اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال پیروی نگهداری مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال پیروی نگهداری مک بوک پرو

سلام
    بنده تازه مک بوک خریدم
    سوالی داشتم
    ۱- تاچ پد نیازی به روکش داره یا خیر؟
    ۲- کیبورد ها چه طور؟

یا مقاوم هستند لمس و یا لفاف نمیشن؟

نوشته اصلی توسط Tornado2800 نمایش پست ها
    سلام
    بنده تازه مک بوک خریدم
    سوالی داشتم
    ۱- تاچ پد نیازی به روکش داره یا خیر؟
    ۲- کیبورد ها چه طور؟

یا مقاوم هستند لمس و یا لفاف نمیشن؟
    ۱-میتونید استفاده کنید اما خوب بنده که چندین سال هست که مک دارم هیچ وقت استفاده نکردم و مشکلی پیش نیومده و کاملا مقاوم هست!
    ۲-کیبورد ها هم همینطور
    میتونید روکش استفاده کنید و یا اینکه از برچسب برای حروف فارسی استفاده کنید
    (اما درکل به نظر من استفاده نکنید چون کاملا مقاوم هستن هر ۲ و اینکه زیباییش هم یکم از دست میده اما بجاش برای بدنه یه محافظ تهیه کنید)
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      ۱-میتونید استفاده کنید اما خوب بنده که چندین سال هست که مک دارم هیچ وقت استفاده نکردم و مشکلی پیش نیومده و کاملا مقاوم هست!
      ۲-کیبورد ها هم همینطور
      (اما درکل به نظر من استفاده نکنید چون کاملا مقاوم هستن هر ۲ و اینکه زیباییش هم یکم از دست میده اما بجاش برای بدنه یه محافظ تهیه کنید)
      پس این خارق العادست !چون من قبلا سونی و ایسوز داشتم دکمه ها صاف میشدن
      پس اینجا نیازی نیست خیلی خوبه

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
        ۲-کیبورد ها هم همینطور
        در مورد بدنش فرومده بودید
        ایا اسیب پذیره در استفاده روز مره خش های ریز بیفته؟

نظر

در مورد بدنش فرومده بودید
          ایا اسیب پذیره در استفاده روز مره خش های ریز بیفته؟
          اگه جسم سختی زیرش باشه بله
          کلا روی بدنه مک حساس باشید چون ممکنه خش بیوفته...
          مخصوصا زیرش
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

پیرو تایید پست آقا مهدی بنده هم حدود یکسالی میشه دارم و هیچ محافظی هم نزدم و استفاده مداوم هم دارم هیچ مشکلی پیش نیومده در مورد بدنه اگه یکمی سلیقه و احتیاط و یکمی هم وسواس داشته باشید مثل من ( مک را به آرامی از روی میز بردارید - بر روی سطحی نرم بگزارید وقتی مک را بر میدارید فقط به مک فکر کنید و حواستان جای دیکر نباشد :d )
            در اینصورت برای بدنه هم محافظ نیاز نیست
            چون با توجه به بدنه آلو مینیومی مک تا حدی که من اطلاع دارم مقداری از انتقال حرارت توسط بنده صورت میگیره ( تاکیید می کنم تا حدی که من اطلاع دارم )
            ویرایش توسط nima_chapter85 : https://i-phone.ir/forums/member/15176-nima_chapter85 در ساعت 09-07-2014, 09:43 AM

نظر

سلام
              ممنون
              ایا برای زیر بدنه ُ در بازار کاوری هست ؟

نظر

سلام
                ممنون
                ایا برای زیر بدنه ُ در بازار کاوری هست ؟
                در یه استفاده نسبتا معمولی به این شکل می افته:

کاورهای دو تکه ای هستند که یکیش به زیرش میره و یکیش هم روش میخوره. ولی تکیشو من جایی ندیدم.

این هم کاور کیبرد هستش ولی مشکلی که داره اینه که نور بک لایت ازش رد نمیشه و تو محیط تاریک ممکنه دچار مشکلی شید(حداقل این مدل اینطوریه!) :

.:amgr:.

نظر

دوستان گفتند که کیبوردش مشکلی براش حداقل طی ۲ سالی که استفاده کردند مثل کیبورد های دیگه صاف نمیشه ... نظر شما هم همینه؟

۲- واقعا در صورت عدم استفاده از کاور زیر مک بوک به این شکل میشه خش خش ؟

نظر

دوستان گفتند که کیبوردش مشکلی براش حداقل طی ۲ سالی که استفاده کردند مثل کیبورد های دیگه صاف نمیشه ... نظر شما هم همینه؟

۲- واقعا در صورت عدم استفاده از کاور زیر مک بوک به این شکل میشه خش خش ؟
                    همه چیز به روش نگهداری خود شما برمیگرده.
                    هیچ اتفاقی برای کیبورد نخواهد افتاد ( همرا با کاور یا بدون کاور ). اگر در هر سطحی قرار دهید به مرور زمان چنین اتفاقی خواهد افتاد.
                    میتوانید از کاور های موجود برای محافظ بدنه استفاده کنید، بنده خودم برای مک بوک رتینا استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                      همه چیز به روش نگهداری خود شما برمیگرده.
                      هیچ اتفاقی برای کیبورد نخواهد افتاد ( همرا با کاور یا بدون کاور ). اگر در هر سطحی قرار دهید به مرور زمان چنین اتفاقی خواهد افتاد.
                      میتوانید از کاور های موجود برای محافظ بدنه استفاده کنید، بنده خودم برای مک بوک رتینا استفاده میکنم و بسیار راضی هستم.
                      روی لبتاب مطمن هستم اسیبی از سوی من نمیرسه بهش فقط زیرش ! که روی قالی و میز میزارم نگرانم که خش بیفته

شکل کاور هاشو میتونم ببینم که بررسی کنم ؟

نظر

روی لبتاب مطمن هستم اسیبی از سوی من نمیرسه بهش فقط زیرش ! که روی قالی و میز میزارم نگرانم که خش بیفته

شکل کاور هاشو میتونم ببینم که بررسی کنم ؟
                        پیشنهاد میکنم حتما کاور برای بدنه تهیه کنید، چون با چنین استفاده ای به مرور زمان خط و خش خواهد افتاد.

نظر

صبر کنید ..
                        X