اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باتری iphone 5s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باتری iphone 5s

سلام دوستان گوشی من حدود یک ربع طول میکشد از 100% به 99% برسد ولی وقتی از 99% به پایین برسد هر دقیقه 1% از باتری کم میشود همه ی برنامه ها را هم میبندم ولی بازهم این طوری است لطفا کمک کنید

نوشته اصلی توسط Mtinpnt نمایش پست ها
    سلام دوستان گوشی من حدود یک ربع طول میکشد از 100% به 99% برسد ولی وقتی از 99% به پایین برسد هر دقیقه 1% از باتری کم میشود همه ی برنامه ها را هم میبندم ولی بازهم این طوری است لطفا کمک کنید
    این تاپیک رو مطالعه کنید.
    http://www.i-phone.ir/forums/thread88935.html
    همچنین برای اطمینان میتونید یک دور ریستور کنید و بک آپ بر نگردونید

نظر

اقا من همهی این کاره ها را هم کردم صبح هم دوباره ریستور کردم ولی فایده ای نداشت گوشی شارز را تو 100% خوب نگه میداره ولی از 100% به پایین افتضاح usage مصرف باتری 4ساعت 12 دقیقه الانم 5 % شارز دارم به نظرتون طبیعی؟؟

نظر

اقا من همهی این کاره ها را هم کردم صبح هم دوباره ریستور کردم ولی فایده ای نداشت گوشی شارز را تو 100% خوب نگه میداره ولی از 100% به پایین افتضاح usage مصرف باتری 4ساعت 12 دقیقه الانم 5 % شارز دارم به نظرتون طبیعی؟؟
        خب به خیلی چیزا بستگی داره.
        نور صفحه،استفاده از اینترنت سیم کارت،مدت زمان استفاده از وای فای و غیره.
        همه ی این هارو اعلام کنید

نظر

نور صفحه 20% فقط از wifi استفاده میکنم موقعی که احتیاج ندارم خاموشی میکنم مدت استفاده wifi در روز کلا 1ساعت میباشد

نظر

نور صفحه 20% فقط از wifi استفاده میکنم موقعی که احتیاج ندارم خاموشی میکنم مدت استفاده wifi در روز کلا 1ساعت میباشد
            یک دور ریستور کنید،چند تا از دوستان با 2-3 بار ریستور مصرفشون بهتر شده(سعی کنید بک آپ بر نگردونید)

نظر

اگر با ریسور مشکل حل نشد مشکل از باطری

نظر

اگر با ریسور مشکل حل نشد مشکل از باطری
                چند دور بدون بر گردوندن بک آپ امتحان کنید.اگه نشد به دفتر انجمن مراجعه کنید،دوستان بررسی می کنند
                http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

عزیزم نمی خواهم ناامیدت کنم
                  فکر کنم سیم شارژ فیک استفاده کردی
                  ولی باید تحملش کنی یا توصیه ای که به من شد براتعویض بره امریکا که برا من مقدور نبود به نصف قیمت گوشیمو فروختم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

[QUOTE=masi_joon2;956953]عزیزم نمی خواهم ناامیدت کنم
                    فکر کنم سیم شارژ فیک استفاده کردی
                    ولی باید تحملش کنی یا توصیه ای که به من شد براتعویض بره امریکا که برا من مقدور نبود به نصف قیمت گوشیمو فروختم

سیم شارژر رو میگین؟چطور میشه تشخیص داد اصله؟

نظر

سلام دوستان يه راهنمايي ميخوام يه 5sدارم تو ي20تا 30درصد شاررژ يهو خاموش ميه دوباره روشن ميكنم كمي كار ميكنه دوباره خاموش ميه در صورتي كه شارژ هم دره بايد دوباره به شارژر بزنم تا خاموش نشه مشكل از كجاست خودم فكر ميكنم به 9.3.3كه آپ ديت شد اينطوري شده.

نظر

سلام دوستان. من ی ایفون 5s دارم. مشکل باطری داره. خیلی زود در حد 2.3 ساعت شارژش خالی میشه. هرکاریش هم کردم درست نشد. باطری روهم تعویض کردم بازم حل نشد. فلش زدم گوشیو بازم مشکلش حل نشد!! ممنون میشم اگه راه حلی دارید بگید تا رفعش کنم.
                        باتشکر

نظر

صبر کنید ..
                        X