اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود بازی Modern Combat 5: Blackout با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود بازی Modern Combat 5: Blackout با لینک مستقیم

قطعا با سری بازی های Modern Combat آشنایی دارید. بازی های جنگی و اول شخص که علاوه بر داستان و محیط فوق‌العاده ای که دارند، گرافیک آن ها همیشه یکی از نقاط برتری شان نسبت به دیگر بازی ها بوده است.
    لینک نسخه کرک شده آنرا در زیر مشاهده میکنید و افراد میتوانند در صورت جیلبریک بودن، یا ریساین کردن بازی، آن را نصب کنند و از آن لذت ببرند.

لینک اپ استور آمریکا:

این بازی ۷۰۰ مگابایت حجم دارد و موقع نصب توسط آیتونز فضایی معادل ۱.۸ گیگ را دربر میگیرد. قیمت بازی ۶.۹۹ دلار می باشد.

دانلود نسخه کرک شده با لینک مستقیم (ورژن ۱.۰.۱):

با تشکر ؛ بله مثل اینکه بازی لو رفته و لیک شده ، بنده هم ریساین و نصب کردم و یه مرحله بازی کردم ، روی 5s که بسیار عالی هست گرافیکش و گیم پلی هم روون تر از نسخه 4 هست ... خیلی عالیه فقط بدیش اینه که باید به یه WiFi کانکت باشیم ...

نظر

نوشته اصلی توسط Amanita نمایش پست ها
      با تشکر ؛ بله مثل اینکه بازی لو رفته و لیک شده ، بنده هم ریساین و نصب کردم و یه مرحله بازی کردم ، روی 5s که بسیار عالی هست گرافیکش و گیم پلی هم روون تر از نسخه 4 هست ... خیلی عالیه فقط بدیش اینه که باید به یه WiFi کانکت باشیم ...

من هم ديروز نسخه كرك شده رو دانلود و نصب كردم اما متاسفانه با ارور چك اينترنت مواجه شدم چه با تغيير اي پي چه بدون تغيير اي پي نكته ي جالب اين بود كه بعد از چند بار ارور نت پيغامي مبني بر اينكه اكانت يا اپل ايدي شما ممنوع شده برخوردم اينم بگم وقتي براي اولين بار وارد بازي شدم ازم رمز اپل ايدي خودم رو خواست كه وارد كردم . در ضمن فايل دانلودي ٧٠٠ مگ هست بعد از نصب هم ٨٥٠ مگ شد يعني بايد يك گيگ هم جدا توسط وايفاي دانلود بشه ؟ ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

بنده هم لینک بالا رو دانلود کردم
        و دقیقا مشکلاتی که دوستمون گفتن رو دارم

نظر

درسته ، مثل اینکه گیم لافت چون حتما بازی لو رفته ، خواسته پیشگیری کنه و سرور چک کردن اپل آی دی و ... رو فعلا Down کرده چون دوست بنده هم این مشکل رو داره هم با ساین و هم با جیلبریک ، خودم هم بازی رو پاک کردم و دوباره که اومدم (به طور ساین شد) نصب کنم این مشکل بوجود اومده .
          احتمال میدم تا زمان عرضه رسمی بازی یعنی پنج شنبه دست نگه دارید .

نظر

نسخه جديد اومده
            لينك جديد نميذارين؟

نظر

نوشته اصلی توسط KaQaZ
              1.0.1 منتشر شده دوست عزیز. هم تنگبو هم کرک
              تایید میشه ... من دارم دانلود میکنم :
              فایل های پیوست شده

نظر

البته بازی در اپ استور هم موجود هست اما فعلا در اپ استور نیوزلند

نظر

لینک اپ استور نیوزلند و لینک مستقیم نسخه کرک شده ورژن ۱.۰.۱ به پست اول اضافه شد.

نظر

کرک شدش باز درخواست رمز اپل ایدی میکنه و اجرا نمیشه
                    چه در ورژن اول و چه در این ورژن

نظر

دانلود بازی Modern Combat 5: Blackout با لینک مستقیم

اين كه بازم اجرا نميشه، نسخه كرك ميذارين حداقل قبلش يه تست بكنيد
                      ویرایش توسط peidayepenhan : https://i-phone.ir/forums/member/42226-peidayepenhan در ساعت 24-07-2014, 02:48 PM

نظر

نوشته اصلی توسط peidayepenhan نمایش پست ها
                        اين كه بازم اجرا نميشه، نسخه كرك ميذارين حداقل قبلش يه تست بكنيد
                        مشكل كرك بازي هست و همه نسخه ها اين مشكل رو دارند. ما هم هيچ تستي انجام نميدين. تشريف ببريد ٧ دلار پرداخت كنيد بخريد بازيو تا ترافيكتون از بين نره

نظر

ببخشيد
                          من منظوري نداشتم
                          خب شما كه آيفون دارين يه تست كردن كه وقتي نميگيره
                          بازم ممنون كه لينك جديدو در اسرع وقت قرار دادين

نظر

نوشته اصلی توسط peidayepenhan نمایش پست ها
                            ببخشيد
                            من منظوري نداشتم
                            خب شما كه آيفون دارين يه تست كردن كه وقتي نميگيره
                            بازم ممنون كه لينك جديدو در اسرع وقت قرار دادين

من هفته ای ۱۰ گیگ فایل برای مک و ای او اس قرار میدم. منم ترافیکمو از سر راه نیاوردم!

نظر

این بازی به Anti Piracy تجهیز شده و امکان نصب نسخه های کرک وجود ندارد، پیشنهاد می کنم به جای دانلود نسخه های کرک شده، نسخه اصلی آن را خریداری کنید.
                              ویرایش توسط alirezame : https://i-phone.ir/forums/member/154962-alirezame در ساعت 25-07-2014, 05:09 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X