اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اساسی با Imessage

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اساسی با Imessage

سلام خدمت دوستان من خیلی تو انجمن گشتم ولی مشکلی شبیه این نبود
    من تو 5s وقتی میخوام imessage رو فعال کنم با ایمیل قبلا فعال میشد ولی الان فعال نمیشه که هیچ یعنی تو waiting for activation میمونه و نمیشه imessage فرستاد مینویسه the amir is unavailable
    مشکل بعدی اینکه تو قسمت you can reached by imessage at فقط ایمیل رو نشون میده شماره ام نیست

فقط سیم کارت ایرانسل را می شود با شماره iMessage را فعال کرد و بقیه اپراتور ها هم با ایمیل فعال می شود.

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      فقط سیم کارت ایرانسل را می شود با شماره iMessage را فعال کرد و بقیه اپراتور ها هم با ایمیل فعال می شود.

یعنی شما میگید چون همراه اول هست تو imessage شماره نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Aminxp نمایش پست ها
        یعنی شما میگید چون همراه اول هست تو imessage شماره نیست؟
        بله ، همراه اول فقط با Apple ID فعال می شود.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
          بله ، همراه اول فقط با Apple ID فعال می شود.

ممنون ولی منظورتون رو نفهمیدم اینکه گفتید همراه اول فقط با اپل ایدی فعال میشه یعنی چی؟

نظر

ممنون ولی منظورتون رو نفهمیدم اینکه گفتید همراه اول فقط با اپل ایدی فعال میشه یعنی چی؟
            همراه اول از facetime و imessage پشتیبانی نمی کنه.
            به همین دلیل که پشتیبانی نمیشه،دیگه شماره موبایل شما نیست و فقط ایمیلتون نمایش داده میشه

نظر

از همتون ممنون به خاطر راهنماییهاتون خیلی مفید بود
              البته یه سوال دیگه اینکه از امروز کلا imessage من از کار افتاده و وقتی میخوام مسیج بزنم میگه amir is unavailable و نمیشه فرستاد

نظر

از همتون ممنون به خاطر راهنماییهاتون خیلی مفید بود
                البته یه سوال دیگه اینکه از امروز کلا imessage من از کار افتاده و وقتی میخوام مسیج بزنم میگه amir is unavailable و نمیشه فرستاد
                مطئن هستید این مخاطبتون از iMessage استفاده می کنه؟
                ایمیلشون رو درست وارد می کنید؟

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  مطئن هستید این مخاطبتون از iMessage استفاده می کنه؟
                  ایمیلشون رو درست وارد می کنید؟
                  بله تا دیشب کار میکرد ولی امروز من یه بار imessage رو روشن خاموش کردم دیگه از کار افتاد

نظر

دوستان خواهشا کمک کنید اصلا این imessage فقط رو گوشیه من کار نمیکنه رو ایپد ایر و ایفون 5 تست کردم همین اپل ایدی رو کار میکنه ولی رو 5s کار نمیکنه موقع فرستادن ارور میده

نظر

دوستان خواهشا کمک کنید اصلا این imessage فقط رو گوشیه من کار نمیکنه رو ایپد ایر و ایفون 5 تست کردم همین اپل ایدی رو کار میکنه ولی رو 5s کار نمیکنه موقع فرستادن ارور میده
                      برید داخل settings >> Messages >>iMessage به اینترنت متصل باشید و یک لحظه خاموشش کنید و دوباره روشنش کنید بعد ازتون می پرسه می خواهید iMessage اوپراتوز هم فعال باشد یا cancel
                      شما کنسل را بزنید
                      امیدوارم مشکلتون حل بشود

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                        برید داخل settings >> Messages >>iMessage به اینترنت متصل باشید و یک لحظه خاموشش کنید و دوباره روشنش کنید بعد ازتون می پرسه می خواهید iMessage اوپراتوز هم فعال باشد یا cancel
                        شما کنسل را بزنید
                        امیدوارم مشکلتون حل بشود
                        اص لا به ایمیلهای icloud نمیشه مسیج فرستاد وگرنه به شماره و ایمیلهای دیگه میشه فرستاد

نظر

اص لا به ایمیلهای icloud نمیشه مسیج فرستاد وگرنه به شماره و ایمیلهای دیگه میشه فرستاد
                          یک بار از اول قابلیت را خاموش/روشن کنید و نتیجه را اعلام کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ESC Key نمایش پست ها
                            یک بار از اول قابلیت را خاموش/روشن کنید و نتیجه را اعلام کنید
                            اصلا فعال نمیشه
                            یعنی من به ایمیل های icloud نمیتونم مسیج بدم در حالی که تا دو روز پیش میشد و باید به شماره یا دیگر ایمیل های دوستام به صورت اینترنتی (imessage) مسیج بدم
                            و این مشکل فقط در ایفون 5s اتفاق افتاده و تو ایپد و 5 هیچ مشکلی ندارم

نظر

عزيز براي فعال شدندش همان كاريو گفتم انجام بدهيد
                              در غير اينصورت در iOS 7 Beta يادم هست كه اين مشكل وجود داشت
                              شما به نظرم يك بار بك آپ يگيريد ريستور كنيد يك بار دستگاه را از نو فعال كنيد بعد ببينيد درست مي شود يا خير
                              اگر درست شد بك آپ را برگردانيد

نظر

صبر کنید ..
                              X