اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلی جدی در icloud

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط pishro0o0o نمایش پست ها

هیچ راهی نداره؟
    از طریق آیتونز فرمت فکتوری کامل که همه چیز پاک بشه اینجوری که خیلی ظلمه
    اگه باید یه راهی واسه همچین مواقعی بذارن
    متأسفانه هیچ راهی به غیر از پیدا کردن پسوورد نمی باشد. وقتی شما از طریق آیتونز ریستور کنید دیگه گوشی بدون داشتن پسوورد اپل آیدی غیر قابل استفاده می باشد.

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      متأسفانه هیچ راهی به غیر از پیدا کردن پسوورد نمی باشد. وقتی شما از طریق آیتونز ریستور کنید دیگه گوشی بدون داشتن پسوورد اپل آیدی غیر قابل استفاده می باشد.

میشه سوال های امنیتی هم تغییر داد؟!
      یعنی من الان اپل ای دی رو به طرف فروختم سوال های امنیتی رو دارم از طریق اونا اگه تغییر نداده باشه میتونم پسورد رو به دست بیارم؟!
      این نکته هم بگم ایمیلی که باهاش اپل ای دی ساختم بلاک شده و دیگه در دسترس نیست!!

نظر

میشه سوال های امنیتی هم تغییر داد؟!
        یعنی من الان اپل ای دی رو به طرف فروختم سوال های امنیتی رو دارم از طریق اونا اگه تغییر نداده باشه میتونم پسورد رو به دست بیارم؟!
        این نکته هم بگم ایمیلی که باهاش اپل ای دی ساختم بلاک شده و دیگه در دسترس نیست!!
        بله ، اگر سوالهای امنیتی را با جوابش بزنید می تونید پسوورد را ریست کنید البته اگر تغییر نداده باشد. به لینک زیر بروید و سوالها را جواب دهید.
        https://iforgot.apple.com

نظر

بله ، اگر سوالهای امنیتی را با جوابش بزنید می تونید پسوورد را ریست کنید البته اگر تغییر نداده باشد. به لینک زیر بروید و سوالها را جواب دهید.
          https://iforgot.apple.com

یارو این کارست تایخ تولد رو عوض کرده
          اپل ای دی جدید وارد کردم تو گوشی
          بعد الان مشکل من خیلی جدیه؟!
          من فقط میخواستم ای کلودم رو پاک کنم حالا که پسورد رو ندارم پاکش نمیکنم بیخیالش بذار دستش بمونه اون فقط واسه بازی میخواستش!
          یه اکانت ایکلود جدید میسازم!
          مشکلی نداره؟!

نظر

یارو این کارست تایخ تولد رو عوض کرده
            اپل ای دی جدید وارد کردم تو گوشی
            بعد الان مشکل من خیلی جدیه؟!
            من فقط میخواستم ای کلودم رو پاک کنم حالا که پسورد رو ندارم پاکش نمیکنم بیخیالش بذار دستش بمونه اون فقط واسه بازی میخواستش!
            یه اکانت ایکلود جدید میسازم!
            مشکلی نداره؟!
            داداش امکان دسترسی به صاحب Apple ID نداری بهش بگی چند دقیقه برای off کردن iCloud بهت pass را بدهد

شما تا پسورد قبلی را نزنید به هیچ عنوان اجازه ورود Apple ID جدید برای iCloud نمی دهد!

نظر

داداش امکان دسترسی به صاحب Apple ID نداری بهش بگی چند دقیقه برای off کردن iCloud بهت pass را بدهد

شما تا پسورد قبلی را نزنید به هیچ عنوان اجازه ورود Apple ID جدید برای iCloud نمی دهد!

دارم بهشم پیام میدم!
              اما درست جواب نمیده چون اکانت رو فروختم فکر میکنه اگه پسورد رو بده بهم تغییرش میدم و سرش کلاه میذارم!
              فک کنم با این اوصاف گوشی رو بفروشم بهتره!
              نه میتونم فرمتش کنم نه میتونم ای کلود جدید بسازم

نظر

دارم بهشم پیام میدم!
                اما درست جواب نمیده چون اکانت رو فروختم فکر میکنه اگه پسورد رو بده بهم تغییرش میدم و سرش کلاه میذارم!
                فک کنم با این اوصاف گوشی رو بفروشم بهتره!
                نه میتونم فرمتش کنم نه میتونم ای کلود جدید بسازم
                با این اوصاف فک نکنم کسی گوشی که iCloud را on کرده باشند بخرند.
                شما تلاش تون کنید برای گرفتن pass انشاالله حل می شود و به فروش نمی رسد

