اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد خرید لب تاپ جهت برنامه نویسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد خرید لب تاپ جهت برنامه نویسی

سلام دوستان
    من قصد دارم لب تاپ بگیرم و حدود 5 میلیون براش کنار گذاشتم!
    کاره تخصصی من طراحی سایت و گرافیک و برنامه نویسی هست.
    چون لب تاپ رو برای نشون داده کارهام به مشتری ها هم استفاده می کنم ، می خوام برند اپل یا سونی باشه!
    متاسفانه سونی که دیگه لب تاپ نمی زنه و همه لب تاپ هاش سری قدیم هست! برای همین می خوام اپل بگیرم اما تردید دارم!
    تردیدم بخاطر اینه که نتونم کارهایی که لازم دارم رو باهاش انجام بدم!
    مثلا اینطور که شنیدم فارسی نویسی تو برنامه ها هنوز هم مشکل داره! یا اینکه برنامه Visual Studio برای مک نیست!
    حالا با این تفاسیر به نظرتون خرید لب تاپ مک برای من پیشنهاد می شه یا نه !؟

بله متاسفانه visual studio برای مک نیست. فارسی هم توی مک ... نه اونطور که باید نیست.

۱. اینکه کدنویسی شما تحت چه زبانی هست و از چه نرم افزارهایی باید استفاده کنید مهم هست
    ۲. برای طراحی سایت مشکلی نخواهید داشت٬ حتی میتونم بگم با مک راحت تر هم کار میکنید
    ۳. گرافیک هم فکر میکنم نرم افزارهای معروف گرافیکی همشون مک ساپورت هستند٬ مگه اینکه اپلیکیشن خاصی مدنظرتون باشه

به نظرم کل نرم افزارهایی که همیشه ازشون استفاده میکنید رو لیست کنید٬ یا خودتون بگردید ببینید چند درصدشون با مک هماهنگ هستند٬ اینطوری بهتر میشه تصمیم گرفت. مثلا اگه فقط مشکل visual studio باشه٬ خب با پارالل کردن یا حتی بوت کردن ویندوز میتونید باز هم مک داشته باشید.

نظر

سلام
      بنظر من مکبوک رتینا بگیرید یا اگر نیاز به جابجایی ندارید پس iMac.
      دلیل هم سادست!شما هم مکینتاش دارید و هم ویندوز! بنابراین خیلی ایده هایی میتونین بگیرین از هرکدوم و اینکه شاید یه روز خواستین برا مک برنامه بسازید!

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
        بله متاسفانه visual studio برای مک نیست. فارسی هم توی مک ... نه اونطور که باید نیست.

۱. اینکه کدنویسی شما تحت چه زبانی هست و از چه نرم افزارهایی باید استفاده کنید مهم هست
        ۲. برای طراحی سایت مشکلی نخواهید داشت٬ حتی میتونم بگم با مک راحت تر هم کار میکنید
        ۳. گرافیک هم فکر میکنم نرم افزارهای معروف گرافیکی همشون مک ساپورت هستند٬ مگه اینکه اپلیکیشن خاصی مدنظرتون باشه

به نظرم کل نرم افزارهایی که همیشه ازشون استفاده میکنید رو لیست کنید٬ یا خودتون بگردید ببینید چند درصدشون با مک هماهنگ هستند٬ اینطوری بهتر میشه تصمیم گرفت. مثلا اگه فقط مشکل visual studio باشه٬ خب با پارالل کردن یا حتی بوت کردن ویندوز میتونید باز هم مک داشته باشید.
        نوشته اصلی توسط nima74 نمایش پست ها
        سلام
        بنظر من مکبوک رتینا بگیرید یا اگر نیاز به جابجایی ندارید پس iMac.
        دلیل هم سادست!شما هم مکینتاش دارید و هم ویندوز! بنابراین خیلی ایده هایی میتونین بگیرین از هرکدوم و اینکه شاید یه روز خواستین برا مک برنامه بسازید!
        مرسی دوستان عزیز.
        من بیشتر برنامه نویسی تحت وب انچام می دم مثل php و امثالش و با نرم افزار های گرافیکی مثل photoshop و corel هم کار می کنم.
        فارسی نوشتن تو برنامه های گرافیکی با نرم افزار کمکی قابل حله !؟
        این پارالل که گفتید به چه صورت هست ؟ مثل vmware هست که ماشین مجازی می سازه !؟ سیستم کند نمی شه !؟
        یکی از دوستان ویندوز ریخته بود در کنار مک ، راست کلیکش کار نمی کرد!!
        راستی!
        کارت گرافیکشون که Iris هست کم نمیاره !؟ تو ویندوز چطور !؟

کدوم مدل رو تا 5 میلیون پیشنهاد می کنید !؟
        و اینکه الان برای خرید اقدام کنم یا اینکه اپه سری جدیدش قراره به زودی بیاد ، اون موقع بگیرم !؟

با تشکر فراوان.

نظر

نوشته اصلی توسط AmirKypr نمایش پست ها
          مرسی دوستان عزیز.
          من بیشتر برنامه نویسی تحت وب انچام می دم مثل php و امثالش و با نرم افزار های گرافیکی مثل photoshop و corel هم کار می کنم.
          فارسی نوشتن تو برنامه های گرافیکی با نرم افزار کمکی قابل حله !؟
          این پارالل که گفتید به چه صورت هست ؟ مثل vmware هست که ماشین مجازی می سازه !؟ سیستم کند نمی شه !؟
          یکی از دوستان ویندوز ریخته بود در کنار مک ، راست کلیکش کار نمی کرد!!
          راستی!
          کارت گرافیکشون که Iris هست کم نمیاره !؟ تو ویندوز چطور !؟

کدوم مدل رو تا 5 میلیون پیشنهاد می کنید !؟
          و اینکه الان برای خرید اقدام کنم یا اینکه اپه سری جدیدش قراره به زودی بیاد ، اون موقع بگیرم !؟

با تشکر فراوان.
          از نظر من تو برنامه نویسی تحت وب مک بهترین هست و همیچنین کارای گرافیکی
          فارسی نویسی هم مشکلی نداره(تو فتوشاپ هم نداره) جز بعضی از برنامه ها که اونا هم تا حدودی قابل برطرف کردن هست
          پارالل هم بلله مجازی هست و نه سرعت رو پایین نمیاره مخصوصا که شما میخواید رتینا تهیه کنید
          راست کلیک هم داخل ویندوز کار میکنه.
          خیر کم نمیاره.
          تا 5میلیون هم 865 هست که چهار میلیون و 600 تومان هست
          و 866 که پنج میلیون و 500 هست (اینا 2تا 13 اینچ بودن)
          اما اگه 15 اینچ میخوای زیر پنج میلیون و900 نداره
          فعلا که بحثی وجود نداره سر اومدن مدل جدید ولی اینو همیشه به یاد داشته باشید سیستمی که میگیرید طبق نیاز خودتون باشه نه اینکه واسه مدل جدید واستید!
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

به صحبت های دوستان اضافه کنم که corel draw ورژن مک نداره
            البته قطعا کارتون با illustrator راه میفته

Sent from the Orbit
            ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 13-07-2014, 03:32 AM

نظر

صبر کنید ..
            X