اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرم افزاری جدید جهت نصب نرم افزار بدون نیاز جیلبریک با iTools

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط parsanoori01 نمایش پست ها
    چشم روش كار مي كنم ولي اين نسخه آيتولز كه خيلي وقته معرفي شده و خبر داغ تازه اي نيست خودم خيلي وقته دارمش و استفاده ازش راضيم .

Sent from my iPad using Tapatalk
    اره پارسا جان متوجه شدم...باید توضیح کامل میدادم ببخشید
    آخه این اخرین ورژن لاتین هست (1.8.4.2) که برای 7.1.1 iTunes 11.2.0 - iOS ریلیز شده
    ولی ورژن شما (2.1.0) که فقط به زبون شیرین چینی اومده...به هر حال دستت درد نکنه

در ضمن من دوتاشون رو نصب کردم هر چی گشتم تغییر خاصی ندیدم...شما بررسی نکردی ببینی چه چیز تازه ای اضافه شده؟

نظر

نرم افزاری جدید جهت نصب نرم افزار بدون نیاز جیلبریک با iTools

استفاده از ايرپلي , شارژ كردن آيديوايس , استفاده از ديوايس به عنوان فلش مموري , ssh و .....
      به هر حال تغييرات بسيار نبوده و تنها چيزي كه به چشمم خورد استفاده از ايرپلي بود كه بدون QuickTime هيچ است .

ویرایش توسط parsanoori01 : https://i-phone.ir/forums/member/143165-parsanoori01 در ساعت 25-07-2014, 04:13 PM

نظر

دوستان, لطفا بفرمایید که اگر با این روش برنامه نصب کنیم آیا سینک آیتونز را از دست میدیم یا نه؟ (مثل تانگبو و 25pp)

نظر

نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
          دوستان, لطفا بفرمایید که اگر با این روش برنامه نصب کنیم آیا سینک آیتونز را از دست میدیم یا نه؟ (مثل تانگبو و 25pp)
          پست اول نوشته شده،
          سینک رو از دست نخواهید داد

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
            پست اول نوشته شده،
            سینک رو از دست نخواهید داد
            ممنون دوست عزیز. چن تا سوال داشتم
            1) پس با این حساب میشه هر برنامه ای رو با داشتن فایل نصبش ریخت دیگه؟
            2) راستی ورژن iOS من 7.1.2 هست.الان این ورژن آی تولز با iOS من سازگاری داره یا خیر؟
            3) یه چیز دیگه اینکه تو سایت آیتولز رفتم دیدم که ورژن 3 آیتولز هم اومده..میخاستم ببینم که شما اون رو تست نکردین؟
            4) آیا بهتر نیست اونو نصب کنیم یا همین بهتره فعلا؟
            باز هم سپاسگذارم

نظر

1- بله
              2- بله
              3 و 4- معمولا آخرین ورژن بهتره.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

من ورژن 2.8 مخصوص iOS رو روی آیفونم نصب کردم. همچنین ورژن 3.0.5.9 رو برای کامپیوتر گرفتم و نصب کردم.
                زبون هردوش چینیه ولی از اونی که 2.8 هست یه چیزایی سر در میارم و فکر کنم بتونم باش کار کنم.
                ولی ورژن 3 مخصوص به کامپیوتر هیچی ازش سر نیاوردم..لطفا اگه راهنمای منوهای ورژن 3 کامپیوتر رو اگه دارید بزارید. البته اگر راهنمای ورژن 2.8 مخصوص iOS رو هم دارید که چه بهتر.
                دست شما درد نکنه
                ویرایش توسط mostafad : https://i-phone.ir/forums/member/37964-mostafad در ساعت 20-08-2014, 08:16 PM

نظر

چشم سعي مي كنم اين راهنما را درست كنم .

نظر

من از روی ورژن 2.8 که روی گوشیم نصب شده, نمیتونم برنامه ها پولی رو نصب کنم..چون وقتی مثلا میرم رو یه برنامه و اون دکمه مخصوص نصب رو میزنم, میره به AppStroe و اون برنامه رو اونجا نشون میده که باید خریده بشه.
                    لطفا بگید چیکار باید کنم..
                    ممنون

نظر

برخي نرم افزار ها كه در اين سرويس موجود نيستند اگر دكمه نصبشان را لمس كنيد اين اتفاق برايشان مي افتد .

نظر

نوشته اصلی توسط parsanoori01 نمایش پست ها
                        برخي نرم افزار ها كه در اين سرويس موجود نيستند اگر دكمه نصبشان را لمس كنيد اين اتفاق برايشان مي افتد .

آخرین ورژن Sygic iran رو از کدوم برنامه میشه مجانی نصب کرد, طوری که سینک آیتونز از بین نره؟
                        چون توی این که اصلا نبود, توی Vshare هم ورژن قدیمیش هست, برنامه های دیگه هم یا قدیمی هست یا اینکه مشکل سینک نشدن دارند.
                        لطفا اگه میدونید بگید..مرسی

نظر

من خودم از Tongbu استفاده می کنم مشکلی هم با آن ندارم و نمیدانم بروز شده است یا نه !
                          خیلی عذر می خوام اطلاعاتم کافی نیست .

نظر

آیتونز

ممنون از شما دوست گرامی
                            ان تاپیک شما خیلی در رفع مشکل من کارساز بود
                            موفق باشید

نظر

سلام.همونطور که میدونید ورژن های قبلی itools رایگان بوده اما آخرین ورژن آن پولی شده و نزدیک 20 دلار است.وقتی با ورژن های قبلی میخوام کانکت کنم آیپدم رو،ورژن 10 از itunes رو میخواد و وقتی ورژن 10 رو نصب میکنم دیگه firmware 8 از آیپد رو نمیخونه و کانکشن برقرار نیست و نمیشه با itools کار کرد.این ورژن آخر itools هم اجازه دسترسی به فایل ها رو نمیده.
                              دوستان عریر،شما واسه دسترسی به فایل های app هاتون در دستگاهی که جیلبرک نیست از چی استفاده میکنید؟خواهش میکنم به من هم معرفی کنید و لینک دانلود بدید.خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

نظر

سلام
                                آیفون 6 با ورژن 8.3 دارم که جیلبریک نیست
                                توی سایتا و اینجا خوندم که میشه برنامه ها رو توسط کامپیوتر دانلود کرد و بعد روی آیفون نصب کرد
                                من با دوتا نرم افزار تست کردم که هر دو خطا داد
                                itools و tongbu
                                دلیلش چی میتونه باشه؟

و

ویرایش توسط vmollz : https://i-phone.ir/forums/member/94958-vmollz در ساعت 18-06-2015, 07:46 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X