اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پاک نشدن یه فایل از روی مک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پاک نشدن یه فایل از روی مک

سلام .

اول اینکه من clean my mac اورجینال خریدم . یه مشکلی که هست اینه که فایلهایی که نیاز دارم ولی خیلی وقته بهشون سر نمیزنم رو پاک میکنه . مثلا یه دفتر خاطرات با یه دفتر اختراعاتم رو گذاشته بودم اونجا خیلی وقت بود بهش سر نزده بودم . اسکن کرده پاک کرده . این یکی که اول چیکار کنم این اتفاق نیفته ؟

دوم این که من سیسکو نصب کردم و به دلایلی پاکش کردم . حالا دوباره میخوام یه سیسکو بریزم میگه نمیشه قبلا ریختی رو سیستم . میگردم ببینم کجا ریختم که هیچی پیدا نمیکنه . اینم شکل ارورش . لطفا کمک کنین
    مک هلپ.jpg

نوشته اصلی توسط hasan.pouriman نمایش پست ها
    سلام .

اول اینکه من clean my mac اورجینال خریدم . یه مشکلی که هست اینه که فایلهایی که نیاز دارم ولی خیلی وقته بهشون سر نمیزنم رو پاک میکنه . مثلا یه دفتر خاطرات با یه دفتر اختراعاتم رو گذاشته بودم اونجا خیلی وقت بود بهش سر نزده بودم . اسکن کرده پاک کرده . این یکی که اول چیکار کنم این اتفاق نیفته ؟

دوم این که من سیسکو نصب کردم و به دلایلی پاکش کردم . حالا دوباره میخوام یه سیسکو بریزم میگه نمیشه قبلا ریختی رو سیستم . میگردم ببینم کجا ریختم که هیچی پیدا نمیکنه . اینم شکل ارورش . لطفا کمک کنین
    [ATTACH=CONFIG]18958[/ATTACH]
    برای مشکل اولتون٬ به تنظیمات celan my mac برید٬ احتمالا این گزینه رو غیر فعال کنید مشکل حل میشه

در مورد مشکل دوم
    باید فایل هایی که از این برنامه به جا موندن رو پاک کنید. در مک فایل ها در دو فولدر library توسط برنامه ها نگهداری میشن که تو فایندر می تونید پیداشون کنید

برای پیدا کردن فایل ها
    اول به این فولدر ها سر بزنید و هرچی مربوط به سیسکو دیدید رو حذف کنید

/Library
    /Library/Application Support

در فولدر زیر هم شاید فایلی با اسم شرکت سازنده نرم افزار باشه که برای شما همون سیسکو باید باشه. اینجا هم سری بزنید و حذف کنید
    /Library/Preferences

در آدرس های زیر٬ تمام فایل هایی که مربوط به سیسکو میشه و پسوند .plist داره رو حذف کنید

/Library/LaunchAgents
    /Library/LaunchDaemons
    /Library/PreferencePanes
    /Library/StartupItems

موفق باشید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
    X