اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد دانلود كردن فايل از درون ايميل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد دانلود كردن فايل از درون ايميل

با عرض سلام
    من ميخام فايلهليي رو كه به ايميلم ميفرستن مثل فايل ورد رو روي آيپد ذخيره كنم و مثلا ببرمش تو برنامه پيج ولي نميتونم بايد چيكار كنم خواهش ميكنم كمكم كنيد

از برنامه های زیر اول کمک بگیر! وارد برنامه Document بکن! بعد از اونجا وارد Page!
    https://itunes.apple.com/en/app/docu...364901807?mt=8

البته من با فایل ورد این کارو نکردم!‌اما امیدوارم جواب بده!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط hhh1364 نمایش پست ها
      با عرض سلام
      من ميخام فايلهليي رو كه به ايميلم ميفرستن مثل فايل ورد رو روي آيپد ذخيره كنم و مثلا ببرمش تو برنامه پيج ولي نميتونم بايد چيكار كنم خواهش ميكنم كمكم كنيد
      بعد از دریافت ایمیل حاوی فایل Word و دانلود کامل فایل توسط برنامه Email، بر روی فایل نگه داشته و Open in Pages و انتخاب کنید.

نظر

عزيز شما ايميل رو با چه برنامه اي باز ميكني كه اينطوري نشون ميده من با سافاري امتحان كردم داخل جيميل شدم اون كه اصلا فايل ورد رو باز نميكنه بعد اپليكيشن جيميل رو نصب كردم با اون فايل رو باز ميكنم و نشون ميده قابل خوندن هست ولي متاسفانه گزينه اي نداره كه بشه تو برنامه هاي ديگه بازش كرد

- - - - - - - - - -

خب چجوري وارد برنامه داكيومنت بكنمش
        مشكل اينجاست كه وقتي جيميل رو باز ميكني گزينه اي نداره كه فايل رو انتقال به برنامه ي ديگه بده

نظر

نوشته اصلی توسط hhh1364 نمایش پست ها
          عزيز شما ايميل رو با چه برنامه اي باز ميكني كه اينطوري نشون ميده من با سافاري امتحان كردم داخل جيميل شدم اون كه اصلا فايل ورد رو باز نميكنه بعد اپليكيشن جيميل رو نصب كردم با اون فايل رو باز ميكنم و نشون ميده قابل خوندن هست ولي متاسفانه گزينه اي نداره كه بشه تو برنامه هاي ديگه بازش كرد

- - - - - - - - - -

خب چجوري وارد برنامه داكيومنت بكنمش
          مشكل اينجاست كه وقتي جيميل رو باز ميكني گزينه اي نداره كه فايل رو انتقال به برنامه ي ديگه بده
          با برنامه پیشفرض Mail میتوانید هر فایلی و Open in کنید در اپلیکیشن مورد نظر خود، مهم این است که اپلیکیشن بر روی iPad شما نصب باشد.

نظر

صبر کنید ..
          X