نظر

اقا ميگم من بخرام گوشيمو بفروشم بهترين كار اينه كه يه اپل ايدي جديد بسازم و گوشي رو ريستور كنم با اپل ايدي جديد و بعدش اين ايميل و اپل ايدي جديد رو بدم به طرف
                  چون تو اپل ايدي خودم كه رو گوشي هستش كلي اطلاعات رو ايكلود ذخيره كردم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                    اقا ميگم من بخرام گوشيمو بفروشم بهترين كار اينه كه يه اپل ايدي جديد بسازم و گوشي رو ريستور كنم با اپل ايدي جديد و بعدش اين ايميل و اپل ايدي جديد رو بدم به طرف
                    چون تو اپل ايدي خودم كه رو گوشي هستش كلي اطلاعات رو ايكلود ذخيره كردم
                    Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
                    Apple ID شخصی است و برای خود شما است. برای فروش باید iCloud غیر فعال کرده و ریستور کنید. نیازی هم نیست Apple ID جدید بسازید، خود خریدار با توجه به نیاز و مشخصات شخصی خود خواهد ساخت.

نظر

اين جمله رو در گوگل بنوىسىد كامل جواب سوالتون مىاد
                      How to change my email in icloud

البته كار سختي ولي مىتونىد انجام بدىد.

نظر

سلام دوستان خسته نباشید
                        من اپل ای دیم رو فروختم و بعد از تغییر رمز توسط شخص اپل ای دی من از کار افتاد و منم خارج شدم
                        اپل ای دی جدید ساختم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ای کلود جدید بسازم و میگه حتما باید پسورد ایمیل قبلیت باشه میخوام حذفش کنم بازم میکه پسورد بده
                        یکی راهنمایی کنه چیکار کنم واسه ساختن یه آی کلود جدید
                        و یه چیز دیگه رو اون اپل ای دیم قسمت عکس ها شِر شده بود و آن بود ایا بعد از فعال کردن آی کلود من عکس هام انتقال پیدا میکنه رو گوشی طرف؟
                        برای رستور کردن و حذف اپل آیدی و نخواستن رمز، هیچ نیازی به داشتن رمز اپل آیدی ندارید
                        فقط به اون دوستتون بگید بره از سایت icloud قسمت find my iPhone و گوشی شما رو انتخاب کنه و Remove from Account کنه

این هم سایتش icloud.com

نظر

اقا من بازم به مشکل برخوردم بعد از اینکه پسورد رو از شخص گرفتم و اکانت رو دلیت کردم
                          امروز ریستور کردم بعد از ریستور گفت میخوای برنامه هات برگردن منم اوکی کردم برنامه هام و عکسام برگشتن ولی بازم ای کلود برگشته
                          حالا چیکار کنم!
                          بک آپ ای کلود بوده
                          با ایمیل قبلی که دستم نیست دیگه!!

نظر

دوستان کسی هست پاسخ بده به من
                            من یه اکانت ای کلود داشتم که وفتی اپل ای دیم رو دادم به کسی اون پسورد و ایمیل رو عوض کرده ولی بعد از چند روز تونستم پسوردش رو بگیرم و ای کلود رو پاک کنم
                            چند وقت پیش ریستور کردم و وقتی به ایتونز وصل شدم گفت یه بک اپ از اکلودت هست میخوای انجام بدی؟
                            زدم بک اپ گرفت حالا ای کلد تو گوشیم باز فعال شده و اون شخصی هم که اپل آی دی پیشش بود بهم هم اپل ای دی رو داده هم پسوردش رو
                            اما هر کاری میکنم حذف نمیشه ای کلود!
                            خودم فک میکنم که چون بک آپ بوده پسورد زمان بک اپ رو میخواد یه همچین چیزی!
                            اما پسورد های قبلی رو چطور بدست بیارم؟!
                            یکی راهنمایی میتونه کنه؟

نظر

سلام
                              منم دقیقا همین مشکل رو دارم ، کارت اپل ایدی خریدم و حالا پسووردش عوض شده و هیچ ایمیل و اطلاعاتی هم ندارم ، ایا میشه ایکلود رو غیر فعال کرد ، با اپل هم دارم مکاتبه میکنم ، میگن زنگ بزن و از ایران نمیشه زنگ زد ، دوستان اگه راهی هست کمک کنید

نظر

با برنامه اسکایپ رایگان تماس بگیرید و اونها هم از شما نمی پرسن از کجا زنگ میزنی

نظر

صبر کنید ..
                                X