اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب مک Clean و پا ک شدن اطلاعات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب مک Clean و پا ک شدن اطلاعات

اگه موریکس رو به صورت کلین بخوایم نصب کنم روی مکم .. و دو تا پارتیشن داشته باشم ..یک پارتیشن که اطلاعاتم رو نگه میدارم .یکی هم همون پارتیشن خود اطلاعات سیستم اطلاعات مک
    آیا اگه clean نصب کنم روی همون پارتیشن مک اطلاعات و فایل های شخصیم که روی یک پارتیشن دیگه است هم پاک میشه ؟

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
    اگه موریکس رو به صورت کلین بخوایم نصب کنم روی مکم .. و دو تا پارتیشن داشته باشم ..یک پارتیشن که اطلاعاتم رو نگه میدارم .یکی هم همون پارتیشن خود اطلاعات سیستم اطلاعات مک
    آیا اگه clean نصب کنم روی همون پارتیشن مک اطلاعات و فایل های شخصیم که روی یک پارتیشن دیگه است هم پاک میشه ؟
    خیر ارتباطی ندارد و مشکلی نیست اگر درست نصب کنید و پارتیشن دیگر را فرمت نکنید

نظر

میتونید 2تا پارتیشن داشته باشید همونطور که دوست عزیزمون گفت! اما خوب بهتره این کارو نکنید
      چون فکر میکنم شما فعلا اونقدر مسلط نیستید و امکان داره که کاری کنید و به اشتباهی چیزی و فرمت کنید و اطلاعاتتونم از دست بره
      البته بنده برای خودتون اینو میگم
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ممنون .. یه هارد اکسترنال دارم که اطلاعاتمو میتونم بریزیم روی اون که اگه از بین رفت دوباره بشه کپی کرد ولی شنیدم الان ورزن موریکس بعد از نصب اگه هارد اکستر نال رو نصب کنی یهو میسوزه هارد و ....
        درست شنیدم .. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
          ممنون .. یه هارد اکسترنال دارم که اطلاعاتمو میتونم بریزیم روی اون که اگه از بین رفت دوباره بشه کپی کرد ولی شنیدم الان ورزن موریکس بعد از نصب اگه هارد اکستر نال رو نصب کنی یهو میسوزه هارد و ....
          درست شنیدم .. ممنون
          خیر، اینطور نیست و مشکلی برای هارد پیش نخواهد آمد.

نظر

صبر کنید ..
          X