اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزاری جدید جهت نصب نرم افزار بدون نیاز جیلبریک با iTools

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نرم افزاری جدید جهت نصب نرم افزار بدون نیاز جیلبریک با iTools

نرم افزار های زیادی برای نصب نرم افزار بدون نیاز به جیلبریک مانند تانگبو ، 25PP و ... آمده اند تا استفاده ما را از محصولات اپل آسان کنند و می توان گفت اگر کسی به شما بگوید که نرم افزار جدیدی که این سرویس را ارائه می دهد آمده است آنگونه که آن اوایل هیجان زده می شدید هیجان زده نمی شدید . اما چیزی که من را برآن کرد که این سرویس را معرفی کنم این است که با سینک آیتونز مشکل ندارد و نصب آن ساده است و نیاز به نصب Certificate ندارد . حتما شما iTools را می شناسید ؛ نرم افزاری قدرتمند جهت مدیریت آیدیوایس از طریق کامپیوتر . به تازگی این شرکت دو نرم افزار دیگر را ارائه نموده یکی iTools برای iOS و دیگری آیتولز 2 . که هر دوی آن ها برای نصب نرم افزار بدون نیاز جیلبریک است .
    تصویر متحرک استفاده از iTools برای iOS :

جهت نصب و استفاده از نرم افزار به دو صورت می توانید عمل کنید :
    1- باز کردن این صفحه در آیدیوایستان و لمس گزینه زیر تا نرم افزار برروی دیوایستان به صورت مستقیم نصب گردد

2- استفاده از لینک های زیر جهت نصب آیتولز 2 برروی کامپیوتر و نصب آیتولز برای iOS توسط آن .
    برای دانلود آیتولز 2 اینجا را کلیک کنید .
    برای دانلود آیتولز برای iOS اینجا کلیک کنید .
    ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 21-07-2014, 03:04 PM

مرسي دوست عزيز
    روي ايپدم نصب كردم ولي زبانش چيني هست!
    ايا راهي براي تغيير به انگليسي هست؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

خير هنوز امكان پذير نيست .

نظر

ممنون دوست عزيز
        فقط اينكه:برنامه هاي قبلي مثل ٢٥pp هم مشكل خاصي با ايتونز نداشتن فقط با ورود به اپ استور قطع ميشدن!!! اينم همينطوره؟
        و اينكه ايا فقط برنامه هايي كه از سرور خودش يا احتمالن ايتونز دانلود شدن رو ميشناسه و اجازه نصب ميده؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام
          میخواستم بدونم کاملاً رایگانه برنامه هاش؟

نظر

خير اين نرم افزار با اپ استور هم مشكلي ندارد ولي در مود سوال دومتان بايد بگويم كه اگر با كامپيوتر فايل IPA را در نزم افزار بريزيد واز آن بخواهيد كه نصب كند مشكلي ندارد ولي اگر با Safari بخواهيد به نرم افزار منتقل كنيد نمي شود . در راجب به سوال دوستمان بايد بگم تا الان من اپليكيشن پولي اي نديدم .
            ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 20-07-2014, 08:28 PM

نظر

دوست عزیزم آقای kambizonline :

ضمن عرض ارادت خدمت شما و تخصصی که از شما در محصولات اپل سراغ دارم، میخواستم بعد از بررسی نرم افزاری که دوست عزیزمون parsanoori01 ارایه دادند و همینطور بررسیهای ویژه ای که در مورد 25pp داشتید، تجربیات و نظرات سازنده شما رو هم در اختیار داشته باشیم.

ضمنا بررسی کنید که آیا برنامه هایی رو که حتما میبایست با جیلبریک بر روی گوشی نصب کرد، میشه به کمک این نرم افزار جدید و بدون جیلبریک بر روی iOS نصب کرد یا همچنان همانند 25PP این امکان وجود نداره...

