اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلی جدی در icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلی جدی در icloud

سلام دوستان خسته نباشید
    من اپل ای دیم رو فروختم و بعد از تغییر رمز توسط شخص اپل ای دی من از کار افتاد و منم خارج شدم
    اپل ای دی جدید ساختم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ای کلود جدید بسازم و میگه حتما باید پسورد ایمیل قبلیت باشه میخوام حذفش کنم بازم میکه پسورد بده
    یکی راهنمایی کنه چیکار کنم واسه ساختن یه آی کلود جدید
    و یه چیز دیگه رو اون اپل ای دیم قسمت عکس ها شِر شده بود و آن بود ایا بعد از فعال کردن آی کلود من عکس هام انتقال پیدا میکنه رو گوشی طرف؟

نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    من اپل ای دیم رو فروختم و بعد از تغییر رمز توسط شخص اپل ای دی من از کار افتاد و منم خارج شدم
    اپل ای دی جدید ساختم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ای کلود جدید بسازم و میگه حتما باید پسورد ایمیل قبلیت باشه میخوام حذفش کنم بازم میکه پسورد بده
    یکی راهنمایی کنه چیکار کنم واسه ساختن یه آی کلود جدید
    و یه چیز دیگه رو اون اپل ای دیم قسمت عکس ها شِر شده بود و آن بود ایا بعد از فعال کردن آی کلود من عکس هام انتقال پیدا میکنه رو گوشی طرف؟
    من فکر میکنم مشکل شما رو بدونم اگه میشه یه اسکرین شات بدید هنگامی که میخواید تو ایکلود ساین این شید
    خیر این اپل ایدی و ایکلود با اون اپل ایدی و ایکلود جدا هست
    شما اگه داخل اپل ایدی جدید عکس اپلود کنید هیچ ربطی به اون اپل ایدی نداره و کسی چز شما نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      من فکر میکنم مشکل شما رو بدونم اگه میشه یه اسکرین شات بدید هنگامی که میخواید تو ایکلود ساین این شید
      خیر این اپل ایدی و ایکلود با اون اپل ایدی و ایکلود جدا هست
      شما اگه داخل اپل ایدی جدید عکس اپلود کنید هیچ ربطی به اون اپل ایدی نداره و کسی چز شما نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه

هر جا میرم میزنه پسورد بده منم پسورد رو ندارم دیگه تغییر پیدا کرده
      نه منظورم الان میتون عکس هایی که یه زمانی تو ای کلود من ذخیره میشد شماره هام رو داشته باشه دیگه؟ چون الان اپل ایدیم دستشه!!

نظر

اگر توی iCloud فعال کرده باشید که sync بشه عکسها شماره ها نوت ها ، بله همش میره توی گوشیش! مشکلتون را بهش بگید که نیاز دارید برای ۵ دقیقه برای رفع همین مشکل(مثلا بگید میخواید Resotre کنید و ID قبلی را ۱۰۰٪‌میخواد) و سریع برید و delete کنید هرچی توی iCloud هست!

البته باز میگم اگر فعال بوده باشه!
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
          اگر توی iCloud فعال کرده باشید که sync بشه عکسها شماره ها نوت ها ، بله همش میره توی گوشیش! مشکلتون را بهش بگید که نیاز دارید برای ۵ دقیقه برای رفع همین مشکل(مثلا بگید میخواید Resotre کنید و ID قبلی را ۱۰۰٪‌میخواد) و سریع برید و delete کنید هرچی توی iCloud هست! البته باز میگم اگر فعال بوده باشه!
          من الان میخوام گوشیم رو فرمت کنم پسورد اپل ای دی قبلیم رو میخواد که ندارم چیکار کنم حالا؟

نظر

من الان میخوام گوشیم رو فرمت کنم پسورد اپل ای دی قبلیم رو میخواد که ندارم چیکار کنم حالا؟
            شما اگر جواب سوالهای امنیتی و یا ایمیل دوم داشته باشید می تونید از لینک زیر پسووردتون را ریست کنید و در غیر این صورت باید با ساپورت اپل تماس بگیرید.
            https://iforgot.apple.com/

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
              شما اگر جواب سوالهای امنیتی و یا ایمیل دوم داشته باشید می تونید از لینک زیر پسووردتون را ریست کنید و در غیر این صورت باید با ساپورت اپل تماس بگیرید.
              https://iforgot.apple.com/

نه رفیق من اپل آی دیم رو 1.5 میلیون به خاطر بازی فروختم بعد الان طرف رفته حالا میخوام گوشیم رو کامل فرمت کنم کارخونه ولی وقتی میرم توی تنظیمات پسورد اپل ای دی قبلی رو میخوام که من دادم رفته حالا چطور فرمت کنم که گوشی صفر شه؟

نظر

نه رفیق من اپل آی دیم رو 1.5 میلیون به خاطر بازی فروختم بعد الان طرف رفته حالا میخوام گوشیم رو کامل فرمت کنم کارخونه ولی وقتی میرم توی تنظیمات پسورد اپل ای دی قبلی رو میخوام که من دادم رفته حالا چطور فرمت کنم که گوشی صفر شه؟
                اگر پسوورد را نداشته باشید بعد از ریستور دیگه گوشی بالا نمیاد. شما فقط می توانید پسوورد را از صاحب جدید Apple ID بگیرید و از قسمت iCloud حذف کنید.

