اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

منتقل نشدن تصاویر از آیفون به کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منتقل نشدن تصاویر از آیفون به کامپیوتر

سلام
    مدتی هست که یه گوشی آیفون 4s خریدم . اوایل مشکل شارژ شدن داشت . یعنی وقتی به شارژ وصلش می کردم شارژ نمی شد و اگه روشن خاموش می شد شارژ می شد . یعد یه مدت سیم شارژرم خراب شد چون خیلی بی کیفیت بود . گوشی رو بردم تعمیرگاه . نمی دونم چیکارش کرد و بهم نگفت ولی مشکل شارژ نشدن حل . حالا مشکلی که پیدا کردم اینه که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم که برنامه ای بریزم تو گوشی یا حتی عکس ها رو از تویه گوشی بریزم تویه سیستم انجام نمی شه . اروری هم می ده اینه که divice busy . اعصابم رو خورد کرده نمی دونم باید چیکارش کنم .
    اگه راهی هست بگید که انجام بدم .
    باتشکر
    ویرایش توسط hadi171171 : https://i-phone.ir/forums/member/143954-hadi171171 در ساعت 22-07-2014, 12:41 AM

نوشته اصلی توسط hadi171171 نمایش پست ها
    سلام
    مدتی هست که یه گوشی آیفون 4s خریدم . اوایل مشکل شارژ شدن داشت . یعنی وقتی به شارژ وصلش می کردم شارژ نمی شد و اگه روشن خاموش می شد شارژ می شد . یعد یه مدت سیم شارژرم خراب شد چون خیلی بی کیفیت بود . گوشی رو بردم تعمیرگاه . نمی دونم چیکارش کرد و بهم نگفت ولی مشکل شارژ نشدن حل . حالا مشکلی که پیدا کردم اینه که وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل می کنم که برنامه ای بریزم تو گوشی یا حتی عکس ها رو از تویه گوشی بریزم تویه سیستم انجام نمی شه . اروری هم می ده اینه که divice busy . اعصابم رو خورد کرده نمی دونم باید چیکارش کنم .
    اگه راهی هست بگید که انجام بدم .
    باتشکر
    اگه امکان داره یه اسکرین شات بزارید
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

متصل نشدن گوشی

یه مشکل دیگه ای که دارم سیستمم گوشی رو راحت نمی شناسه و حتی از سیستم شارژ نمی شه . . وقتی به یو اس بی های خود سیستم وصل می کنم خیلی سخت گوشی رو می شناسه و باید گوشی رو با هاب وصل کنم به سیستم .
      و بعضی اوقات وصدای قطع و وصل شدن گوشی به سیستم میاد . برای تست کردن کابل دوستم رو گرفتم و با اون هم تست کردم فرقی نکرد . یعنی کابل مشکل نداره . زمانی که مشکل شارژ نشدن گوشی رو حل کردم ( تعمیرگاه) گوشی به راحتی به سیستمم وصل می شد و کار می کرد ولی الان اینطور شده .

یه مساله دیگه ای هم که هست ظاهراً آیفون 4 با یو اس بی سه مشکل داره ؟ لپ تاپم یو اس بی سه داره مدام پیغام USB TRUST میاد روش .
      ویرایش توسط hadi171171 : https://i-phone.ir/forums/member/143954-hadi171171 در ساعت 22-07-2014, 04:58 AM

نظر

از یه کابل دیگه استفاده کنید ، برای مشکل شارژ نشده هم اداپتور شارژتو عوض کن درست میشه
        این مشکل رو با یه ۴ اس داشتم چون ۲ ۴اس داشتم از کابل و ادابتور اون استفاده کردم و الان هیچ مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط zegersot نمایش پست ها
          از یه کابل دیگه استفاده کنید ، برای مشکل شارژ نشده هم اداپتور شارژتو عوض کن درست میشه
          این مشکل رو با یه ۴ اس داشتم چون ۲ ۴اس داشتم از کابل و ادابتور اون استفاده کردم و الان هیچ مشکلی نداره
          با کابل دوستم تست کردم کار نکرد . دوستم هم از کابل من استفاده کرد بدون اینکه به مشکلی بخوره .
          ویرایش توسط hadi171171 : https://i-phone.ir/forums/member/143954-hadi171171 در ساعت 22-07-2014, 06:14 AM

نظر

کسی نیست جواب سوال منو بده ؟

نظر

دوست عزیز شما ایتونز رو کامل ببند task manager باز کن
              تیک show processes from all users رو بزن
              و هر فعالیتی در رابطه با apple هست و ببند (end کن)
              مخصوصا AppleMobileDeviceHelper.exe رو حتما ببند
              run رو یاز کن(هم ازstart میتونی بازش کنی هم اینکه از روی کیبورد کلیدهای windows+r و بزنی)
              اگه ویندوز 64bit داری اینو تو run کپی کن و enter بزن:
              کد:
              %ProgramFiles(x86)%\Common Files\Apple\Mobile Device Support\AppleMobileDeviceHelper.exe
              و اگه 32bit داری اینو بزن:
              کد:
              %ProgramFiles%\Common Files\Apple\Mobile Device Support\AppleMobileDeviceHelper.exe
              و حالا ایتونز رو باز کن ببین باز اون ارور میده؟

