اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود بازی Batman Arkham City GOTY برای مک با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود بازی Batman Arkham City GOTY برای مک با لینک مستقیم

اکثرا با سری فیلم و بازی های بتمن آشنایی دارید، یکی از بهترین بازی ها در سبک اکشن که دارای گرافیک فوق العاده و صحنه های هیجانی بسیاری میباشد.

در این تاپیک بازی "Batman Arkham City GOTY" را دریافت خواهید کرد و بزودی نسخه "Batman Arkham Asylum" نیز قرار خواهد گرفت.

قیمت این بازی در استور آمریکا ۲۹.۹۹ دلار میباشد و با حجم ۱۱.۵ گیگ قابل دسترس است. اما بدون در نظر گرفتن قیمت،‌ دریافت این حجم فایل از مک اپ استور فطعا برای کاربرای ایرانی سخت خواهد بود به همین دلیل تصمیم گرفته شد نسخه کامل این بازی را به صورت کرک شده با لینک مستقیم در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

حداقل سیستم مورد نیاز:

• پردازده: 2.0GHz
    • رم: 4GB
    • گرافیک: 256MB
    • فضای هارد: 16GB

این بازی با کارت گرافیک هایی که در ذیل ذکر شده است سازگاری ندارد:

- ATI X1xxx series, ATI HD2xxx series, NVIDIA 9400, NVIDIA 7xxx series, NVIDIA 8xxx series, NVIDIA 320M, Intel HD3000 و Intel GMA series

این بازی در سال ۲۰۱۳ بهترین بازی موجود در مک اپ استور برای این پلتفرم شد.

این بازی را با حجم ۱۱.۵ گیگ در ۳ پارت به صورت مستقیم میتوانید از طریق لینک های زیر دریافت و نصب کنید. کرک آن نیز در فایل پیوست شده است.

من real boxing گرفتم با me 864 کم میاره و باید بذارم رو low ;i که لگ نداشته باشم
    این بازی که دیگه خدای گرافیکه چجوری نوشتید با این مشخصات !
    یعنی با me864 میتونم راحت بازی کنم ؟
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط HadiMSC نمایش پست ها
      من real boxing گرفتم با me 864 کم میاره و باید بذارم رو low ;i که لگ نداشته باشم
      این بازی که دیگه خدای گرافیکه چجوری نوشتید با این مشخصات !
      یعنی با me864 میتونم راحت بازی کنم ؟
      ممنون
      "ما" ننوشتيم، "سازنده بازى" نوشته! منظور هم اينه كه اجرا ميشه!

نظر

صبر کنید ..
      X