با سپاس فراوان از همه شما دوستان عزیز

نظر

خير نمي شود نرم افزار هايي را كه براي جيلبريك كرك شده اند را با اين نرم افزار نصب كرد ولي دارم روي نحوه كرك كردن نرم افزار ها توسط آيتولز را بررسي مي كنم تا شايد به نتيجه برسم به شما هم پيشنهاد مي كنم با باز كردن فايل هاي ipa توسط winrar و .... اين كار را انجام بديد كرك كردن ipa كار سختي به نظر نمي آيد .

نظر

در تكميل صحبتهاي پارسا خان بايد بگم نرم افزار اي-تولز به زبان انگليسي هم تو سايت سازنده هستش... من نصبش كردم واقعا فوق العادس، دسترسي هاتون به همه جاي ios بسيار زياد ميشه از جمله ( اس ام اس به همون شكلي كه تو گوشي هست ، نوت ها، كانتكت ، بوك مارك و چيدمان صفحات و حتي ميتونين صفحه گوشيو روي مانيتورتون ببينيد و از اون فيلم يا عكس هم بگيرين)
                  از قابليتهاي خوب ديگه ميتونم به سرعت بالاي نصب نرم افزار ها نسبت به pp و نشون دادن اپ هايي كه با اكانت خودمون دانلود شدن و يا كلا اكانت دربافت كننده هر اپ رو ببينيم...گل سرسبدش هم سازگاري با اپ استور و اينوز هستش

نظر

حتي فكر كنم بتوانيم iTools را براي iOS ترجمه كنيم حتي به فارسي . من دانش آموز هستم و الان تابستانم هست و فكر مي كنم بهترين موقع براي وقت گذاشتن روي اين موضوع و ترجمه اين اپليكيشن هست .
                    ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 21-07-2014, 02:00 PM

نظر

همين الان در پوشه iproj اين برنامه فايل هاي string را نگاه كردم متاسفانه اين برنامه قابل ترجمه نيست چرا كه فايل هاي string اش خالي است .

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط kambizonline نمایش پست ها
                        در تكميل صحبتهاي پارسا خان بايد بگم نرم افزار اي-تولز به زبان انگليسي هم تو سايت سازنده هستش... من نصبش كردم واقعا فوق العادس، دسترسي هاتون به همه جاي ios بسيار زياد ميشه از جمله ( اس ام اس به همون شكلي كه تو گوشي هست ، نوت ها، كانتكت ، بوك مارك و چيدمان صفحات و حتي ميتونين صفحه گوشيو روي مانيتورتون ببينيد و از اون فيلم يا عكس هم بگيرين)
                        از قابليتهاي خوب ديگه ميتونم به سرعت بالاي نصب نرم افزار ها نسبت به pp و نشون دادن اپ هايي كه با اكانت خودمون دانلود شدن و يا كلا اكانت دربافت كننده هر اپ رو ببينيم...گل سرسبدش هم سازگاري با اپ استور و اينوز هستش

دوست خوبم من یه سرچ کوچیک کردم چیزی پیدا نکردم
                        منظورم این نسخه از آیتولزه که انگلیسی نداره میشه اونی که شما میگید نصب کردید رو برای همه در همین تاپیک قرار بدین
                        هم نسخه ویندوز و مک (درصورت وجود) هم نسخه موبایلی
                        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
                          دوست خوبم من یه سرچ کوچیک کردم چیزی پیدا نکردم
                          منظورم این نسخه از آیتولزه که انگلیسی نداره میشه اونی که شما میگید نصب کردید رو برای همه در همین تاپیک قرار بدین
                          هم نسخه ویندوز و مک (درصورت وجود) هم نسخه موبایلی
                          ممنون
                          بله حتمن...چرا که نه
                          فقط میدونم واسه مک نیست...

در ضمن این برنامه به 4 زبون هستش احتمالن پارسا جان شما میتونی روش کار کنی

نظر

نظر

نرم افزاری جدید جهت نصب نرم افزار بدون نیاز جیلبریک با iTools

چشم روش كار مي كنم ولي اين نسخه آيتولز كه خيلي وقته معرفي شده و خبر داغ تازه اي نيست خودم خيلي وقته دارمش و استفاده ازش راضيم .

Sent from my iPad using Tapatalk
                              ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 22-07-2014, 10:07 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X