزفون تغییر جهت داد و کلا یک چیز دیگه شد. اندروید هم از ادغام میکنه. شما به راحتی و بدون هیچ لمس اضافه ای میبینید از کدوم شماره، چه مسیجی اومده و الان به کدوم شماره میخواهید مسیج بفرستید. اگه هم میخواین کانورسیشن مسیجها جدا باشه کافیه برای شماره خاص یک کانتکت بسازید. هیج سیستم عاملی اینطور نیست و آی او اس 7 اینطوریه. بالاخره باید یه راه حلی باشه برای ادغام

نظر

درسته یادمه ویندوز موبایل 6 همینطور بود و ادغام میکرد! سیدیا رو بگردید بلکه تویکی پیدا بشه.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
            X