نظر

اگر پسوورد را نداشته باشید بعد از ریستور دیگه گوشی بالا نمیاد. شما فقط می توانید پسوورد را از صاحب جدید Apple ID بگیرید و از قسمت iCloud حذف کنید.

اوه اوه خوب شد گفتی
                  فک کن ریستور میکردم بعد گوشی بالا نمیومد
                  برم ببینم کجا پسورد رو گیر میتونم بیارم!!
                  ولی فک کنم بشه از یه طریقی ها؟
                  مثلا فریمور 7.1.1 رو دانلود کنم گوشی رو آپ کنم!! فرمت میشه دیگه؟!
                  یه اکانت جدید آیکلود میسازم به یه اپل ای دی دیگه!
                  نمیشه؟!

نظر

شما اگر تمام اطلاعات مربوط به اکانت خودتون از قبیل : تاریخ تولد ، سئوالات امنیتی و جوابهای آنها و همچنین ایمیل ریکاوری ( البته درصورتی که قبلا معرفی کرده باشید )
                    را به شخص خریدار تحویل دادید و ایشون هم آنها را تغییر داده باشه ، دیگه کاری از دست شما برنمیاد مگر اینکه ایشون رو پیدا کنید و با کمک ایشون مشکلتون حل کنید.
                    اگر هم فقط پسورد رو تحویل دادید ولی سایر اطلاعات رو خودتون دارید میتونید به راحتی پسورد رو ریست کنید و مشکلتون رو حل کنید. در اینصورت شاید مالک اپل آیدی به شما مراجعه کنه...!

نظر

اوه اوه خوب شد گفتی
                      فک کن ریستور میکردم بعد گوشی بالا نمیومد
                      برم ببینم کجا پسورد رو گیر میتونم بیارم!!
                      ولی فک کنم بشه از یه طریقی ها؟
                      مثلا فریمور 7.1.1 رو دانلود کنم گوشی رو آپ کنم!! فرمت میشه دیگه؟!
                      یه اکانت جدید آیکلود میسازم به یه اپل ای دی دیگه!
                      نمیشه؟!
                      ورژن 7.1.1 خیلی وقت هست که بسته شده است و به فقط به آخرین ورژن 7.1.2 می شود ریستور کرد.
                      تا پسوورد iCloud را نداشته باشید اجازه حذف Apple ID قبلی را نمی دهد.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        شما اگر تمام اطلاعات مربوط به اکانت خودتون از قبیل : تاریخ تولد ، سئوالات امنیتی و جوابهای آنها و همچنین ایمیل ریکاوری ( البته درصورتی که قبلا معرفی کرده باشید )
                        را به شخص خریدار تحویل دادید و ایشون هم آنها را تغییر داده باشه ، دیگه کاری از دست شما برنمیاد مگر اینکه ایشون رو پیدا کنید و با کمک ایشون مشکلتون حل کنید.
                        اگر هم فقط پسورد رو تحویل دادید ولی سایر اطلاعات رو خودتون دارید میتونید به راحتی پسورد رو ریست کنید و مشکلتون رو حل کنید. در اینصورت شاید مالک اپل آیدی به شما مراجعه کنه...!
                        یعنی واقعا اگه یه نفر اپل آی دیش گم بشه یا کلا دزدیده بشه گوشیش رو باید بندازه کنار دیگه؟

نظر

یعنی واقعا اگه یه نفر اپل آی دیش گم بشه یا کلا دزدیده بشه گوشیش رو باید بندازه کنار دیگه؟
                          بله ، و این طرح در ios 7 اضافه شده است که خیلی از دوستانی که گوشی دست دوم خرید کردند یا رمز اپل آیدی ندارند دیگر گوشی قابل استفاده نمی باشد.

نظر

البته برای فراموشی ( گم شدن اطلاعات شخصی ) شما میتونید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید و به راحتی کلمه عبور رو ریست کنید و توجه داشته باشید که اینکار فقط باید بوسیله خودتون انجام بشه ، چون اینطوری که دوستان در انجمن گفتند یک کد روی دیوایس شما از طرف پشتیبانی اپل ارسال میشه و شما باید اون کد رو برای آنها بخوانید.
                            در مورد هک شدن یا همان دزدیده شدن کلمه عبور اپل آیدی ( البته فقط کلمه عبور نه تمام اطلاعات مربوط به اپل آیدی ) به نظر من زیاد جای نگرانی نیست و شخص خیلی راحت میتونه با دیگر اطلاعات مربوط به اپل آیدی ( تاریخ تولد ، جواب سئوالات امنیتی ، ایمیل ریکاوری ) کلمه عبور رو ریست کنه.

نظر

بله ، و این طرح در ios 7 اضافه شده است که خیلی از دوستانی که گوشی دست دوم خرید کردند یا رمز اپل آیدی ندارند دیگر گوشی قابل استفاده نمی باشد.

هیچ راهی نداره؟
                              از طریق آیتونز فرمت فکتوری کامل که همه چیز پاک بشه اینجوری که خیلی ظلمه
                              اگه باید یه راهی واسه همچین مواقعی بذارن

نظر

صبر کنید ..
                              X