اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش هک برنامه Rhapsody - برنامه ای مشابه رادیو جوان و spotify به همراه دانلود !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش هک برنامه Rhapsody - برنامه ای مشابه رادیو جوان و spotify به همراه دانلود !

به نام خدا.
    برنامه Rhapsody یه برنامه اجرای موزیک با دیتابیسی فوقالعاده قوی هست که هر آهنگی و خواننده ای رو سرج کنید داره ! برای استفاده از امکانات برنامه باید ماهانه مبلغ 10$ پرداخت کنید ولی با استفاده از این هک رایگان میشه استفاده کرد.
    برای هک برنامه باید دستگاه شما جیلبریک باشد.
    - ابتدا برنامه Rhapsody رو از اپ استور دانلود کنید.
    لینک اپ استور برنامه : https://itunes.apple.com/us/app/rhap...584557117?mt=8

سپس وارد سیدیا شده و برنامه Flex 2 رو نصب کنید.
    سپس وارد Flex بشید.روی + بالا بزنید و بزنید روی "Rhapsody" وبعد add units و یعد executable و "process".برنامه چند ثانیه برنامه رو بررسی میکنه.بعد بزنید روي اسم برنامه و دنبال عبارات زیر بگردید : و مقادیرشون رو به False و True تغییر بدید مانند تصویر :
    بعد از این کار -- هک را فعال نکنید !! -- وارد برنامه Rhapsody بشید.یه اکانت free بسازید.

برنامه از شما یوزر و پسورد ایتونز رو میخواد که شما بزنید Cancel ( اگر دو مرتبه خواست هم بزنید cancel )
    سپس برنامه رو کامل از مولتی تسکینگ ببندید.
    ذوباره وارد برنامه بشید و با اکانت free لاگین کنید.
    پیغامی مبنی بر ارتقا یوزر شما به premium ظاهر میشه که از بالا سمت چپ گزینه done رو بزنید.
    از برنامه خارج بشید و از مولتی تسکینگ کامل ببندید برنامه رو.
    وارد برنامه Flex بشید و تیک جلوی هک برنامه رو بزنید و اون رو فعال کنید.حالا هک شما فعال شده و کاملا کار میکند.
    وارد برنامه بشید و از امکانات Premium به صورت رایگان بدون هیچ گونه پرداختی استفاده کنید.
    ** با استفاده از این هک میتونید هر خواننده - البوم - اسم اهنگ که خواستید سرچ کنید - به رادیو گوش کنید - و از مهم تر !!!! هر اهنگی رو خواستید برای گوش دادن به صورت آفلاین دانلود کنید.

روی ایفون 5s 7.1.2 و همین طور آیپد مینی رتینا 7.1.2 به همراه اخرین ورژن برنامه تست شده و به خوبی کار میکنه !!!

منبع : سایتای خارجی ! اولین بار در سایت های ایرانی ودر سایت i-phone.ir نوشته میشه.خواستید کپی کنید منبع یادتون نره !
    التماس دعا.
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 19-07-2014, 01:13 AM دلیل: به روز رساني

لینک عکسا مشکل داره
    لطفا درست کنید

نظر

عکس های تاپیک رو در آپلود سنتر انجمن آپلود کنید --> انجمن تخصصی آیفون - هاست عکس

نظر

آموزش هک برنامه Rhapsody - برنامه ای مشابه رادیو جوان و spotify به همراه دانل...

دوستان عكس ها جاي خوبي اپلود شده نميدونم چرا نمي بينيد.
        اون مقادير هم براي تغيير دادنشون بايد اين كار رو بكنيد :وقتي اضافه شد بزنيد روش قسمت return value و true يا false بزنيد.
        ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 19-07-2014, 01:09 AM دلیل: عكس

نظر

پست اول به روز شد.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

فکر کنم یک مرحله قبل از patch edit را فراموش شده . اگه ممکنه مراحل چک شود چون یک مرحله قابل انجام شدن نیست . من که نتونستم دوستان دیگه چی؟

نظر

همه چیز عالیه هم هک و هم خود برنامه تشکر ویژه از این دوست عزیز

نظر

منمراحل را رفتم ولي اهنگي دانلود يا پخش نميكنه ):

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
                  منمراحل را رفتم ولي اهنگي دانلود يا پخش نميكنه ):

چه اروري ميده ؟

نظر

رو اهنگ كليك مي كنم ميپره برون و ميره به سما پايين ويا گزينه دانلود را ميزنم ، اصلا دانلود نميشه

نظر

نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
                      رو اهنگ كليك مي كنم ميپره برون و ميره به سما پايين ويا گزينه دانلود را ميزنم ، اصلا دانلود نميشه

از اول هك رو پاك كنيد و انجام بديد.واللا من خودم تست كردم بدون مشكل كار ميكنه راحت.

نظر

هك و پاك كردم ، خود برنامه را پاك كردم ولي بازم نشد ):

نظر

من همه چي اوكيه يه اهنگ رو دانلود مي زنم ميره تو ليست دانلودم ولي بار دانلودش پور نميشه

نظر

اقا مال من اوكي شد، اگه كسي مشكل داشت، هك و پاك كنه ، برنامه هم حذف كنه ، گوشي را خاموش و روشن منه و برنامه را از اول نصب و بعد هك كنه درست ميشه

نظر

قسمت دانلودش كلا كند هست ! بايد صبور باشيد.شما بايد بزني دانلود و وارد ليست بشه.همين كه وارد بشه يعني حلله.برنامه رو از مولتي تسكينگ نبنديد تا دانلود قطع نشه.
                              بزنيد دانلود و به موزيك هاي ديگه تون گوش كنيد.تا تموم بشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X