برای ارور دوم هم روی my computer کلیک راست کن و manage رو بزن و برو تو device manager رو بزن
              یکبار پورت های usb رو uninstall کن و دوباره بشناسون
              و ببین حل میشه یا نه
              و اینکه این مشکلی که میگید با هاب باید بشناسونم به pc و با سیستم دیگه چک کنید ببینید اینطوره یا نه!؟(من به این مسئله تا حالا برخورد نکردم!)

نظر

سلام
                گوشی رو به هر بدبختی ای بود با هاب واصل کردم به سیستم . ولی الان که می خوام تصاویر رو کپی کنم به سیستم این ارور میاد .

دلیلش چیه ؟
                این ارور هم میاد

مواقعی هم که وصل نمی شه ( سیستم نمی شناسه گوشی رو و گوشی هم از سیستم شارژ نمی شه ) این ارور میاد .

البته این رو هم بگم که داشتم هی سعی می کردم گوشی رو وصل کنم تونستم مقداری از تصاویر و فیلم ها رو کپی کنم ولی بعد از چند دقیقه دیگه نمی شد کپی کرد .
                ویرایش توسط hadi171171 : https://i-phone.ir/forums/member/143954-hadi171171 در ساعت 03-08-2014, 11:29 PM

نظر

خواهشاً یکی جواب این سوال رو بده .

نظر

تو دیوایس منحر ویندوز ببینید درایورش نصبه. وقتی کوشی متصل هست راحتتر پیدا میشه.
                    اگه نصب نیست آیتونز رو دوباره نصب کنید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

من گوشیم رو رویه سیستم دوستم هم تست کردم . اون هم آیفون داره . گوشی خودش وصل میشه ولی گوشی من نه .
                      قبلاً هم این مشکل رو داشتم گوشی رو بردم تعمیرگاه درست شد . گفت مشکل نرم افزاری داشته . حالا نمی دونم چی هست این ایراد . از وقتی که آپدیت کردم سیستم عاملش رو دیگه وصل نمی شه به هیج وجه .

نظر

من گوشیم رو رویه سیستم دوستم هم تست کردم . اون هم آیفون داره . گوشی خودش وصل میشه ولی گوشی من نه .
                        قبلاً هم این مشکل رو داشتم گوشی رو بردم تعمیرگاه درست شد . گفت مشکل نرم افزاری داشته . حالا نمی دونم چی هست این ایراد . از وقتی که آپدیت کردم سیستم عاملش رو دیگه وصل نمی شه به هیج وجه .
                        از ایتونز استفاده میکنید؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          از ایتونز استفاده میکنید؟؟
                          آیتونز رویه سیستمم نصبه ورژن آخر اگه اشتباه نکنم .

مشکل اینجاست که گوشی رو رویه سیستم دوستم با یه کابل دیگه تست کردم . گوشی خودش رو بالا میاورد ولی گوشی من رو نه ..
                          ویرایش توسط hadi171171 : https://i-phone.ir/forums/member/143954-hadi171171 در ساعت 24-08-2014, 06:31 PM

نظر

آیتونز رویه سیستمم نصبه ورژن آخر اگه اشتباه نکنم .

مشکل اینجاست که گوشی رو رویه سیستم دوستم با یه کابل دیگه تست کردم . گوشی خودش رو بالا میاورد ولی گوشی من رو نه ..
                            خوب من الان دقیق متوجه نمیشم
                            شما تو سیستم خودتونم این مشکل رو دارید یا نه؟؟
                            یا فقط با سیستم اون دوستتون اینجوری بوده؟
                            درضمن اسپم ارسال نکنید
                            پست اسپمتون حذف شد!

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              خوب من الان دقیق متوجه نمیشم
                              شما تو سیستم خودتونم این مشکل رو دارید یا نه؟؟
                              یا فقط با سیستم اون دوستتون اینجوری بوده؟
                              درضمن اسپم ارسال نکنید
                              پست اسپمتون حذف شد!
                              گوشی من نه به سیستم خودم وصل میشه نه سیستم دوستم .
                              حتی با کامپیوتر شارژ هم نمی شه . فقط می نویسه USB divice not recognized
                              گوشی رو پیش تعمیرکار بردم می گفت ایراد نرم افزاری هست و درست شد . الان از وقتی که به ورژن جدید ios آپدیت کردم اصلاً وصل نمی شه به کامپیوتر .
                              از نظر کابل و یو اس بی و سیستم خیالم راحته که سالم هستند .
                              اون اسپمی هم برای این بود که موضوع بیاد بالا یکی جوابش بده دلیل دیگه ای نداشت .

نظر

صبر کنید ..
                              X