اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

افتتاح سورس قدرتمند i-phone.ir/repo

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• افتتاح سورس قدرتمند i-phone.ir/repo

مفتخریم به استحضار برسانیم مجددا در خدمت کاربران گرامی هستیم.

شما میتوانید با اشاره به پکیج های موردنظرتان به ما در به روز رسانی سورس یاری رسانید.

تنها کافیست تا آدرس i-phone.ir/repo را به سورس های cydia اضافه کنید.

مشکلات احتمالی و کلیه پیشنهادات و انتقادات خود را در این تاپیک اعلام کنید.

همچنین در صورتی که مستعد در تولید و ساخت تم های گرافیکی٬ رینگ تون٬ پکیج های فارسی ساز و یا توییک های اختصاصی و ... هستید با ایمیل repo@i-phone.ir مکاتبه نمایید.

ایول

نظر

سلام امکانش نیست اسکرین شات بزارین از توییک ها؟!

نظر

از تویک ها در همین بخش انجمن تاپیک معرفی با عکس موجود است.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

من به یه مشکل خوردم با سورس شما اونم اینه بعد یه مدت توییک هایی که از سورس شما دانلود کردم ناپدید میشه و تا یکی رو ری اینستال نکنم بقیه نمیاد

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
            من به یه مشکل خوردم با سورس شما اونم اینه بعد یه مدت توییک هایی که از سورس شما دانلود کردم ناپدید میشه و تا یکی رو ری اینستال نکنم بقیه نمیاد
            مشکلی که مطرح کردید بعید میدونم مربوط به سورس ما باشه٬ یه مشکل مشابه پیدا کردم که اکثرا گفته بودن از activator هست : http://forums.macrumors.com/showthread.php?t=1692213

و یکی دیگه که مربوط به جیلبریک با Pangu هست : Some users reporting Apps disappearing after Pangu Jailbreak

mobile terminal رو نصب کنید از cydia و این command رو بزنید توش : uicache

اگه حل نشد برید به این مسیر و این فایل ها رو پاک کنید ( مراقب باشید اشتباه پاک نکنید ! )

/var/mobile/Library/Caches/com.apple.LaunchServces-056.csstore
            /var/mobile/Library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
              مشکلی که مطرح کردید بعید میدونم مربوط به سورس ما باشه٬ یه مشکل مشابه پیدا کردم که اکثرا گفته بودن از activator هست : [iPhone] Tweaks disappearing? - MacRumors Forums

و یکی دیگه که مربوط به جیلبریک با Pangu هست : Some users reporting Apps disappearing after Pangu Jailbreak

mobile terminal رو نصب کنید از cydia و این command رو بزنید توش : uicache

اگه حل نشد برید به این مسیر و این فایل ها رو پاک کنید ( مراقب باشید اشتباه پاک نکنید ! )

/var/mobile/Library/Caches/com.apple.LaunchServces-056.csstore
              /var/mobile/Library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist
              ممنون با روش دوم حل شد

نظر

آقا سورس هاتون رو برای iOS 8.1.2 کاش مشخص کنید در سیدیا نمیفهمیم چی به چی هست

نظر

سلام برنامه هاتون بروز نیستن توی سورس

نظر

صبر کنید ..
                  X