اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Iphone 6

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Iphone 6

دوستان حتما عكسهاى مختلفى كه در ساىتهاى مختلف درباره اىفون ٦ منتشر شده رو دىدن.
    من فقط از ىك مورد تعجب مىكنم و اونم اىنه كه اىا واقعا كناره هاى اىفون ٦ مىخواد حالت منحنى باشه ؟
    من از دىزاىنى كه اىغون در حال حاضر داره خىلى راضى ام چون به اسونى از دستم نمىفته حتي بدون كىف و كاور ولى در اىن عكسهاى جدىدى كه از اىفون ٦ مىبىنم بنظرم اصلا اون چىزى نىست كه من انتظارشو داشتم.

نوشته اصلی توسط BillyBoyDoy نمایش پست ها
    دوستان حتما عكسهاى مختلفى كه در ساىتهاى مختلف درباره اىفون ٦ منتشر شده رو دىدن.
    من فقط از ىك مورد تعجب مىكنم و اونم اىنه كه اىا واقعا كناره هاى اىفون ٦ مىخواد حالت منحنى باشه ؟
    من از دىزاىنى كه اىغون در حال حاضر داره خىلى راضى ام چون به اسونى از دستم نمىفته حتي بدون كىف و كاور ولى در اىن عكسهاى جدىدى كه از اىفون ٦ مىبىنم بنظرم اصلا اون چىزى نىست كه من انتظارشو داشتم.
    یکم قوانین رو رعایت کنید
    ایفون 6 نیومده هنوز و شما تو بخش مشکلات اومدی سوال میپرسی
    صبر کنید معرفی شه و بعد از اینجور چیزها بپرسید! الان هیچی معلوم نیست!
    خواهشا دیگه پست ندید بعد پست بنده و اسپم ارسال نکنید
    این جور سوال هایی اگه دارید فقط فقط حق دارید تو بخش متفرقه و خارج موضوع بپرسید!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

كجا قانون شكنى كردم ؟
      چرا انقدر بد حرف مىزنىد ؟
      شما مىشناسىد منو مگه كه مىگىد اسپم مىزنم ؟
      من ٤٤ سالمه و حق دارم سوال كنم و توهىن كه نكردم به حضرت عالى كه اىنجورى حمله ور مىشى به من .
      كدام قانون انجمن نوشته سوال در ارتباط با محصولات اىنده اپل ممنوع ؟
      براى چى شما كه خودت هم اىرانى هستى اىنجورى به هموطنت حمله وز مىشى ؟ مگه توهىن كردم به كسى ؟
      از هرجا ناراحتى خواهشن اىنجا مىدان جنگ و خودنمايي نىست.
      والسلام

نظر

كجا قانون شكنى كردم ؟
        من ٤٤ سالمه و حق دارم سوال كنم و توهىن كه نكردم به حضرت عالى كه اىنجورى حمله ور مىشى به من .
        براى چى شما كه خودت هم اىرانى هستى اىنجورى به هموطنت حمله وز مىشى ؟ مگه توهىن كردم به كسى ؟
        والسلام
        سلام
        اولا ورود تون رو به انجمن تبریک میگم
        دوما بابا زیاد به دل نگیر بالاخره ایشون مدیر هستن و تلاششون اینه که انجمن منظم و مرتب باشه درسته برخورد کمی شدید بود ولی شما به دل نگیر
        چون ببین :
        فرض کن الان شما یه سوال در مورد آیفون ۶ داشتی یه تاپیک زدی
        فردا یکی دیگه میاد یه سوال دیگه داره اونم یه تاپیک میزنه میزاره آیفون ۶ اگه وضع همین طوری پیش بره یهو می بینی انجمن ۲۰ یا ۳۰ تا تاپیک تک سوال داره و نظم بهم می خوره
        معمولا برای این جور سوالات یه تاپیک کلی هست که حتی خود مدیران هم جوابگو هستن اونجا
        شما بزرگوار هستید مهم نیست چند سالتونه این یک اصل هست
        شما ببین اگه هرکی کوچکترین وسوالی داره یه تاپیک بزنه چه فاجعه ای میشه ؟!!!!
        به هر حال توصیه من این نه تنها در این انجمن بلکه در تمامی انجمن ها وقتی سوالی براتون پیش میاد اول بگردید ببینید موضوع مرتبت با سوال شما تاپیکی زده شده قبلا یا نه اگر نه در قسمت مربوطه سوال رو مطرح کنید

حالا اینو گفتم یک کلام هم با مدیر عزیز :

مدیر جان شما که میبینی ایشون کاربر جدید هست بهتر بوداین بار رو با کمی ملایمت و آرامش نکاتی رو که رعایت نکردن یادآوری میکردین

نظر

كجا قانون شكنى كردم ؟
          والسلام
          قانون شکنی شما در انتخاب محل ایجاد تاپیک و عنوان آن بوده، قوانین رو مطالعه کنید اشاره شده.

در فضای مجازی سن اصلا مهم نیست و بهتره بعد از این به رخ نکشید.

بحث هم وطن و اینجور چیزها هم نیست ...! بحث رعایت نشدن قوانین بود.

در ضمن شما که اینجا تاپیک ایجاد کرده بودید به چه دلیل مجدد یک تاپیک دیگر هم ایجاد کردید؟ ---> http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post957935

از این پس با رعایت قوانین سوالتون رو مطرح کنید !

اما در مورد بحث اصلی تاپیکتون، اینجا کسی علم آینده رو نداره و نمیتونه به شما بگه منحنی هست یا نه و در نهایت مشکلی که شما خوشتون هم نمیاد به کسی در اینجا مربوط نمیشه

موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
          X