اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود پکیجهای پولی big boss به صورت مجانی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود پکیجهای پولی big boss به صورت مجانی

طبق اعلام جی فریمن در بلاگ IDOWNLOAD BLOG سورس پیش فرض BIG BOSS توسط گروهی هگ شده و تمام پیکیجهای اورجینال بیگ بوس سرقت رفته و به صورت فایل DEB در سورس این گروه گزاشته شده طبق گفته SEBASTIEN ادیتور IDOWNLOAD BLOG اد نکردن این سورس رو تاکید کرده چون گفنه احتمال اینکه داخل پکیجها MALWERE یا مخرب جاسازی شده هست، اما ت و ی ت*ی که از هکر های دیگه منتشر شده گفتن پکیجها سالم و بدونه هیچ مخربی هستن باز من این سورسو قرار می دم دوست داشتین میتونین با مسولیت خودتون ازش استفاده کنید.

http://apt.ripbigboss.com/repofiles/cydia

دوستان جدا كار ميكنه ؟ توي سايتاي خارجي خوندم كه بيشتر برنامه ارور لايسنس ميدن.
    كسي photoalbums+ ios7 رو تست كرده ؟ يا os experience !?

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Rhodes نمایش پست ها
      دوستان جدا كار ميكنه ؟ توي سايتاي خارجي خوندم كه بيشتر برنامه ارور لايسنس ميدن.
      كسي photoalbums+ ios7 رو تست كرده ؟ يا os experience !?

این دو اتا تویکو خودم اورجینال قبلا گرفته بودم به همین دلیل برای منو با اینکه از این سورس نصب کردم لایسنسو ورفای میکنه

Iphone 5s

نظر

دوستان یکی این OS Exrience رو امتحان کنه ببینه Licence Error نمیده ؟

نظر

این کاملا ددسته یه گروهی دست به هک زدند و این کار رو انجام دادند و تمامی توییک های سورس بیگ بای را در سورس خود قرار دادند.
          ویرایش توسط iphonett : https://i-phone.ir/forums/member/7350-iphonett در ساعت 19-07-2014, 03:15 PM

نظر

من كه ايربلو شيرينگ رو نصب كردم ، كار نكرد
            البته با چندبار خطا و ارور نصب شد
            ولي عمل نكرد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

جالبه .من یکی دو برنامه رو نصب کردم و راضی هستم

نظر

Os experience و photoalbums+ for ios7 نصب كردم و كار نكردن.

نظر

اونی که شما نصب کردین فیک لوکیشن هست منم نصب کردم! نمیدونم چرا اسمشو این گذاشتن!

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad759 نمایش پست ها
                    اونی که شما نصب کردین فیک لوکیشن هست منم نصب کردم! نمیدونم چرا اسمشو این گذاشتن!
                    اره دیدم یهو این از کجا پیداش شد !

نظر

من هم ایربلو روی ایپدم نصب کردم اجرا نشد و الان مشکل درست کرده برام ! وقتی از اپ ها خارج میشم بعضی اوقات وسط صفحه برنامه که در حال بسته شدن هست ثابت میشه و هیچ کاری نمیشه انجام داد !!

Sent from my WindowsPhone 8.1
                      ویرایش توسط Reza-Apple : https://i-phone.ir/forums/member/19330-reza-apple در ساعت 23-07-2014, 10:35 AM

نظر

من برنامه AirblueSharing رو واسه iPhone4 7.1.2 نصب کردم. کرش می کنه و میپره بیرون!

نظر

نوشته اصلی توسط Reza-Apple نمایش پست ها
                          من هم ایربلو روی ایپدم نصب کردم اجرا نشد و الان مشکل درست کرده برام ! وقتی از اپ ها خارج میشم بعضی اوقات وسط صفحه برنامه که در حال بسته شدن هست ثابت میشه و هیچ کاری نمیشه انجام داد !!

Sent from my WindowsPhone 8.1
                          خوش آمدید جناب رضا اپل بعد از مدتها شما رو دوباره دیدیم
                          کلا برنامه هایی که بعدش لایسنس میخوان رو نمیشه نصب کرد

نظر

اگه تمایل به استفاده از این سورس رو دارید فقط از تم های این سورس استفاده کنید چون تویک هایی که لایسنس چکینگ دارن غیر قابل استفاده است

Iphone 5s

نظر

نوشته اصلی توسط bahram112003
                              دوستان معلومه ایربلو کار نمیکنه چون اصلا رو BigBoss نیست.ایربلو رویModMyi هست
                              نه توی بیگ باس هست

نظر

صبر کنید ..
                              X